СПОРТ!

qtex

Потребител
Футбол се гледа.
От аватара ми се вижда в България на кого симпатизирам и заради кого летят чаши, дистанционни и други неща в обсега ми, когато работата се закучи... ;)
Малко ме е яд за Man Utd и Real, защото харесвам и двата отбора, но...
Ще викам за United с цяло гърло, но няма да ме е яд ако отпаднат.
 

lynx

Редовен Потребител
Мачовете ще са много интересни, но колко много време има до тогава.... :wall:
 

dinkata

Редовен Потребител
Кой смятате че ще надделее тактически ? Лудия пенсионер или Специалния ;) :cheers:
 

batnan

Редовен Потребител
Ми то на Муринйо само шампионска лига му остана трябва да се раздава :bravo:
 
A

Anonymous

Гост
8.gif
 

stelibg

Потребител
Гледайки играта на Юнайтед и липсата им на креативни халфове смятам, че Фърги ще загуби.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Един глас за Реал.Аз съм си фен на Юнайтед от детските си години,но нямат голям шанс еле пък ако ги оставят да си играят играта както стана когато играха с Барса.
 

dinkata

Редовен Потребител
scandalo написа:
Един глас за Реал.Аз съм си фен на Юнайтед от детските си години,но нямат голям шанс еле пък ако ги оставят да си играят играта както стана когато играха с Барса.

И двамата треньори са взели да полудяват и го доказват постоянно с тъпите си решения ! Първо Сър-а не пускаше Бербатов да играе, сега Моуриньо не пуска най - добрия вратар в света титуляр, защото колегата му бил "по - добър" !
Именно заради това е трудно да се прогнозира и този мач :) :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Ако не ги гледате... пуснете си да гледате моя отбор как са е разиграл :) ;) ;) ;) :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
pavkata_1234 написа:
Абе Реал бяха по-добри!!!!Съра да го д..а!!! Боклук!!!!

П.С Голямо мляскане на тази дъвка....!!!!

Не успях да гледам първото полувреме, но нямаха шанс просто :) И Юнайтед имаха 1-2 чисти възможности, но шанс :) Сега в Англия ще бъде по - интересно :) :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Много голяма част от колегите с които се познавам лично в форума, казват за футбола като цяло "В задния двор да ми играят няма да ги гледам", но днес ще е грехота да не гледате Шампионската лига ! ;) :cheers:
HALA_e8a2c0_2009499.jpg
 

pavkata_1234

Потребител
Нещо ''понамирисва'' тука на едни букмейкърски схеми.... ;)

Страхотен гол на Лука Модрич!!!!
 
Нагоре