Приятелско надстрелване - следете за дата и място

Laferrari63

Редовен Потребител
Алтароса е около 105J , по спомен @Валката така каза. На 360м Алтароса удари точно толкова пъти колкото ние с Вулканите и ФХ-овете. Много хубава пушка! Валка не се стеснявай, кажи си как беше. Почти нямаше пропуск като утихна вятъра на Ф20 гонг.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Добро утро колеги, ето един линк на локация ,ей така лекичко докато си пия неделното кафе ;)


Може да се окаже подходящо за провеждане на следващото ни приятелско надстрелване.
Това е бивше селскостопанско летище, с отворен хангар (ако евентуално вали да се скрием ).
В близост е до кариерата която се каня да посетя от по-горен пост ,ще се огледат двете места наведнъж.
На 10-тина км. от слизането от магистралата е , да бъде по-удобно за повече колеги.
Видно от стрийтвюто ,зимно време храсталаците ги няма и терена е сравнително равен.
Отново призовавам, ако някой минава в района да се отбие и види местата,ако ли не, паля от Ямбол в първия удобен момент.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Аз май няма да успея. Клапана на пушката сдаде багажа, а новия няма изгледи да пристигне.

Жорка, прочети/преведи си тези 2 странички ,мисля че има отговор на въпроса защо се скапва клапана ;)
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител

Жорка, прочети/преведи си тези 2 странички ,мисля че има отговор на въпроса защо се скапва клапана ;)
Ок, мерси. Ще го разгледам обстойно.
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Добро утро колеги, ето един линк на локация ,ей така лекичко докато си пия неделното кафе ;)


Може да се окаже подходящо за провеждане на следващото ни приятелско надстрелване.
Това е бивше селскостопанско летище, с отворен хангар (ако евентуално вали да се скрием ).
В близост е до кариерата която се каня да посетя от по-горен пост ,ще се огледат двете места наведнъж.
На 10-тина км. от слизането от магистралата е , да бъде по-удобно за повече колеги.
Видно от стрийтвюто ,зимно време храсталаците ги няма и терена е сравнително равен.
Отново призовавам, ако някой минава в района да се отбие и види местата,ако ли не, паля от Ямбол в първия удобен момент.
На хасковското стрелбище искат 30лв на човек за 3 часа и не работят събота и неделя… нещо не е оферта…
 

Laferrari63

Редовен Потребител
30 лева за 3 часа!? На мен на Дианата ми взимат 30 лв на час - 100м коридор, стреляш под навес. Ако имах място, на което да стрелям за 10лв на час дори нямаше да търся поляни, тука в столицата са се наяли яко… Айде някой в София с пари да направи закрито стрелбище за зимата , с абонамент ако може :D

п.п Петьо мястото е перфектно! Дори с този хангар може да направим едно събиране Декември, ако има температури около 10гр Сърби ме показалеца, не се търпи…
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Тука и коридора бил 300 метра, поне така се похвалиха.
То не е толкова до парите, ама поне аз нямам почти никакъв шанс през седмицата да намеря време, а тея тука не работят през уикенда. За това поляната си е май най-добре… няма работно време
 

DimitarV

Редовен Потребител
на Геодар Хасково има 2 или три маси под един навес.Максималната дистанция е 300м.Бил съм там , става ама ако е студено или духа...не.На вън си , но с покрив
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
30 лева за 3 часа!? На мен на Дианата ми взимат 30 лв на час - 100м коридор, стреляш под навес. Ако имах място, на което да стрелям за 10лв на час дори нямаше да търся поляни, тука в столицата са се наяли яко… Айде някой в София с пари да направи закрито стрелбище за зимата , с абонамент ако може :D

п.п Петьо мястото е перфектно! Дори с този хангар може да направим едно събиране Декември, ако има температури около 10гр Сърби ме показалеца, не се търпи…
Преди година и половина хангара е бил там, надявам се да не се е изпарил за това време. Да Кала, имаме ли 10 градуса температура през декември,ще се видим дай боже, но лошото е че декември свободни дни са ми само 17 и 22-23-ти. Поне към момента. Много ангажименти поех към хора и мероприятия различни, но........ ще видим :)
 

emci74

Редовен Потребител
В Бургас май пак ще идвате :-[....
На "Капчето" си на закрито, даже и печки пускаха да ти топлят гърба. Максималната дистанция е 100м, а цената беше 12лв на час.
Не съм ходил там година и половина, може да са променили цените.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител

Laferrari63

Редовен Потребител
Да! Последния път аз се оказах несериозника май . Моля те дай ми телефон, ще мина лично да ги взема от теб. Ако е удобно още в Неделя.
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Здравейте, аз май намерих подходящо място…

При посока София бургас се слиза на изхода за нова загора.
Бургас софия се слиза на един лукойл ( макар че няма отбелязано слизане от магистралата) и се минават 2 села
https://maps.app.goo.gl/wZFnPseKuFpe1kGh9?g_st=iv

Утре най вероятно ще имам време да ида и до мястото което Punisher беше начерил в мапса
 

Attachments

  • 936818FA-F76E-4B95-B5B9-922A84510B79.jpeg
    936818FA-F76E-4B95-B5B9-922A84510B79.jpeg
    171.4 KB · Прегледи: 47
  • 72A711FE-2709-4740-A404-8492890022A8.jpeg
    72A711FE-2709-4740-A404-8492890022A8.jpeg
    442.8 KB · Прегледи: 47
  • BB135AD2-C39E-4DAA-A07C-41BD8DF186A9.jpeg
    BB135AD2-C39E-4DAA-A07C-41BD8DF186A9.jpeg
    556.5 KB · Прегледи: 47
Нагоре