СПОРТ!

njatanasow

Редовен Потребител
Да ви е честита победата Адаш!Става дума за Нидерландия.
За Белгия беше глупаво да дават точки,трябваше да го отменят състезанието....ама кот такова!
 

Niki

Редовен Потребител
Адаш,формулата днес?Не разбрах,защото цветовете на Ред Бул са сменени?
 

njatanasow

Редовен Потребител
Ами много е голям Хамилтън,днес го доказа.От 20ти пети.Ако беше нормално състезание сигурно щеше да е на подиума.Дали е черен или бял ,на мен не ми пречи не съм расист.
 

Niki

Редовен Потребител
Не си обективен?Поне десет пъти в студиото казаха ,че днес Мерцедес са много пред Ред Бул,два пъти кола за сигурност и кола виртуална беше в полза на Мерцедес и не на последно място Хамилтън е с чисто нов двигател.Няма как да игнорираш тия фактори и все пак в духа на феърплея ще ти чиститя победата.Аз лично се възхищавам на Макс как се бореше с кола ,която на правите беше с 30км по бърза,но така беше в Бразилия ,за следващото състезание не се знае??Не казваш нищо ново,Хамилтън е изградил своя статут ,като състезател,но го уронва и става антипатичен с останалите си действия!Днес за сетен път разбрах,че двата най добри са с поне две класи пред съотборниците си,а за останалите с две обиколки.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Адаш,вярно е ,че са с нов двигател.Ами Ред булите що не си го смениха,а се радваха че Хамилтън ще тръгне с наказание.Да 30 км стигнаха но с DRS.А какво ще кажеш за мръсното движение по пистата за което получи и предупреждение.Ами как изхвърли Хамилтъм от пистата,ако беше обратно щеше да има наказан.Както и да е,важното ,че стана интересно състезание!
 
Нагоре