Приятелско надстрелване - следете за дата и място

Nakata66

Новодошъл
Здравейте колеги, пиша относно интереса ви към село Климент и евентуална сбирка там. В селото има къща за гости която е със легова база за 20души, барбекю, камина и всичко необходимо, цената е 1200лв на вечер като искат минимум 2 нощувки(лично за мен ми се струва скъпо). Говорил съм и с кмета на селото, от негова страна няма проблем, иска само ако решим да се събираме да оточним датата и да му кажем. Намерил съм и друга къща за гости която е в Сопот но е за 10 човека като цената е 900лв за 2 вечери (разполага и със джакузи на дърва). Очаквам вашите мнения и ще действаме
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Здравейте колеги, пиша относно интереса ви към село Климент и евентуална сбирка там. В селото има къща за гости която е със легова база за 20души, барбекю, камина и всичко необходимо, цената е 1200лв на вечер като искат минимум 2 нощувки(лично за мен ми се струва скъпо). Говорил съм и с кмета на селото, от негова страна няма проблем, иска само ако решим да се събираме да оточним датата и да му кажем. Намерил съм и друга къща за гости която е в Сопот но е за 10 човека като цената е 900лв за 2 вечери (разполага и със джакузи на дърва). Очаквам вашите мнения и ще действаме
Аз съм ок, когато кажете, само да е неработен ден.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Здравейте колеги, пиша относно интереса ви към село Климент и евентуална сбирка там. В селото има къща за гости която е със легова база за 20души, барбекю, камина и всичко необходимо, цената е 1200лв на вечер като искат минимум 2 нощувки(лично за мен ми се струва скъпо). Говорил съм и с кмета на селото, от негова страна няма проблем, иска само ако решим да се събираме да оточним датата и да му кажем. Намерил съм и друга къща за гости която е в Сопот но е за 10 човека като цената е 900лв за 2 вечери (разполага и със джакузи на дърва). Очаквам вашите мнения и ще действаме
Наката, много хубава работа си свършил,но едва ли ще се съберем за 2 нощувки. Пусни линк ако има на тази къща от Сопот .
 

DimitarV

Редовен Потребител
Наката, много хубава работа си свършил,но едва ли ще се съберем за 2 нощувки. Пусни линк ако има на тази къща от Сопот .
Не е нужно да сме на тази къща, има и други варианти за нощувка наоколо...Важното е , че мястото е добро и е централна точка в БГ
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Така е Мите. Опасявам се, че едва ли някой ще резервира няколко къщи ако сме повече хора, или всеки ще успее да си хареса и резервира сам за събирането. Не искам да се случи така,но честно да си призная, не мисля че ще се организираме със нощувка. Аз съм ОК за нощувка,но ако сме 8-10+ човека??? Ще видим :)
 

DimitarV

Редовен Потребител
Така е Мите. Опасявам се, че едва ли някой ще резервира няколко къщи ако сме повече хора, или всеки ще успее да си хареса и резервира сам за събирането. Не искам да се случи така,но честно да си призная, не мисля че ще се организираме със нощувка. Аз съм ОК за нощувка,но ако сме 8-10+ човека??? Ще видим :)
имало хотел в Сопот, а и Хисаря не е толкоз далеч, всички ще нощуване заедно, това не мисля , че ще е проблем. То идеята сладка раздумка вечерта...
 

DimitarV

Редовен Потребител
Приятели , за Климент предлагам дата 30 Март, събота.Може и с нощувка в петък и в събота
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Пускайте и инфо във Вайбър групата че тук вече много рядко влизам.. Ще ми се да мина да ви видя.
 

БоянП

Редовен Потребител
Приятели , за Климент предлагам дата 30 Март, събота.Може и с нощувка в петък и в събота
Колега мисля че доста от желаещите със планове за толкова скорошна дата, но пък и не бива да е твърде далечна за да не стане обратния ефект… за мен лично е твърде скорошна дата, нека и другите колеги да споделят
 

БоянП

Редовен Потребител
Пускайте и инфо във Вайбър групата че тук вече много рядко влизам.. Ще ми се да мина да ви видя.
Вайбър групата не е добра идея, сред цялата търговия на бързи връзки която се случва ще изгубим инфото.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Пускайте и инфо във Вайбър групата че тук вече много рядко влизам.. Ще ми се да мина да ви видя.
Има доста колеги, където не четат във вайбър групата, включително и аз, поради простата причина, че излишен спам не ми се чете ;)
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
За събиране 30 март на мен лично ми е малко скоро,не мога да отреагирам,много поети ангажименти,къде лични към семейството и роднини,къде свързани с хобито и т.н. Предлагам да наречем една дата към средата на април, така всеки ще има ориентир и ще си прави планове и ангажименти. Тъкмо и времето малко да стане по-постоянно и се постопли. Да кажем 13.04 събота.
 

DimitarV

Редовен Потребител
пишете и дали идвате с нощувка и дали нощувката е петък или събота
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Аз планувам евентуално нощувка за събота, дано не ми мине котка път :)
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Аз на 13/14.04 имам състезание в Хасково по картинг 8ч endurance и няма да мога да дойда :(
 
Нагоре