РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

prinz Eugen

Потребител
Това е колкото чепиците ми :quiet: а нося N:46 :D
 

Attachments

  • Изобр026.jpg
    Изобр026.jpg
    82.6 KB · Прегледи: 82
  • Изобр027.jpg
    Изобр027.jpg
    88.3 KB · Прегледи: 64
  • Изобр028.jpg
    Изобр028.jpg
    97 KB · Прегледи: 65

prinz Eugen

Потребител
12 и 16 кг. :pardon: щото през тази паметна нощ бяха два броя.А смешното беше,че наблизо имаше едни руснаци,които усетиха,че стана нещо-дойдоха и то не беше "ой,ой" и "ай,ай"...изуми ме това,че питаха какво е това,а доколкото знам си е точно тяхна хибридна риба толстолобът :eek:
 

dinkata

Редовен Потребител
Невероятно вкусен ми беше на мене припържен в мас, нарязан на тънки филийки. На първа страница в темата има снимка... :cool:
 
A

Anonymous

Гост
st_beer написа:
@Mangusta
Що за риба е това? Сладководна или морска е?Такова чудо за пръв път виждам.
Напиши нещо повече за нея.
Рибарите и викат Самарита, морска риба, отвреме на време навлизали пасажи и в Черно море но рядко... :)
 

praetorian

Редовен Потребител
prinz Eugen написа:
Това е колкото чепиците ми :quiet: а нося N:46 :D
Майко мила,снощи гледах по един от каналите на Дискавъри какви чудовища се въдят в реките на Америка ...Толстолобите избягали и завзели всичките им реки и изместили местната фауна..Сега са жива напаст, събарят хората от лодките. :eek: :eek: :eek:, късат мрежи, ужас.Че и не ги ядат там, само ги изтребват :crazy: :crazy: Не знам някой дали го е гледал, ама аз бях много впечатлен.
 

dinkata

Редовен Потребител
Аз го пуснах точно когато казваха, че азиатски шаран или азиатски толстолоб едно от двете не чух изяждал всичката храна в водоема и останалата риба измирала от глад и накрая самите те измирали ;)
 

akiro

Потребител
Иване-тези на кой язовир помагат при ваденето-да ловим там???
 

akiro

Потребител
Подарявам 2 кутий с червен хайвер-едър-руски-с изтекъл срок-за риболов на пъстърва е убийствено... :cheers: Аз не ходя за пъстърви :-[
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ако само му е изтекъл срока, аз мисля да намеря една бутилка водка с изтекъл срок и ако някой не го притеснява, че срокът е изтекъл, може да се опитаме да видим дали след като ги изконсумираме, ще ни се случи нещо. ;) :cheers:
 
Нагоре