СПОРТ!

qtex

Потребител
Честито на dinkata! Яд ме е на мангала. Много пресилен червен, който реши мача. Все пак пожелавам късмет на Real и ще стискам палци за тях. Стига да отпаднат най-противният ми отбор - барц'лона ще съм доволен.
 

lynx

Редовен Потребител
Тоя турския каун, съдията, направо уби интригата :mad:
След "странния" директен червен картон мача свърши много бързо.
Язък, че не можахме да гледаме оспорван и хубав мач :-\
А аз все си мислех, че нашите съдий са най-бездарни.....
http://rutube.ru/video/8b0470061dceee4fb06655935f7ddc29/
 

dinkata

Редовен Потребител
Понеже може би или никой не е гледал внимателно, или просто си затваря очите.... всички се нахвърлят на тоя аратлик Турчина, но никой не гледа нещата от истинската страна, затова че след като си вдигна високо крака Нани и имаше видимо съприкосновение, той нарочно натисна с крака за да го избута/изрита !
Не споря, че след картона не подейства психически на развоя на мача, но не си мислете че тоя турчин е случаен там ! Видял е нещо което много хора "не виждат" затова е и картона.

А относно щастието... доста се бях притеснил до 57 мин :eek: ЛОПЕЗ мен ъф дъ мач !
 

qtex

Потребител
Ако не беше Лопез на вратата можеше и да направим чудо в края, но вратарчето направи страшен мач. :cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Бавно и методично Милан ще настигне по титли Реал.
А какво по-хубаво от това, да го направят на финала ;)
 

Termina4

Потребител
аз още не мога да разбера защо, играч като Модрич стои на пейката Хърватина е перфектен playmaker :quiet: и дано байерн мюнхен го купят :yahoo:
 

lynx

Редовен Потребител
Е как иначе? Мача ще е №1 !
Аз обляках фланелата на Галатасарай, сложих феса и с иниракъ в ръка, не отделям поглед от тв-то! ;)
 

dinkata

Редовен Потребител
lynx написа:
Аз обляках фланелата на Галатасарай, сложих феса и с иниракъ в ръка, не отделям поглед от тв-то! ;)

Сега я съблечи и направи дарение на "Комуналното" ;) :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Майкоооо направо ги счупиха ! Няма такъв кеф !
Г-н Романов, вие ли харесвахте барса не мога да се сетя ?
;) ;) :cheers:
 

luft9waffe

Редовен Потребител
dinkata написа:
Майкоооо направо ги счупиха ! Няма такъв кеф !
Г-н Романов, вие ли харесвахте барса не мога да се сетя ?
;) ;) :cheers:
Харесвам ги все още,Динко.Нищо,че не съм фен на латино-футбола(с изключение на аржентинския).Немския финал на Уембли ще го гледам с кеф.
 

lynx

Редовен Потребител
Нека видим първо другия полуфинал, какво ли ще се случи? :crazy:
БарЦа днес направо се самоубиха, Реал М. може да докаже за пореден път, че срещу фашисти не им върви играта! ;) :cheers:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Niki написа:
,,Реал,, е с купата!!!!!!!
Или Байерн Мюнхен?
Освен ако Барса не направи чудо да и вкара 4 гола в Испания (невъзможни неща в този спорт няма знам го от опит).
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Никой нищо не каза за съдиите. Хомосексуални ли са? Нещо за роднините им.... :pardon:
 
Нагоре