РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

A

Anonymous

Гост
Ех Боби! Ще излезеш дърт бракониер :no:

Такива ловим ние


или пък такива
 
A

Anonymous

Гост
Ето риба Дракон (скорпион), хваща се все по често при нас, а е опасна и човек трябва да бъде предпазлив да не се ободе на отровните и шипове (след главата). Който не знае как изглежда да се "ъпгрейдне" викам ;)
 

Attachments

  • Drakon Tulenovo.jpg
    Drakon Tulenovo.jpg
    261.5 KB · Прегледи: 92
A

Anonymous

Гост
Готино изглежда гадинката. Далеч по-грозни съм виждал в аквариум.
 

milen milkov

Редовен Потребител
Mangusta написа:
Ето риба Дракон (скорпион), хваща се все по често при нас, а е опасна и човек трябва да бъде предпазлив да не се ободе на отровните и шипове (след главата). Който не знае как изглежда да се "ъпгрейдне" викам ;)
Да потвърдя и аз колко е опасна въпросната гадинка - предната година бяхме на плаж до нос Калиакра - Болата - там си ловяхме попчета и изведнъж една жена почна да вика и да се държи за ръката -оказа се че е стиснала въпросната рибка и аз като колега риболовец се притекох на помощ ! Всичко беше добре до момента в който настъпих въпросната гадина започнах да вадя куката от устата на рибата -голяма ГЛУПОСТ от моя страна -рибата се оказа достатъчно хлъзгава и бам и в моята ръка :eek: Да ви кажа болката е неописуема - представете си че ви режат без никаква упайка -нещо такова е чуството или поне при мен беше ! Че така съвет от мен - препатилия - малка работа е че ще ви надупчат отзат по дирните части -много важно е веднага да се отправете към най близкото лечебно заведение ако сте малко или много АЛЕРГИЧНИ към някакви отрови ! Дано не ви се пречка в краката въпросната ъъъъъъъъъъ ГАД :-\
 
A

Anonymous

Гост
А това нещенце познавате ли го....????! Интересното е ,че не се плаши стои си и току виж си го насъпал ако не внимаваш... :quiet:
Scorpaena_Porcus_Livorno1.jpg
 
A

Anonymous

Гост
Скорпит, ако не се лъжа.
Няма люспи, а е с кожа. Навремето рибарите не се радваха много като попадаше в мрежите, а сега е деликатес на юг от Бургас.
Дядо ми навремето хвърляше малките попчета на гларусите и те ги хапваха от въздуха, интересно как гларусите разбираха, че скорпита няма да им се отрази добре :eek:
 

big_dragon

Редовен Потребител
Pezi_80 написа:
Скорпит, ако не се лъжа.
Няма люспи, а е с кожа. Навремето рибарите не се радваха много като попадаше в мрежите, а сега е деликатес на юг от Бургас.
Дядо ми навремето хвърляше малките попчета на гларусите и те ги хапваха от въздуха, интересно как гларусите разбираха, че скорпита няма да им се отрази добре :eek:

За вкусовите качества на скорпида: потвърждавам, който има възможност препоръчвам да пробва.
Интересното е че и черноморската акула преди време се изхвърляше от рибарите, а сега и тя е деликатес.
 

boybey

Потребител
Е.е-х, едно време!
На плевенската гара 75 год. на миналия век РСВ-то беше изкарало от наводнения си склад в мазето на ресторанта 10-тина кашона водка "столичная" по 0,5 литра и продаваше бутилката по 1,36 лв. заради мухлясалия етикет, и никой не купуваше. Тогава пиехме само сливова.
 
A

Anonymous

Гост
Dejmos написа:
Боби, тия сомчета са маломерни... освен ако кракът, дето се вижда до тях не носи 56-ти номер :crazy:
Подкрепям, срамота е!
В момента в Дунава е пълно с маломерни сомчета, които се хващат лесно - не виждам де му е майсторлъка...
А за 20кг-я ти желая успех.
Да не забравиш да се снимаш и да ни го покажеш ;)
 

prinz Eugen

Потребител
Tyson написа:
Dejmos написа:
Боби, тия сомчета са маломерни... освен ако кракът, дето се вижда до тях не носи 56-ти номер :crazy:
Подкрепям, срамота е!
В момента в Дунава е пълно с маломерни сомчета, които се хващат лесно - не виждам де му е майсторлъка...
А за 20кг-я ти желая успех.
Да не забравиш да се снимаш и да ни го покажеш ;)
Ми да-туй си е жива речна педофилия :D-нестига че малолетки....ми и малограмажки.Преди години на "Текето" присъствах на следната мила сценка-младо 20 годишно момче(което е похвално :bravo:),отиде и изсипа обратно в езерото живарника на един поовехтял езерен педофил...последваха бурни аплаузи,и скандирания за смяна на сексуалната ориентация на чичата :mad:от всички останали пръчкаджии в района на веселбата) :lol:
 
A

Anonymous

Гост
Даааа, нула внимание.
Единствения, който се е завъртял, дали не гледа макарата? :D
 

big_dragon

Редовен Потребител
ангел иванов написа:
Дайте малко полезна информация-къде дава,къде не дава,къде какво има.

За това не бери грижа.
След вчерашната промяна на времето ще започне да дава навсякъде.
Където е текло, пак ще тече. Стига браконирите да не са го оскубали.
 

ангел иванов

Потребител
Амин,братко,абсолютно си прав! А браконерите са напаст божия,мамка им. :(
Аз мога да кажа инфо от Динката- язовира на село Бодрово-Чирпанско,шаран на пружина.
 

dinkata

Редовен Потребител
Еса събота или Неделя.... си го мисля да идим, ама за сега само го обмислям ;)
 
Нагоре