Приятелско надстрелване - следете за дата и място

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
според мен колегата има предвид пътя, това е открития терен, не се вижда наоколо да е открито.Но пък ако не се използва пътя от други...защо не
Мите едно събиране да организираме на нашата поляна..
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Този път е открития терен около 400 метра е правия участък и води към някаква телевизионна кула, то и за това явно е този асфалт в нищото. По него до колкото разбрах и видях минават само ловци понеже реално не води до никъде освен до кулата
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
според мен колегата има предвид пътя, това е открития терен, не се вижда наоколо да е открито.Но пък ако не се използва пътя от други...защо не
1 Предвид ширната на пътя,ще се стреля по двойки.
2 Ако изскочи някой от шубрака,като нищо ще отнесе някоя сачма!
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Ако не можем да се съберем, значи мястото не е подходящо. За мен не е окей да се редуваме.. Прекалено е сложно. Всеки има маси, бутилки, оборудване… Май Банево е пак най-подходящото място. А и с този навес събота и неделя сигурно ще е пълно с хора там.
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Ако не можем да се съберем, значи мястото не е подходящо. За мен не е окей да се редуваме.. Прекалено е сложно. Всеки има маси, бутилки, оборудване… Май Банево е пак най-подходящото място. А и с този навес събота и неделя сигурно ще е пълно с хора там.
Да, май имаш право… тясно е но хора няма, поне аз не съм виждал. Като цяло става мястото но за не повече от 4-5-6 човека.
Като каза маси…( малко извън темата) кой с каква маса стреля, имам в предвид преносима, не можах да открия във форума тема с размери, марки и т.н, та ако може да ме насочите малко.
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Жалко, здраве да е. Ловния заслон ще се тества тогава.
Ако ви остане време можете с Камен да отскочите и да погледнете, доста ви е близо а има и барбекю, само метална скара си носете че няма.
Това място става със сигурност но последните 10-тина километра са дупка до дупка ( бивша кариера за пясък е)
(42.1089820, 25.3663517)
Само не знам на кой ще му се кара по тея дупки…
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Ако ви остане време можете с Камен да отскочите и да погледнете, доста ви е близо а има и барбекю, само метална скара си носете че няма.
Това място става със сигурност но последните 10-тина километра са дупка до дупка ( бивша кариера за пясък е)
(42.1089820, 25.3663517)
Само не знам на кой ще му се кара по тея дупки…
на никой :(
Ще отидем на заслона евентуално.
 

Laferrari63

Редовен Потребител
На заслона трябва да се редуваме. Или вие говорите да си стреляте сами тея дни?
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Даже сега като се замисля, можем да стреляме и на до 350-360 метра. Няма да се притесняваме че ще изскочи някой случайността от пътя, заслона ще ползваме ако завали. А има и възможност за стрелба и на 500 + метра, мястото позволява ;) Screenshot_20231204_061846_com.google.android.apps.maps_edit_354068807185555.jpgScreenshot_20231204_062929_com.google.earth.jpgScreenshot_20231204_062950_com.google.earth.jpg
 
Последна промяна:

Kameno Karp

Редовен Потребител
На живо терена виждал ли си го? Че на мапса изглежда като поляна с храсталаци. Пък снимката ако е и старичка ...
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
На живо терена виждал ли си го? Че на мапса изглежда като поляна с храсталаци. Пък снимката ако е и старичка ...
Ще го видя на живо при първа възможност, Жорката който го предложи го е видял лично. Опитът ми от посещения на такива места показва, че зимно време храсталаците буквално са изчезнали, и такива места са голи поляни, обрасват на пролет. Но все пак ще се посети преди насрочване на дата за мероприятие.
 
Нагоре