Пушките на STEYR

lynx

Редовен Потребител
Ей, убихте му кефа на младежа от покупката на новия Щаер :-[
...."Не стреляла като Ева", ами така е, от всяка пушка Ева не става ;)
Сега ще видите, Ванко като влети в темата, ......да видим сега кой обижда Щаерите? :bastun:^-^


Панчо, много радости да ти донесе новото пушле! :cheers:
 

TeXHo

Потребител
Прави сте, не стреля като Ева ... много по-добре стреля ;)

Шегата настрана, в стрелбата на класните пушки разликата е минимална. Разликата е във визията и усещането при ползване.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
TeXHo написа:
Прави сте, не стреля като Ева ... много по-добре стреля ;)

Шегата настрана, в стрелбата на класните пушки разликата е минимална. Разликата е във визията и усещането при ползване.

... Дето вика един стар мой приятел - автоджамбаз: "Случайни цени нема...."
Пана пушката радва много, но това съм сигурен че го усещаш най вече ти :) Дълга, точна и безпроблемна стрелба ти пожелавам ! И като и определиш място къде да стои у дома направи и място за Купата - рано или късно ще застанат една до друга...
 

TeXHo

Потребител
Вече ми изкара една купа Щаера ;). Използвах го в две състезания и от двете резултатите ми се отразиха сериозно на рейтинга. Тук е мястото да отбележа, че останалите три резултата за купата, са благодарение на Хамъра, който все още е една безкомпромисно прецизна пушка. Просто със скъпите пушки тази прецизност се постига с по-малко усилия.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
file.php
 

luft9waffe

Редовен Потребител
За Нunting5 всички сме прозрачни. :cheers:Дали веднъж да не те поздравя някоя и друга седмица предварително?Айде ,няма ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
luft9waffe написа:
За Нunting5 всички сме прозрачни. :cheers:Дали веднъж да не те поздравя някоя и друга седмица предварително?Айде ,няма ;)
Автомата ще го продават най-рано от юни. Сега умувам над калибъра. ??? ??? ??? Единия поне ще е в 5,0. ;) ;) ;)
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Ще ме караш да идвам на море във Варна лятос :rambo:
5,0 - по-добрия избор :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
На 1:40 мин. от клипа говори за калибри и брой изстрели май. Ако някой знае немски, моля да ми преведе! :yes:
 

dilom08

Редовен Потребител
Казва, че има в кал. 4,5 и кал. 5,5мм.
В кал. 4,5 има мощност от 7,5 до 24 джаула., а в кал. 5,5 от 16 до 40 джаула.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
dilom08 написа:
Казва, че има в кал. 4,5 и кал. 5,5мм.
В кал. 4,5 има мощност от 7,5 до 24 джаула., а в кал. 5,5 от 16 до 40 джаула.

Благодаря! :yes: Аз пък исках да я поръчвам в 5.0 мм., ама ще видим, ако не стане ще е 5.5.
 
Нагоре