Оръжеен магазин АйЕсДи БГ

rivan

Редовен Потребител
Линкът е от техния сайт, значи го предлагат!А мисля си, че 30 джауловият вариант ще може по-лесно да се засили.
А иначе и мен ме блазни мисълта за ефтина пушка с добра цев.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Има я и във вариант 30 дж.:
https://www.isd-bg.com/oruzhie/v-zd...na-pushka-walther-rotex-rm8-varmint-5-5mm-30j
По скоро ме притеснява:" Цевта е проектирана от Лотар Валтер", което може да означава, че е проектирана от един, а произведена от друг.Но това могат да го кажат ISD.

rivan
Ползвам както ЛВ така и Карл Валтер цеви.Специално Карл Валтерската (оригиналната на Валтер Доминатор 1250) ми е над 1250 000 изстрела и все така добре си стреля.Единственото изискване е скороста да е значително над 250 м\с примерно с 1,17 г.Най добрия диапазон (според мен е 275-285 м\с)
 

andi

Редовен Потребител
rivan, аз затова цитирах официалният сайт, там изрично са посочили, че е произведена а не проектирана от ЛВ. ;)
Навремето моделите Валтер Доминаторите бяха с цеви Carl Walther(беше шамповано на самите цеви) и въобще не бяха по-лоши от LW.
Може да питаш Анди от Пловдив и Николай Атанасов от Бургас. Особено при настроени високи скорости, според Анди тези цеви били много добри.
А за 30-те джаула е ясно, че съществува като опция, но от Ай-Ес-Ди са написали, че техните пушки които продават са 16 джаула.
Дали предлагат 30 джауловите варианти, трябва те да отговорят.
Според мен 30 джаула за калибър 5.5 също е малко(поне 40 е моя минимум за този калибър), но всеки си има негови критерии.
:cheers:

Карл Валтер цевта според мен е по добра от ЛВ (нарезна). Особено си личи при вятър над 2-3 мс и надалеч. . И не го казвам само аз. Резултатите от състезанията навремето го показаха . Дядо Николай го показва и сега.
А от 16 дж Валтер да правиш 40 не е никак лесно и евтино. Това не е Кралче или Хатсанче , хората конструктивно са се постарали това да не може да стане .
 

didarai

Редовен Потребител
Поръчах арбалет от магазина . За в случая на моята поръчка , цената беше най-ниската за страната + намалението за членове на форума .
 

ISD-BG

Редовен Потребител
ЗДАРАВЕЙТЕ,
ДНЕС ЩЕ ВИ ПОКАЖЕМ

ВЪЗДУШЕН ПИСТОЛЕТ WALTHER PPQ M2 T4E CAL. .43

2.4760_ppqm2_persp_2000-1125-0.jpg


Спецификации:

Модел: Walther PPQ М2 Т4Е
Калибър: .43 (10,9мм)
Вместимост: 8 сачми
Обща дължина: 180 mm
Дължина на цевта: 102 mm
Тегло: 848 g. (с пълнител) / 532 g. (без пълнител)
Дулна енергия: 5 J
Начална скорост - 110 m/s
Принцип на действие – капсула с CO2

Закупуването на този продукт е възможно само на място в нашите търговски обекти !






 

batnan

Редовен Потребител
Из описанието в магазина ... Осемте сачми в пълнителя (по желание креда, каучук или пипер) излизат с енергия от 4 до 5 джаула.
 

Hidden

Редовен Потребител
Поръчах арбалет от магазина . За в случая на моята поръчка , цената беше най-ниската за страната + намалението за членове на форума .
Какъв си поръча? Някой от пистолетните ли? Напоследък се замислях точно за пистолетен...
 

didarai

Редовен Потребител
arbalet_jaguar_ii_black-45-750.png
Какъв си поръча? Някой от пистолетните ли? Напоследък се замислях точно за пистолетен...
Не пистолетен .
Ягуар 2 (в случая и про) . 175 либри по книга . Доста добър .
Пистолетните от 80 либри (около 90-100 лв ) също са сериозни до 10-15 м.

Из описанието в магазина ... Осемте сачми в пълнителя (по желание креда, каучук или пипер) излизат с енергия от 4 до 5 джаула.
Ами въпреки вероятно гугъл превода , оказа се близко до истината . Стреля с гумени , тебеширени и "съчми" от пипер . Опит за някаква самозащита . Гледах клип в който германеца стреля и с порцеланови топчета , както с някакви от "прах" около оловна съчма . Рекламират го и с маркиращи(пейтбол) топчета .
Ето тук тоз го гърмяха с пиперените , но нямаше особен ефект . Все пак бяха само 2 и във вятър . Обясняваше ,че с гумените повече боляло и дори можело да се спре нападател .
 
Последна промяна от модератор:

ISD-BG

Редовен Потребител
ЗДАРАВЕЙТЕ,
ДНЕС ЩЕ ВИ ПОКАЖЕМ
ВЪЗДУШНА ПУШКА COLT M4 4,5MM 16J UMAREX
2.4981_m4_persp_2000_1125_0.jpg

Специфкации:
Модел: Colt M4
Калибър: 4,5 mm (.177) сачми
Капацитет на пълнителя: 1 сачма
Дулна енергия: 16 J
Максимална скорост: 250 m/s
Дължина на цевта: 383 mm
Обща дължина: 930 - 994 mm
Тегло: 2960 g
Предпазител: ръчен
Приклад: полимер




 

Frankeiy

Потребител
Пружинка,пцп,со2,нафта,метан...
Какво ли дава енергията за изстрел знае само продавача,но не и купувача.
Нищо лично.
Поздрави.
 

didarai

Редовен Потребител
Пружинка,пцп,со2,нафта,метан...
Какво ли дава енергията за изстрел знае само продавача,но не и купувача.
Нищо лично.
Поздрави.
ПП е .
Кросман инаше такъв модел , но на този е малко по-различен .
 

ISD-BG

Редовен Потребител
Пружинка,пцп,со2,нафта,метан...
Какво ли дава енергията за изстрел знае само продавача,но не и купувача.
Нищо лично.
Поздрави.
Здравейте,
Посочили сме всички данни, които дават произвотителите на въздушно оръжие. Стараем се да даваме на клиентите максимално точна и пълна информация за всеки един продукт. Ако имате въпроси за дадени параметри, не се колебайте да ни попитате, ще отговорим на всяко запитване.

Поздрави,
 

ISD-BG

Редовен Потребител
ЗДАРАВЕЙТЕ,
ДНЕС ЩЕ ВИ ПОКАЖЕМ
ВЪЗДУШНА ПУШКА PUNCHER ONE T PCP CAL. 4.5mm ; 5,5mm ; 6.35mm .
KRAL ARMS

puncher-one-t-siyah-2000x800_1_1.png


Модел Puncher PCP One T
Калибър 4.5 mm - кал. 177; 5.5 mm - кал.22 ; 6.35 mm - кал. .25.
Максимална скорост 1050 FPS ;850 FPS ; 725 FPS
Капацитет на бутилката 500 см³
Налягане 250 Bar
Приклад Синтетика
Обща дължина 96 cm
Дължина на цевта 58 cm
Тегло 2.75 кг
Спусъчно усилие Min. 0.4 - Max. 1.1 кг
Презареждане еднозарядно
Регулиране на спусъка Ръчно

Puncher One T e на преференциална цена: 799,00 лв за членовете на форум airgun.bg.
 

Niki

Редовен Потребител
Давайте мощността в дж, че /нямаме калкулатори/? Това е по разпространеният термин, ей като видя километраж в мили ми се обръщат червата, моля/за Джаулите/
 

batnan

Редовен Потребител
Най-горе м/у потребители и правила на форума има калкулатори:cheers:
 

ISD-BG

Редовен Потребител
Давайте мощността в дж, че /нямаме калкулатори/? Това е по разпространеният термин, ей като видя километраж в мили ми се обръщат червата, моля/за Джаулите/
ЗДАРАВЕЙТЕ,
В зависимост от теглото на боеприпаса мощностите са:
4,5 - 30 j
5.5 - 36 j
6.35 - 50 j
Калкулатори за различни мерни единици
 

ISD-BG

Редовен Потребител
ЗДАРАВЕЙТЕ,
ДНЕС ЩЕ ВИ ПОКАЖЕМ
ВЪЗДУШНА ПУШКА КАЛ. 5,5 MM PUNCHER PCP ARMOUR "KRAL ARMS"

puncher-armour.png

Спецификации:
Модел Puncher PCP Armour
Калибър 5.5 mm - кал.22
Максимална скорост 5.5 mm JSB 18.13 grain -1050 fps / 50J
Вместимост на пълнителя 12бр.
Капацитет на бутилката 280 см³
Брой изстрела при 1 пълнене 200 bar - 120 bar - 56 изстрела
Налягане 200 Bar
Приклад Турски орех
Обща дължина 79 cm
Дължина на цевта 53 cm
Тегло 4,10 кг
Спусъчно усилие Min. 0.4 - Max. 1.1 кг
Презареждане лостова система с ротационен пълнител
Регулиране на спусъка Ръчно
Puncher ARMOUR e на преференциална цена: 739,00 лв за членовете на форум airgun.bg.
 
Последна промяна:
Нагоре