РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

dinkata

Редовен Потребител
akiro написа:
:eek: :eek: ияма ли пъстърваджий ???
Пъстървите са главно в реките които са по - високо в планината...... така като гледаш по подписите и аватарите нямаме особено много "Високо планински джентълмени" и най - вероятно затова няма пъстърваджии ;) :cheers: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Подарявам 2 кутий с червен хайвер-едър-руски-с изтекъл срок-за риболов на пъстърва е убийствено... Аз не ходя за пъстърви
akiro написа:
:eek: :eek: ияма ли пъстърваджий ???


Има разбира се, но хайвера ще е последната стръв ,на която ще ловя пъстърва! ;)Има къде,къде по-"убийствени" предложения на стръв за пъстърва.
Благодаря за предложението,все пак!!! :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Една снимка от събота за тея които не са я виждали.....
 

Attachments

  • 10072010069.jpg
    10072010069.jpg
    655.7 KB · Прегледи: 388

milen milkov

Редовен Потребител
Иван Димов написа:
:eek: Тоя вид, отдавна е изчезнал по нашия край. :'(
Намират се отделни екземпляри тук там по язовирите но определено вида шаранов е за Червената книга !
 

dinkata

Редовен Потребител
Е при нас не е така..... и след уикенда очаквайте нова снимка ;) ;) :cheers: :cheers:
 

andi

Редовен Потребител
Динка, тези шарани откъде са ? Да не са от Оризари ?
 

dinkata

Редовен Потребител
То на Оризаре има ли шарани ? От друг язовир са ....... на границата на Хасковска и Пловдвиска област :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
 

dinkata

Редовен Потребител
13965419933970731571279561891rxKdCdFKex1ifgGG9adu.JPG


Ето нещо от вчера, ама много жега и почти не бараше.....
 

dinkata

Редовен Потребител
Айде де започвам да си мисля, че само аз пиша в тая тема ;) :p :p :p :p :cheers: :cheers:

102538289179648434012805989540d2xLj269JWEHSHlUxAV.JPG


98911126317900390851280598995jtCxSDPKba0XNP4KquXv.JPG


44964220613847630231280599043AZIH78xAFwVo4D7wg1Rs.JPG
 

st_beer

Редовен Потребител
Динка стига бе братле с тия зарибени и платени риби. То е като да ида в рибния магазин да си напълня живарника и да си направя снимки с него. ;) ;) ;) ;)
Майтапя се да не се вържеш ;) ;) ;).
Браво на тебе и на зарибен си иска да знаеш как се лови риба. :cheers: :cheers: :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
st_beer написа:
Браво на тебе и на зарибен си иска да знаеш как се лови риба. :cheers: :cheers: :cheers:

От целия язовир които бяхме (примерно 40 човека) само ние и още 1 човек сме хванали по над 15 риби ! Всички други 1-2 шарана ;) Цаката трябва да им хваниш :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

ilian

Потребител
Да се включа по темата за платените язовири,казано направо голям кеф :yahoo:.Отивам за 3-4часа и си правя кефа,и рибите хубави и се дърпат истински ;).Преди малко се прибрах от такъв язавир и останах много доволен,нищо че последния шаран след 15мин борба се откачи :-* ми направи страшен кеф ;).Ето една снимка от предишния излет :cool:
 

Attachments

  • Picture 100.jpg
    Picture 100.jpg
    329.4 KB · Прегледи: 116

st_beer

Редовен Потребител
@ilian
Тая снимка ако я пуснеш в рибарски форум ще те изядат с парцалите ;) ;) ;). Сравнението е все едно да се снимаш с утрепано куче с въздухарка в тоя форум ;) ;) ;). Пуснах оня клип (по назад го има в темата) в един рибарски форум фиш мания ме изкараха касапин, месарин и какво ли още не за дето съм вадил шарана по калта без кепче.
Теглих им по една нашенска и писах на админа да ми изтрие регистрацията. Рибарите са маниаци в тоя форум там направо да не кажа болни мозъци.
 
Нагоре