СПОРТ!

njatanasow

Редовен Потребител
Какво 2008,ако пишеш за състезанието в Бразилия,добре го помня.Беше на мокро,Хамилтън водеше в точките но не безапелационно.Трябваше му едно 5 място за да стане шампион и го постигна.Помня как им секна радостта в бокса на Маса.
Тогава Хамилтън се състезаваше към МакларанМерцедес.
Къде видя там съдийска намеса?
Няма друг подобен случай със "служебен" шампион във Ф1 от този с Верстапен!
 

Niki

Редовен Потребител
Аз бях на,, Карло Паче,, и видях какво направи Тимо Блок. Дай да го караме по спокойно тоя сезон? Ще го видим,, най добрият,, сега когато болидите са сравнително изравнени.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Аз бях на,, Карло Паче,, и видях какво направи Тимо Блок. Дай да го караме по спокойно тоя сезон? Ще го видим,, най добрият,, сега когато болидите са сравнително изравнени.
Първо не е Тимо Блог,а Тимо Глок!Второ там нямаше съдийска намеса.И трето в момента Мерцедес не са конкуренти на Ферари и Ред Бул но ще станат....надявам се!
 

Niki

Редовен Потребител
Блок ли е Глок ли е на четвърта чашка може и Шипка да го именува е, най се радвам за Ферари!
 

Niki

Редовен Потребител
Ниатанасов, защо е отпаднал твоят човек, късно включих квалификацията и не видях?
 

njatanasow

Редовен Потребител
Ниатанасов, защо е отпаднал твоят човек, късно включих квалификацията и не видях?
Що то двигателите на Мерцедес хич ги няма,че и всички отбори с такива двигатели страдат.
А Макс що не е първи ами втория пилот е първи?
 

Niki

Редовен Потребител
Не така, не е ирония, просто не успях от начало да гледам квалификацията?
 

Niki

Редовен Потребител
Не разбрах какви са измененията по болидите, има външни разлики, гуми, спойлери, сплитери, задно крило, но как е при двигателите? Знам само, че в горивото има 10%етанол,в Индикар карат с етанол от много години.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Мерцедес тази година са с авангардна кола.Съвсем различна от другите.Заинатиха се да я направят и това е.А двигатела май го карат на по занижени режими защото иначе целия болит подскача като кенгоро.Ще видим по нататък дали ще го настроят,за сега са много зле!
 

Niki

Редовен Потребител
След първите свободни тренировки в Австралия:
1.Лъоклерк
2.Верстапен
3.Сайнц



11.Ръсел

13.Хамилтън
 

njatanasow

Редовен Потребител
Той не е мой,а дали е мъжкар не знам,но край него има мацки дето....много мъже даже не могат и да мечтаят.Че е супер пилот е ясно.Това с обиците ми се струва като търсене на семки в лайната.БЕЗОПАСНОСТ глупости.Чудят се какво да измислят.Да правят какво то си искат.Тази година Мерцедес са аут от надпреварата за титлата.Кефя се нз Шарл,винаги съм го харесвал.За мен е най интелигентния пилот във Ф1.
 

Airguner

Потребител
Формула 1 спрях да гледам от както Михаел Шумахер прекрати състезателната си кариера! За мен това е най успелият пилот във Формула 1 , а на дъжд беше непобедим!
 

njatanasow

Редовен Потребител
Формула 1 спрях да гледам от както Михаел Шумахер прекрати състезателната си кариера! За мен това е най успелият пилот във Формула 1 , а на дъжд беше непобедим!
Нещо си се объркал,особенно за дъжда
 

m.eit

Редовен Потребител
Формула 1 спрях да гледам от както Михаел Шумахер прекрати състезателната си кариера! За мен това е най успелият пилот във Формула 1 , а на дъжд беше непобедим!
Aѝртон Сена ( лека му пръст) затваряше вторият след него, с некоя и друга обиколка ,когато валеше на пистата !
 
Нагоре