СПОРТ!

Niki

Редовен Потребител
Пеко,Бочко,Любо първо вас ще поздравя за обективният коментар.
От над 40г гледам и следя Ф1 и такава ГАВРА с отбор и състезател не съм виждал.
1.Да изпревариш съперник и той да си изпердаши през зоната за сигурност ,да пресече 3завоя,да увеличи дистанцията и ДОРИ да не се разглежда случая от Рейсконтрола !!!!!????
2.Шеф на отбор/Мерцедес да се обажда на Майкал Маси /2пъти / и да му казва какво да прави!!!!!?????
3.При удара на Латифи да не пуснеш кола за сигурност ВЕДНАГА или да спреш състезанието е много,много съмнително!!!?????
Ако бях Перес веднага взимах на абордаж прехваленият мелез,отлично каране на мексикано!!
От много време съм казал ,че Верстапен е слънце което изгрява,а Хамилтън такова което залязва/Препратка към историята Сула-Помпей/
На 58г съм и тази вечер така се развалнувах,че чак се разплаках......................да го еба!!!
Макс ме накара тази вечер да бъда щастлив,и ако има тук фенове на автомобилният спорт ще ме разберат!Честито на Верстапен,Ред Бул и Хонда,също карам Хонда и ще отида до гаража заедно да полеем успеха с по няколко капачки..................
 

njatanasow

Редовен Потребител
Адаш честито за победата на пъпката,макар да имам много забележки.
Честито и наздраве! :cheers:
 

Niki

Редовен Потребител
Адаш ,не честити на мен ,аз съм един от милионните фенове на новота,истинското ,неподправеното,Нетолерирането.Ако си гледал Диемата,щеше да чуеш как Манчев и сие се хванаха за главата от безмълвният Майкал Маси и Дерек Уоройк/как пък все англичанчета съдии/,нали не си мислиш,че ако мелеза беше спечелил утре щеше да има спортна и медийна революция.Дай някакъв друг епитет на Макс,отдавна не е пъпка и е прескочил пубертета...........
 

njatanasow

Редовен Потребител
Е щом искаш ще ти напиша моето мнение!
На първия завой Верстапем така затвоти Хамилтън ,че ми се стори че търси контакт за отпадането и на двамата.Ако си гледал и другите състезания трябва да знаеш ,че на първи завой в такива ситоации всички минават през зоната и никой не връща нищо.И Верстапен го е правил и много други!През цялото състезание Хамилтън беше по добър и с най бързи обиколки.Защо Верстапен не показа нищо?Не знам защо преди сефти кара не вкараха Хамилтън и да му сложат гуми софт,ще ше да е зад Верстапен но много по бърз за оставащите десетина обиколки.Явно играха на сигурно с преднината която имаха.Верстапен трябва да отиде и целуни оная работа на Лафити за сефти кара.Чист късмет за Ред бул.Това е.Казах да ви е честита победата,но за мен си остава ,че Верстапен е най мръсно каращия пилот и рано или късно ще си плати за това!:cheers:
 

Niki

Редовен Потребител
Така,ще ти отговоря отзад напред,ако Макс трябва нещо да направи на Латифи ,то Хамилтън трябва да измуче кура на Тимо Глок и само за това ,което казваш за мен си един лайк относно автомобилният спорт/това не значи ,че не те уважавам ,като колега тук/Ти видя ли при какви обстоятелства Латифи се разби,контакта му с Мик или може би Ред Бул са наредили на Мик и Латифи да направят тая катастрофа,това твоето са казва Абсурт.Не мисля,че си по голям корифей от Манчев и сие визирам преминаването на Хамилтън през зоната за сигурност.........Да последните състезания Мерцедес бяха по силни във всеки компонент от надпреварата,да днес сгрешиха стратегически,да Хамилтън е голям пилот ,но беше победен от по слаба кола и това много,много боли ,особенно за такъв силно самовлюбен модел като ингилиза.Не наричай Верстапен най мръснокаращият пилот,че аз не съм забравил какво направи Шумахер на Деймън Хил и Жак Вилнъов????
 

njatanasow

Редовен Потребител
Не ме карай да се смея.Контакт между малкия Шумахер и Лафити НЯМАШЕ ,Не съм казал ,че момчето се удари нарочно.Просто късмет за ПЪПЧО ,че беше с гуми софт.Незнам дали съм лаик но на твойте 58 години слагам мойте 70 и не съм пропускал нито една формула.Пък може и да съм глупак и нищо да не разбирам от Ф1.Айде със здраве!
 

Niki

Редовен Потребител
Слушай коментиращите в студиото и ще разбереш какъв си,остови моето мнение.........
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
По средата на днешното състезание звъннах на един познат - пенсиониран лицензиран рейс съдия на ФИА, м-р Мърфи навърши 91 тази година, та неговия коментар беше, че от 80 г не е виждал такова съдийско рамо...........
По принцип не харесвам и двамата, имат сериозни проблеми с поведението си, получават техническо предимство от отборите, в доста случаи и над ръба на правилата. Вярно, хванали са се на хорото,, ама го играят, както им го свирят.
 

Niki

Редовен Потребител
Върви повторение на състезанието

Един много голям човек и пилот Алекс Занарди е изписан от болницата след 18месечно пребивавене след пътен инцидент.Бивш пилот от Ф1,двукратен шампион от Чампкарт сериите/по това време Индикар е разделен на две,Чампкарт и Индикар,но водещите пилоти са в Чампкарт/ в отбора на Чип Ганакси,ако не се лъжа за 96 и 97г.На пистата Лаузритц Германия след излизане от питлейна допуска грешка и навлиза в бързата лента на овала ,където Алекс Тагелиани го удря с 320км,губи двата си крака и е спасен по чудо.По късно след възстановяване участва с кола на БМВ в шампионата за туристически автомобили и дори печели кръг/гледах това състезание и никога не съм виждал съперници така да аплодират победителя???/Пара олимпийски шампион,просто Занарди е апотеоз на човешкият дух и сила.

А, добър ден, Гришов май е солидарен с Джокович? Как мислите?
 
Последна промяна от модератор:

lynx

Редовен Потребител
А, добър ден, Гришов май е солидарен с Джокович? Как мислите?
Ники, не разръчквай купчинката с клечката. Сега и тая тема ще стане Ковид , а вече си имаме такава и се разрастна лавинообразно.
 

Niki

Редовен Потребител
Започна сезона във Ф1, както изглежда има разместване на пластовете, определено има баланс? Какво е характерно от първият кръг, Ферари доминира/една добра новина/Ред бук с проблеми в хидравлична та система, Мерцедес незнайно слаби, излезоха и някои истини за Хамилтън. Сезона ще бъде интересен, Ниатанасов къде си човек??
 

njatanasow

Редовен Потребител
Започна сезона във Ф1, както изглежда има разместване на пластовете, определено има баланс? Какво е характерно от първият кръг, Ферари доминира/една добра новина/Ред бук с проблеми в хидравлична та система, Мерцедес незнайно слаби, излезоха и някои истини за Хамилтън. Сезона ще бъде интересен, Ниатанасов къде си човек??
Тук съм си. Само че съм лаик.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Само да вметна ,че Хамилтън е получил извинение за случилото се в последното състезание миналия сезон.Било "човешка грешка", затова е и сменен Маси!
Затова Макс ще си остане служебен шампион!
 
Нагоре