СПОРТ!

qtex

Потребител
Ех Динко, не се познаваме лично, а и това ще го приема като шега... :stickfight: И да не си го гледал (което много силно не вярвам) както виждам си се добрал до интернет и си видял как е завършил. Аз го гледах, видях и честитих за купата спечелена от явно по-добрите. Да се уважаваме, а?
 

dinkata

Редовен Потребител
Написах го, защото попитах какво им харесвате на теа слабаци (и го доказаха, че са слабаци) и ти ми изписа... цял роман за извеждащи пасове и т.н. а нищо от това не видяхме ;) Закачка е не се впрягай ;) :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Те и Италия пак да са щасливи че само с 4 гола се отърваха ;) че испанците на лиготия го обърнаха на края :crazy:
Хубав мач се получи, но съм съгласен с това
valens1968 написа:
Падаш ли с 4:0 мястото ти не е било на финала. Не ги оправдавайте че са били накрая с човек по-малко.
Просто им провървя срещу Германия и това си е :pardon: :cheers: но каквото такова да им е честито на Испания :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
^-^
 

Attachments

  • 541537_10150889651971561_158345872_n.jpg
    541537_10150889651971561_158345872_n.jpg
    23.4 KB · Прегледи: 33

lynx

Редовен Потребител
Спирам вече да гледам български футбол, големи сме смешници!
Към момента Локо Пловдив пада в 51-ва минута с 3-0
ЦСКА изпадна от световно неизвестно отборче от градче с 4000 души.
А Левски в първите 3 минути отнесе 2 гола от тия палячовци
:eek: :'( :wall: :wall: :wall:
 

stelibg

Потребител
lynx написа:
Спирам вече да гледам български футбол, големи сме смешници!
Към момента Локо Пловдив пада в 51-ва минута с 3-0
ЦСКА изпадна от световно неизвестно отборче от градче с 4000 души.
А Левски в първите 3 минути отнесе 2 гола от тия палячовци
:eek: :'( :wall: :wall: :wall:

Отдавна съм спрял - да гледам телевизия изобщо. От европейското насам телевизора е работил има-няма час ...
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
lynx написа:
Спирам вече да гледам български футбол, големи сме смешници!
Към момента Локо Пловдив пада в 51-ва минута с 3-0
ЦСКА изпадна от световно неизвестно отборче от градче с 4000 души.
А Левски в първите 3 минути отнесе 2 гола от тия палячовци
:eek: :'( :wall: :wall: :wall:
Че то имало още хора да гледат БГ футбол ли ;) ;) ;) Най са ми смешни феновете на дадени отбори като почнат да се пенят и възхваляват :wall: :wall: Пълна трагедия ни е първенството от доста време :(
 

dinkata

Редовен Потребител
Лудогорец да бяха победили поне, ама тоя малоумник къде ми дава 2 часа продължение.... :no: :no:
 

lynx

Редовен Потребител
Малоумникът не трябва да ни е виновен, отдавна НЯМАМЕ МАТРяЛ !!! :-\
Приключихме набързо европейските си изяви. :goodbye:
:cheers:
 

stelibg

Потребител
dinkata написа:
Лудогорец да бяха победили поне, ама тоя малоумник къде ми дава 2 часа продължение.... :no: :no:

Страшна логика - че нали в продължението и Лудогорец можеха да вкарат гол. Времето е и за двата отбора. Кой им е виновен, като спрели да играят и започнали да се търкалят - разкази на телевидци :)
 

dinkata

Редовен Потребител
Именно, защото не могат да издържат физически и буквално се влачеха :'(
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
dinkata написа:
Именно, защото не могат да издържат физически и буквално се влачеха :'(


Хич не си прав, Динка!
Свикнали са да казват на съдията "аре ся, гоуема работа, че бавим малко. - Добре, ама другия път `шти дам картон"
Свикнали са да им минават номерата и да печелят така двубои.
Чест им прави на Сараево вчера, че играха до последната секунда и не се опитаха да бавят играта, въпреки че имаха тази възможност.
Истината е, че футболистите вече не живеят заради отборите си, а заради техните си заплати!
Вчера ми харесаха коментарите в студиото след мача на Левски. Трябва да се намали драстично броя на чужденците, броя на отборите в А група и задължителен брой футболисти под определена възраст. Иначе ще имаме да си гледаме турнирите дълго време без наше участие.
Трябва да има драконовски мерки за дрога и уредени мачове! Смеят ни се навсякъде по тези проблеми!
Хващат те с дрога, а отнасяш някакъв смешен период наказание и то не в сезона! Е че какво наказание е това!? Ама айде да не продължавам.
Ето на това са научени и учат футболистите ни. Каквото и да направят, наказания йок или в най-лошия случай смешни такива.
 

qtex

Потребител
...и феновете профилактично в съблекалнята... за разяснение на някои неща... :mad:
Имаме отбори с история, но нямаме футболисти, няма школи или се лансират разни мърди дето не стига, че не искат ами и не могат да играят...
От време на време се появи някой чужденец, които играе повече от останалите, но покрай тях се пропива, хваща го мързел и т.н. Що да се мори да бяга като и така ще си му дадат заплата...

Бездушници - такива останаха в българските отбори.
 

Termina4

Потребител
Имам един приятел-преди 3-4 години беше на 12 или 13 години-страхотен талант! Няма да казвам в коя школа тренираше и състезаваше, а само ще кажа че играеше атакуващ half (нещо като Рибери или Робен в схемите на треньорите) Ходил съм да го гледам и много се радвах на таланта на това дете-безупречен контрол на топката, отличен в скоростта, хубав завършващ удар и с двата крака, забележете-u двата, неможеше да играе с глава само ама както и да е :)
Това момче игра няколко мача и беше закован на пейката, защото друго момче трябваше да играе на неговата позиция, защото баща му имал месокомбинат и давал пари или колбаси на отбора... Незнам какво стана после, само знам че спря да тренира в този отбор и замина при при семейството си в Италия.
В България футболисти нестават талантливите деца, а тези които от малки свикват с тукашната система и могат да пият естествено :)
Помните ли Бербатов какво дърво беше в ЦСКА и как Немците го научиха да си връзва обувките даже ;)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Aaaaaaaaa Националите къртят 2:2 за сега , а яко превъзхождаме с игра Италянците (според мен де) не съм ги виждал така да играят от много отдавна :bravo: :bravo:
 
Нагоре