СПОРТ!

Niki

Редовен Потребител
За криволиченето съм съгласен,но за блокирането в завоя всичко бе ок,защитаваше позиция.Верстапен наскоро смени двигател,нямаше как пак да сменя,просто Мерцедес бяха много по силни
 

njatanasow

Редовен Потребител
За криволиченето съм съгласен,но за блокирането в завоя всичко бе ок,защитаваше позиция.Верстапен наскоро смени двигател,нямаше как пак да сменя,просто Мерцедес бяха много по силни
Защитава,защитава.....чак извън пистата ли? ;)
 

Niki

Редовен Потребител
Хамилтън е свикнал да му се дупят още щом го видят в огледалата,е нема вече да е така!Първият има право да защити позициятя си ,а така нареченото ,,изхвърляне от пистата,, не е патент на Верстапен,много преди той да се роди това го има във Ф1.За криволичането съм съгласен.Направо побеснявам ,като видя пилот застигнат от друг въобще да не направи опит да се защити,фанал геврека и клипа направо,ами затвори го,направи линията пред него по тясна,смени един път посоката,нека те мине ,ако ще с два пъти по бърза кола да е,дай малко съпротива ??Ето пример,на спринта в събота големият талант Ландо Норис беше застигнат от Хамилтън и той смуглото англичанче даже му направи място онзи да се промъкне???Навремето си спомням онзи бузестият Ралф Шумахер как като виждаше батко в огледалото ,,тичаше в канафката,,Как го търпеше сър Франк,не зная?Като дойде Монти бая го изпотваше ,така че гъзачи в Ф1 ги мразя,дори Фетел дето има зъб на Хамилтън и той вчера лежерно си припка по пистата......
 

njatanasow

Редовен Потребител
Съгласен съм с теб,че не са отишли на състезанието за да дават път (ако не са застигнати с обиколка),но случая с пъпката не е такъв.Той е адски безочлив копелдак.Хамилтън го беше изравнил и нямаше право да го затваря по този начин.Ми той излезе няколко коли извън пистата.Кажи ми кой е правил такава маневра.Те са профи пилоти,на това състезание Хамилтън просто летеше,не може да не са му казали какво става.Нямаше нужда от такова изпълнение.Изпревариха го и му сложиха над 10 секунди за нула време.И да стане шампион за мен ще си остане пълен комплексар.Нали се сещаш от кога гледам Ф1....такива простотии като на Верстапен не съм виждал,а къде по агресивни пилоти от него имаше.Както и да е.Като си го харесваш ,радвай му се,за мен е пълен боклук като баща си.
С нетърпение чакам 2022 и Ръсел!
 

mdinkov

Редовен Потребител
Сега прочетох едно интервю с Монтоя , където риторично попита , стюардите и журналистите по същия начин ли щяха да отреагират ако на мястото на Верстапен беше примерно Мазепин .Направо ми оправи настроението само като си представих какво чудо щеше да му се изсипе на главата на горкия човечец .Пъпчивия и аз не го харесвам , добър пилот е но не и спортист винаги е годов за удър под кръста .
 

Niki

Редовен Потребител
Всички големи удряха през кръста,без изключение.Мазепин е слаб пилот,то е ясно ,там са намесени милиони спонсорски долари,а Хаас без тия пари умират.Монтоя ми е голяма слабост,просто беше наслада да го гледам,първо в Карт сериите,после във Ф1,с куц автомобил на Уйлямс спореше с Шумахер здраво.Ако не си малко луд ,арогантен във Ф1 се казваш Баричело,Култард или Маса,тоест не ставаш шампион............
 

mdinkov

Редовен Потребител
.Ако не си малко луд ,арогантен във Ф1 се казваш Баричело,Култард или Маса,тоест не ставаш шампион............
Може и да си прав но за арогантни и готови да направят мръсен номер не смятам , Хил,Хакинен,Райконен,Вилньов,Бътън,даже и Алонсо а от още нестаналите шампиони Люклерк,Норис,Ръсел,Рикиардо ,Гасли даже и за разлигавеното милионерско лапе Мазепин си мисля ,че не е способен на мръсни номера .Разбира си това си е мое мнение ,не познавам нито един от тях лично разбира се и единствения извод си вадя от поведението им на пистата .
 

Niki

Редовен Потребител
Кое е мръсен номер,че си по напред и защитаваш позиция,спираш по късно в завоя с кофти гуми ,същият не можеш да го вземеш и излизаш от пистата,като в същото време избутваш ,без контакт противника.Сега ще ти кажа ,какво е мръсен номер,това което направи Шумахер спрямо Хил и следващата година спрямо Вилнъов,това е мръсен номер ЦЕЛЕНАСОЧЕНО да удариш противника.Мръсен номер е и когато Монтоя изпревари оня клен Йос Верстапен той да го удари отзад и да му отнеме победата.
 

mdinkov

Редовен Потребител
За Йос и Шумахер съм съгласен , но за ситуацията с Хамилтън надали ще разберем какво точно е целял Верстапен в този момент ,може просто да се е надценил и да е мислел че ще вземе завоя нормално но пък и напълно възможно да го е направил нарочно защото ако се беше стигнало до сблъсък той щеше да е печаливш .
 

Niki

Редовен Потребител
За да е ясно, до преди време харесвах Хамилтън/като пилот/, но с действията си извън своето амплоа ми стана крайно антипатичен, но признавам пилотски те му умения. Дори днес носеше каска с цветовете на упадъците....
 

njatanasow

Редовен Потребител
Кое е мръсен номер,че си по напред и защитаваш позиция,спираш по късно в завоя с кофти гуми ,същият не можеш да го вземеш и излизаш от пистата,като в същото време избутваш ,без контакт противника.Сега ще ти кажа ,какво е мръсен номер,това което направи Шумахер спрямо Хил и следващата година спрямо Вилнъов,това е мръсен номер ЦЕЛЕНАСОЧЕНО да удариш противника.Мръсен номер е и когато Монтоя изпревари оня клен Йос Верстапен той да го удари отзад и да му отнеме победата.
Адаш,на пълно съм съгласен с теб за Шумахер (тогава го намразих,независимо че е добър пилот.Неговото не беше спортна злоба,а най долнопробна човешка мръсотия!
Колкото до Хамилтън,не ме интересува дали е с плитки или не,Гледам карането му!Ако той почне да прави това което си позволява пъпката,на мига го отсвирвам.Колкото до избутването преди едно състезание.....ми той пропусна точката на спиране за завоя с 25 метра,как ще завие?Хамилтън беше пред него но спря когато трябва за да завие.А сблъсък нямаше защото Хамилтън губеше от едновременно отпадане.Ей за това не харесвам Верстапен,защото е мръсник като баща си....че и по голям!
Ами да е честита победата на Хамилтън....и се надявам да вземе и оставащите две състезания! ;):cheers:
 
Последна промяна:

njatanasow

Редовен Потребител
Браво на Кобрата!
Този път нямаше маймунджолуци....излезе,отвори му се бърза възможност и победи.Добре ,че се спря да удря,че съдията доста се чуди да спре ли мача!
 

lynx

Редовен Потребител
След кантара като застанаха лице в лице, Пулю пак си направи Бай-ганювщината с ежнята и да го бута с глава, но не го отразиха после при поздрава
https://corner.dir.bg/boyni/mir-ne-...a-na-kantara-i-zaplashi-chaka-te-dalga-vecher
А иначе браво за победата, доста бързо и успешно му се получи още в края на първия рунд.
 

Dominus

Редовен Потребител
Това момче явно е напушено, но пък ще научи много за правилата до края на състезанието.
 

Niki

Редовен Потребител
От 10г Хамилтън не е виждал съпротива на пистата,Верстапен определено е много голям!Какво значи да ,,върнеш позиция,,като до този момент не си бил изпреварен.Още в началото на загряващата обиколка Хамилтън направи разстояние павече от 10коли зад Макс за да изстинат гумите на нидерландеца ,ама педеругите от ФИА не наказаха австролопитека,вчера църният на кфалификацията имаше два жълти флага и Нищо,за същото Макс с 5места надзад,Ебалници................
 

njatanasow

Редовен Потребител
Честито на Хамилтън и на Мерцедес!Баси и пистата! При по правилна стратегия щеше да е по лесно!:cheers:
 
Нагоре