Приятелско надстрелване - следете за дата и място

БоянП

Редовен Потребител
Даже сега като се замисля, можем да стреляме и на до 350-360 метра. Няма да се притесняваме че ще изскочи някой случайността от пътя, заслона ще ползваме ако завали. А има и възможност за стрелба и на 500 + метра, мястото позволява ;) View attachment 112109View attachment 112110View attachment 112111
Този ловен заслон в близост не ви ли притеснява? Наоколо може да обикалят оранжеви шапки и да е опасно?
А Тук в София ловците никак не харесват въздушни пушки и редовно ми пращат проверки. Да не се превърне събирането в колективна проверка цял ден .
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Тоя месец имам поне 6-7 дни с по 1000км, че едно Банево ли ще ме стресне пак! :D 16-17 Декември как са ви?
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Съжалявам че ще го кажа, но истината е една, единствен вариант да се включа аз ми е за дата 23.12 Всички останали дни до края на годината са ми ангажирани. :(
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Аз пък ще мога само на 17ти… На 16ти съм на endurance състезание по картинг. А 8ми и 9ти ще посветя на риболов, че не съм ходил сигурно от месец и повече, ще ми се разсърдят въдиците вече с тези пушки :D
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Еми може да се получи така, на 23.12 аз ще отскоча до ловния заслон, ще огледам детайлно мястото, ще го заснема малко, ще пострелям разбира се, ако срещна авджиите ще изкоментираме наше присъствие там и ще пусна инфо. Евентуално първата събота от новата година ако графика е свободен на повечето тук може да се видим отново, дали на Банево или другаде, ще решим.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Привет колеги,малко да раздвижим темата преди празниците с инфо за следващата сбирка.
Вчера се побъбрихме с Калата ( laferrari63 ) и сметнахме за необходимо в крайна сметка 3-тото събиране да бъде с нощувка,хем да постреляме повече,хем да побъбрим повече, хем и да седнем на масата като бели хора да се видим и изкараме подобаващо мероприятието, а и да облекчим хората които пътуват повече километри, (пряка покана за Русе,северозападна България, и колегите от района на Благоевградско със задължително участие на Сашо ДУШАТА. Нека видим края на януари и дните след това какво ще е времето по прогноза и ще набележим евентуални дати,ако времето е кофти,ще го оставим за края на февруари или дори началото на март. Ако мероприятието остане отново за Банево, то намирам 2 хижи и един семеен хотел които са на първо четене подходящи за нощувка, нека колегите от Бургаско да помогнат с преки наблюдения за подходящи места в района за събиране вечерта и преспиване. Ако остане опцията след оглед ловния заслон Новозагорско, ще набележа и там няколко места за преспиване. Untitled111.pngUntitled222.png
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Ще се получи супер! @kamoto беше споделил, че знае някакви къщи за гости в близост, ако не се бъркам, но трябва да проверим. Това е лесна работа със спането, важното да се съберем повечко хора и да стане банкет.
 

emci74

Редовен Потребител
Дъщерята за студентския празник бяха наели тази вила
В района ще има и къде да се стреля, предполагам. Иначе е към 40км от Банево до Тополица
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Дъщерята за студентския празник бяха наели тази вила
В района ще има и къде да се стреля, предполагам. Иначе е към 40км от Банево до Тополица
Опция е, стават 2 варианта за Тополица вече, това е страхотно.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Точно това трябваше да се случи, с нощувката ....Така нещата придобиват завършен вид....Много добро решение!
Трябва да се надграждат нещата, нали Митак ;)
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Привет колеги,малко да раздвижим темата преди празниците с инфо за следващата сбирка.
Вчера се побъбрихме с Калата ( laferrari63 ) и сметнахме за необходимо в крайна сметка 3-тото събиране да бъде с нощувка,хем да постреляме повече,хем да побъбрим повече, хем и да седнем на масата като бели хора да се видим и изкараме подобаващо мероприятието, а и да облекчим хората които пътуват повече километри, (пряка покана за Русе,северозападна България, и колегите от района на Благоевградско със задължително участие на Сашо ДУШАТА. Нека видим края на януари и дните след това какво ще е времето по прогноза и ще набележим евентуални дати,ако времето е кофти,ще го оставим за края на февруари или дори началото на март. Ако мероприятието остане отново за Банево, то намирам 2 хижи и един семеен хотел които са на първо четене подходящи за нощувка, нека колегите от Бургаско да помогнат с преки наблюдения за подходящи места в района за събиране вечерта и преспиване. Ако остане опцията след оглед ловния заслон Новозагорско, ще набележа и там няколко места за преспиване. View attachment 112629View attachment 112630
И аз съм много “за” преспиването.
Дали няма да можем да намерим някоя по-затънтена хижа да я наемем цялата и да си стреляме направо там на място, хем ще има ток и вода за компресори и като цяло ще е по удобно с багажите…
 
Нагоре