Регионална група Ловеч & Троян

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
За събота или неделя нещо.
Или ще почиваме.
:cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
И аз съм за неделя. Ще дойде и Наско. Сега да решим къде да бъде... Първото което ми идва на акъла е Помпената в Орешака...
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Съгласен.
Кажете час
Железни мишени ще носим ли?
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Абе без железа викам аз. А пък ще имам и багаж. Брат ми тръгва на дълъг курс и ще му возя багажа. Трябва да го закарам в Троян следобяд след 13:00, така че да се съберем някъде към 10:00 ?
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Абе без железа викам аз. А пък ще имам и багаж. Брат ми тръгва на дълъг курс и ще му возя багажа. Трябва да го закарам в Троян следобяд след 13:00, така че да се съберем някъде към 10:00 ?
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ми добре към 10 на помпената на Орешака.
Оги също да каже какво мисли за часа
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Таман си е часа. Аз да не се заричам че ще ида по-рано че всеки път закъснявам :-[ Иначе ще взема и някоя джелезна кокошка - иначе каква тренировка ще е ?
 

Ристю

Новодошъл
Ето ги и снимките от последната среща :cheers: :
 

Attachments

  • WP_000712.jpg
    WP_000712.jpg
    393.4 KB · Прегледи: 60
  • WP_000713.jpg
    WP_000713.jpg
    323.4 KB · Прегледи: 57

lynx

Редовен Потребител
Писаха и в нета за избягалия ягуар. :wall:
Това като го прочетох, ми стана ясно как ще свърши филма с ягуара:
" Кметът на Ловеч Минчо Казанджиев заяви, че е установено, че ягуарът е в района на зоопарка.
Извикани са ловци.
Те ще се опитат да упоят животното, ако не успеят, ще го застрелят"
. :-\
Тоя мач съм го гледал, жалко за хубавата мачка.
Май е трябвало да извикат екип от друг град, който да е по-убедителен в опита да го приспят, преди да пуснат ловците да му направят заря.
Жалко, че живеем в толкова проста държава! :mad:
 

ilian

Потребител
За цялата дандания са си виновни тези от зоопарка,животното се е връщало два пъти само в клетката и не са могли да го затворят :-\,след като се се е подплашило просто няма никакъв шанс вече за друг изход от ситоацията.
Колегата го е застрелял на една от многото дупки на оградата и ако ягуара беше излязъл е тогава вече цирка щеше да е пълен :-\
 

lynx

Редовен Потребител
Към момента в целия свят са останали под 300 ягуара на свобода и още 100 в зоопарковете.
Сега персонала на зоопарка в Ловеч ще бъде наказан с "мъмрене пред строя" и всичко ще си продължи по старому.
Никога няма да се оправиме! :-\
Навсякъде цари безхаберие и "групова отговорност", тоест пълна липса на отговорност.
Заслужаваме си съдбата да бъдем бедни цървули и нещастници!
Европейци,....ама нанайси :no:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Тъжно ми е за животинката !
Присъствах на официалната церемония по осиновяването от г-н Минчо Казанджиев.
Според мен каквото и да са направили по въпроса с залавянето но Леонсо...
Върховната простотия да влезат ловджии в зоопарка (човека дето го е застрелял е бил на територията на зоопарка) е като да вкараш сополиво ромче в сладкарница.
Е... следващият път да им изтърват и нещо за плюскане :mad:
 

Fire Horse

Потребител
Е, няма такава държава! То бива простотия, ама това на нищо не прилича.
Животното си е било направо питомно. Друго място, освен клетка си, не е познавало. Нито пък друг начин на хранене.
Жалко за красивото животно.
 

Attachments

  • Ягуарът Алонсо.jpg
    Ягуарът Алонсо.jpg
    68 KB · Прегледи: 66

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
И аз съм ловец, но съм напълно съгласен с колегите. По кой закон аджеба шефа на зоопарка ще вика ловци да му решават подобен проблем, има си полиция има си гражданска защита? Кой решава животното да се отстреля ей така с лека ръка. На колко други места в страната хората имат проблеми я с вълци, я с нападения на диви прасета ама си има закони и никой не си позволява да грабне чифтето и да раздава правосъдие. Какви са тия дупки в оградата дето ги споменава Илиян, кой е виновен за тях, защо не са отремонтирани и района да е безопасен в такава ситуация? Кой знае още колко въпроси могат да се зададат, но едва ли някой ще отговори за съжаления. Пълно безхаберие отвсякъде. Жалко за животното.
 
Нагоре