Регистрация на въздушна пушка втора ръка без документи?

оги-пз

Редовен Потребител
Единствената вратичка е самоделката да е под 24дж. Тогава не си длъжен да уведомяваш по закон.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Попитай косаджията дали ще се съгласи да я регистрира ако и набиеш номер и някаква щампа за модел.
 

didarai

Редовен Потребител
Попитай косаджията дали ще се съгласи да я регистрира ако и набиеш номер и някаква щампа за модел.
Или го направи ... без да го питаш . Мноо знае той всички модели ВП по света . Ако нещо се запъне , винаги можеш да миеш с номерът : "един момент" и този момент да предбъде във вечността . :D:D:D
До сега поне като съм уведомявал , не са ми искали да гледат оръжията . Отивам с лисче с номерата , вземам заявлението и им го връчвам попълнено .
 

оги-пз

Редовен Потребител
Тука в Пазарджик се смениха 3ма косаджий откакто се занимавам с ВО и при тримата пушката трябва да е налице за да я запишат. Няма 6-5 и номера трудно може да мине.
 

didarai

Редовен Потребител
Мисълта ми беше , да не се обяснява , а направо да отиде с нея с набити номера и модел , ако може да мине за фабрична (и му я поискат въобще ) . Ако има познат да преговаря ок е , ама обикновено като почнеш много да питаш , вземат та ти обърнат повечко внимание и гризваш дървото .
 
Нагоре