Приятелско надстрелване - следете за дата и място

llcoolj

Редовен Потребител
Сериозна бригада сте се събрали в Пловдив :sniper2: Браво :)
Който иска с професионално тунингован Хатсан Херкулес да пенсионира ФХ и Вулкан, да се обърне към колегата @DimitarV :rambo:
Тези дни в раздел купува/продава да не се напълни с шведски и чешки пушки за продан :D
 

Валката

Потребител
Съмняваме да е Хасана причината
Устройството зад приклада е важен
Митака как го прави още се чудя
 

DimitarV

Редовен Потребител
Благодаря колеги! Не мисля , че моя резултат е уау, просто повечето колеги бяха леко нетърпеливи и приключиха за 6-8минути при регламент 20минути. Това ме навежда на мисълта , че са правили по- малко на брой проверочни изстрели долу на незачетните мишени и това се е отразило на точките. Нещо такова.
 

DimitarV

Редовен Потребител
Това място в село Климент изглежда супер, в Централна България е...ако има и хотел с ресторант наблизо..Трябва да поговорим с колегата и да видим дали може да сме там на някоя от следващите срещи. Какво мислите за това?
 

Евгений Б.

Редовен Потребител
Поосвободих се вече та и аз да напиша нещо.
Радваме се че им е харесало на гостите, за другото събиране Митака щял лично да направи ягне, та да дойдат още повече ефхикси и вулкани, които да натупа.
За Мен лично състезателния елемент прави такива срещи още по-интересни и се вижда нагледно какво може да направи един стрелец с неговата пушка. Уж нямаше много вятър, а по мишените шаренийки от дупки.

Не мисля , че моя резултат е уау, просто повечето колеги бяха леко нетърпеливи и приключиха за 6-8минути при регламент 20минути.
В екстрийма има 2 общи тактики , всеки изстрел да е премислен и съобразен с моментната сила на вятъра, като се изчаква правилния момент за изстрел. И 2рата, на която наблегнахме явно повечето ..всеки следващ изстрел да е с корекция спрямо предния в кратки интервали. Понякога едната е печеливша...другия път другата.

Хубавото на Пловдивската полянка е, че вече има изградени някакви стойчици за нареждане на бенчрест мишени и ако на гостите им е харесало този тип надпревара, може по-сериозно да обмислите едно голямо събиране тук за стрелба през деня, а вечерта сбор и приспиване в някоя къща за гости в околията.
 

Licho

Редовен Потребител
Митко,стига си скромничил!
Да попитам и аз за с Климент:
Язовирчето разрешено ли е за риболов ?
 
Последна промяна:

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Благодаря колеги! Не мисля , че моя резултат е уау, просто повечето колеги бяха леко нетърпеливи и приключиха за 6-8минути при регламент 20минути. Това ме навежда на мисълта , че са правили по- малко на брой проверочни изстрели долу на незачетните мишени и това се е отразило на точките. Нещо такова.
Мите, пусни файла за мишените за тази дисциплина.
 

DimitarV

Редовен Потребител
да със заводската, но изправяна, шлайфан вход със плавно подвеждаща фаска към нарезите , оправено несъосие, преходна сглобка към цевна кутия, изходна фаска , скъсена отпред с около 2 - 3 мм, че я подбих изпъната чрез заглушутеля и подпряна на 4 втулки с о пръстени и бая стегнатост в шрауда.В общи линии това е отговора на най често задавани ми въпрос
 
Нагоре