Регионална група Ловеч & Троян

Propar

Потребител
st_beer написа:
@3nchev
Когато отидеш при тия хора там да се запознаете и да стреляте запомни едно нещо от мен.
Никога ама никога не стреляй с техните пушки или в противен случай ще почне едно яко харчене на пари ;)
Ако не ми послушаш съвета скоро ще разбереш за какво точно съм искал да ти кажа с горното изречение.



Изпитано е лично от мен , и на 110% е ВЯРНО ;),
Имах един хасан 85 и си ми беше чудесен . До като един ден Иводок ме събра с Русенската група и там пострелях с доста различни пушки . И започнаха едни заемиииии,,,, :confused:. Ама житейския опит е най-добрия учител ;).
 

3nchev

Новодошъл
shstanchev написа:
Като дойде човека и както си стреля изяви желание да пусне някоя сачма с нашите ФТ пушки няма да го спрем.
Ако се запали си е негов проблем ;) Едва ли ще влезе в "елитния" отбор?!
Събира пари за елементарна оптика и казва че имало някакъв транспорт до Троян...
НО! Който е дошъл е "ДОБРЕ ДОШЪЛ"! Никого не сме върнали.
:cheers:
Ако става въпрос за мен живея на 15 километра все пак не е на край света а по-елементарна оптика защото искам да започна от началото .
Бавно и полека да се развивам колкото до зарибяването работата е готова.
Мисля стрелбата да стане постоянно хоби за мен.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
3nchev написа:
Ако става въпрос за мен живея на 15 километра все пак не е на край света а по-елементарна оптика защото искам да започна от началото .
Бавно и полека да се развивам колкото до зарибяването работата е готова.
Мисля стрелбата да стане постоянно хоби за мен.

И аз така почнах като теб от "началото" ;)
Зарибиш ли се... почваш да ги сънуваш, да си забравяш жената и спалнятата ти се обръща на малък арсенал :crazy:
 

3nchev

Новодошъл
Искам да ви попитам нещо ,знам че не е за този раздел ,но според вас оптика с фиксирано овеличение да кажем 4х ще свърши ли работа за разстояния до 50 метра.
До сега винаги съм стрелял с механични мерни прибори и не знам какво да очаквам.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
4х32 мини серията на Лийпърс съм я тествал на 3 пружинки и удържа. Евтина оптика дори и с фиксиран зуум ще се прецака бързо..
 

sig_556

Потребител
Уважаеми колеги!
След 6 години в нелегалност и не един, а пет купа дивотий и щуротии днес ставам пълнолетен , даже си взех преди 2 часа шофъорската книжка и мисля да прехвърля пушките на мое име.
В скоро време съм решил да ви посетя и ако не друго поне ще почерпя.
Поздрави!
 

Niki

Редовен Потребител
ЧРД мъжки!Това е паметен ден за всеки,бъди здрав и много десетки!
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
sig_556 написа:
Уважаеми колеги!
След 6 години в нелегалност и не един, а пет купа дивотий и щуротии днес ставам пълнолетен , даже си взех преди 2 часа шофъорската книжка и мисля да прехвърля пушките на мое име.
В скоро време съм решил да ви посетя и ако не друго поне ще почерпя.
Поздрави!

Павката най е труден за домъкване на сбирка щото не пие.. Иначе мен и Слави само свирни и сме там дето кажеш :):):)

Павка аресах един модел за закрепяне в/у дърво:

g201406280917w.JPG
 

sts1969

Редовен Потребител
Честит рожден ден! И един съвет..следващите 1-2...3 години много внимателно зад волана, за да можем (живот и здраве)още дълги години да си ги честитим рождените дни :cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Да направим утре едни стрелби на Белиш.
С Огито днес намерихме сгодна поляна.
Няма сянка, но се прижевява
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
2 дни поредни стрелби. Не е било отдавна. Вчера бих Павката. Днес той мен. Утре среща реванш. Всички са поканени..

На Павката ямурлука много ми тича..

b1f3df7d53e25cfde83d86a604ea2d7a.jpg
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
И днес стана добра Трасето го направихме с 15 бр. въртележки с различни УЗ и дистанции. Получи се добре. Редене на трасе 15 мин. събиране 5 мин. стрелба 3 часа. Кеф.
Това с въртележките е доста добър вариант за фт тренировка. Забравяш за колчета, въжета , нивелиране и др.
Другия път дано сме повече.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Да направим едни стрелби в неделя на пречиствателната станция , ако не вали.
Чакам да пишете към колко часа да се видим.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Към 10,30-11 часа викам аз, за да се постопли малко.Кажете и вие
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз ще взема въртележките, така, че може да не носиш много хартиени мишени.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз ще взема и моите въртележки и ще направим едно мини трасенце да запознаем колегата Станчев с местния вятър... ;)
 
Нагоре