Оръжеен магазин АйЕсДи БГ

Коварен

Редовен Потребител
Bleu81 (да си на "светло" не е толкова лесно...) тук си прав!
И само ще вметна че 90% от оръжейните магазини не могат да си изпишат наличностите в склада...защо ли ? Да не говорим за складова програма свързана с НАП ... та “светлото” го остави.

ПП продават ти ПЦП 899 лв изписват покупната цена 350 лв оставят няква минимална печалба и с разликата покриват ... “светлото”
 
Последна промяна:
7

7842

Гост
Я кажи с llcoolj като ходите в турция вие за колко ги продавате.
Караш ме да повдигам на Дидо-Propar кокалите.Единствено на него съм донесъл пушка защото ми беше приятел.Ако Владо-KILLER знае да каже колко пари съм му взел,или искаш да се обадя на жена му да Ви натрие носа,като каже колко е платил?
При цена 384 лева -взех 200 евро.
Дано и Вие имате такива познати.Пожелавам Ви го.
За съжаление ос...ме и тая тема. Хората си предлагат стоката пък ние купуваме от където и както пожелаем. Да спрем до тук и ако не е неудобно модератор нека разчисти.
То има ли тема където bleu81 да не се прави на философ?
Имах някъде снимани касови бележки пак от дискотека, и пак на остров , гръцки. И цените бяха в пъти над 3 паунда . Като преди това си платил дебело вход-резервация.
Всички знаеха колко е бирата в магазина, и пак вътре беше пълно.

Говорим за нормална държава.То византийците всеки ги знае колко пари струват.;)Там където не се женят официално за да могат да получават пенсията на мама и тате като умрат,не ги давай такива за пример.Само една граница ни дели.
Входа е много дебел-цели 5 паунда.Е тук не е Лондон.

 
7

7842

Гост
Я кажи с llcoolj като ходите в турция вие за колко ги продавате.
Ако колеги от Русенска група желаят да потвърдят,до преди 10 дена до като бях в България на колко от тях заредих бутилките с въздух без да плащат...Другият компресор в Русе е счупен,само моят работи.И колко трябваше да им взема според теб?
Жестът е важен.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Ако колеги от Русенска група желаят да потвърдят,до преди 10 дена до като бях в България на колко от тях заредих бутилките с въздух без да плащат...Другият компресор в Русе е счупен,само моят работи.И колко трябваше да им взема според теб?
Жестът е важен.
Жестът си е жест , ама не ти храни семейството или не плащаш заплати и осигуровки ,ДДС , данък печалба и безброй други. Хайде стига сте гледали на всеки който развива бизнес в България като на престъпник и крадец .
Мога да ти изкарам всичките си разходи за моя бизнес на лично ако желаеш , но какво от това важното за теб е че някой някъде печели от търговия .... а не е ли това целта на упражнението. Все пак живеем в държава с пазарна икономика ако не ти харесва цената не купуваш и точка. И цената се определя от конкуренцията и търсенето на пазара .
 

joro_ihr

Редовен Потребител
В поста си имам предвид основно другия колега, теб те питах, защото ценообразуваш стоките продаванина от фирми с техните си разходи и съм убеден, че сметката ти не е точна. Ценообразуването на колегата е спрямо магазинските цени и то без разходи освен пътни.
По назад критикуваш колегата bleu81, но примера му е точно на място този път.
 

rivan

Редовен Потребител
Всеки ценообразува, както намери за добре.Ако ти харесва-купуваш, ако не-гледаш. Въпросът е да не се прекалява с надценките, за да може всички да са доволни!Това отличава добрите търговци от другите.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Тъй като темата отече, малко спам и от мен. Хобито ми (основното) е шарански риболов. Купувал съм две палатки Ехманс от официалния вносител в България. Цената им е била точно толкова, колкото е в сайта на Ехманс. Ееее, тоя търговец без печалба ли работи!? ;)
Дианата исках да я взема от Заримекс, но се оказа, че не може да пътува с куриер. Поръчах я в магазин Сафари-Бургас. Платих я на цената в сайта на Заримекс. Заради голата ми глава търговеца ми я продаде без печалба ли? Търговците си ползват отстъпки и всеки печели. Който не ламти реализира продажби. Сега поне за 5 мин пред компютъра се вижда кой какво и на каква цена продава.
 
Последна промяна:

rivan

Редовен Потребител
Ами аз купувах редовно авточасти.На нормални цени.Мой приятел има автосервиз.И купува с 45% отстъпка.Ха сега кажете аз ли съм глупака, той ли е тариката, или търговецът е балама, че му продава без печалба.Нито едно от трите, според мен.Кой както я нареди.Но щом търговецът може да си позволи 45% отстъпка(а сигурно и повече), значи цените му са надути.За това иде реч.
PS Наскоро във VIP-а имаше промоция - 50%.Дали са продавали на загуба?Или на доставна цена?
 
Последна промяна:

t.marev

Редовен Потребител
Който гледа в канчето на другия.....никога не прокопсва!
То търговията е малко като футбола - всеки разбира от нея. Когато се занимаваш с нещо инцидентно или си гледал за него по телевизията, или си чул от някой приятел...изглежда лесно, но когато това стане професия - нещата се променят. Всеки от нас е купил и продал нещо, всеки е готвил, стрелял, ловил риба, човъркал коли или е свирил, правил снимки, лепил плочки......но когато трябва са занимава с което и да е от изброените неща професионално, ще го прави по друг начин. Така че оставете търговията на търговците, не ги учете как да продават, пък те обещават да не ви се месят при избора на сачми, мишени или пневматични системи за изстрелване на проектили.
Мисля че така е честно.
 

ISD-BG

Редовен Потребител



З
ДАРАВЕЙТЕ,
ДНЕС ЩЕ ВИ ПОКАЖЕМ


ВЪЗДУШНА ПУШКА WALTHER ROTEX RM8 VARMINT 5,5MM 30J

465.10.06_rotex_rm8_varmint_2000_1125_0.jpg

Спецификации:


Калибър: 5,5 mm (.22)
Вместимост: 8 сачми 5,5 mm
Дължина на цевта: 500 mm
Обща дължина: 1040 mm
Приклад и ложа: полимер
Покритие на цевта: черно
Тегло: 3.870 kg
Принцип на действие: резервоар със сгъстен въздух
Дулна енергия: 30 J
Начална скорост: 250 m/s

Английски стил, но произведено в Германия.
Новата Walther Rotex RM8 е презареждаща се въздушна пушка, предназначена за лов на дребен дивеч и пернати, и развлекателна стрелба. Изстрелва сачмите с помощта на резервоар със сгъстен въздух. При пълно компресиране, налягането достига до 230 bar - с едно зареждане може да изстреля над 150 сачми. Дулната енергия е в порядъка на 30 J, а началната скорост на сачмата 250 m/s. Пушката е способна да държи всички видове сачми до 9mm дължина. Прикладът е ергономичен, изработен от полимер, предлага инстиктивно и дефинирано захващане. Цевта е проектирана от Лотар Валтер, с 1/2" UNF резба за заглушител. Манометърът е вграден (предлага се без оптиката).
 

ISD-BG

Редовен Потребител
ВЪЗДУШНА ПУШКА WALTHER ROTEX RM8 5.5MM
465.11.30_1_1.png

Спецификации:

Калибър: 5,5 mm (.22)
Вместимост: 8 сачми 5,5 mm
Дължина на цевта: 500 mm
Обща дължина: 1040 mm
Приклад и ложа: дърво
Покритие на цевта: черно
Тегло: 3.870 kg
Принцип на действие: резервоар със сгъстен въздух
Дулна енергия: 30 J
Начална скорост: 250 m/s

Английски стил, но произведено в Германия.
Новата Walther Rotex RM8 е презареждаща се въздушна пушка, предназначена за лов на дребен дивеч и пернати, и развлекателна стрелба. Изстрелва сачмите с помощта на резервоар със сгъстен въздух. При пълно компресиране, налягането достига до 230 bar - с едно зареждане може да изстреля над 150 сачми. Дулната енергия е в порядъка на 30 J, а началната скорост на сачмата 250 m/s. Пушката е способна да държи всички видове сачми до 9mm дължина. Прикладът е ергономичен, изработен от Минели, предлага инстиктивно и дефинирано захващане. Цевта е проектирана от Лотар Валтер, с 1/2" UNF резба за заглушител. Манометърът е вграден (предлага се без оптиката).



 

t.marev

Редовен Потребител
159 лв е добра отстъпка,но като цяло цената е доста завишена
https://www.krale.shop/en/walther-rotex-rm8-varmint/
Колега извинявай, ама коментара на цената е извън рамките на добрия тон, особено ако е публичен! Да не говорим, че на линка който си дал, пушката е с пластмасов приклад. Като добавим и практическата липса на гаранция, примерът който даваш става съвсем неизгоден.
Дори и да не беше така, по-добре е да коментираш тези неща с търговеца лично, или по телефон, или с имейл.
Нека да уважаваме труда на другите, така като очакваме да уважават и нашия труд.
:cheers:
 

rivan

Редовен Потребител


З
ДАРАВЕЙТЕ,
ДНЕС ЩЕ ВИ ПОКАЖЕМ


ВЪЗДУШНА ПУШКА WALTHER ROTEX RM8 VARMINT 5,5MM 30J

465.10.06_rotex_rm8_varmint_2000_1125_0.jpg

Спецификации:


Калибър: 5,5 mm (.22)
Вместимост: 8 сачми 5,5 mm
Дължина на цевта: 500 mm
Обща дължина: 1040 mm
Приклад и ложа: полимер
Покритие на цевта: черно
Тегло: 3.870 kg
Принцип на действие: резервоар със сгъстен въздух
Дулна енергия: 30 J
Начална скорост: 250 m/s

Английски стил, но произведено в Германия.
Новата Walther Rotex RM8 е презареждаща се въздушна пушка, предназначена за лов на дребен дивеч и пернати, и развлекателна стрелба. Изстрелва сачмите с помощта на резервоар със сгъстен въздух. При пълно компресиране, налягането достига до 230 bar - с едно зареждане може да изстреля над 150 сачми. Дулната енергия е в порядъка на 30 J, а началната скорост на сачмата 250 m/s. Пушката е способна да държи всички видове сачми до 9mm дължина. Прикладът е ергономичен, изработен от полимер, предлага инстиктивно и дефинирано захващане. Цевта е проектирана от Лотар Валтер, с 1/2" UNF резба за заглушител. Манометърът е вграден (предлага се без оптиката).
Колега, прикладът, който аз виждам е пластмасов
Всички потребители имат право да са информирани
На лични им писах, но от времето на началото на този разговор няма отговор
Може и да не ти харесва, това, което четеш, но това е положението.
И аз не гледам в нечие канче
Просто оглеждам всички канчета, и ще реша от кое да си сърбам попарката.
 
7

7842

Гост
Колега, прикладът, който аз виждам е пластмасов
Всички потребители имат право да са информирани
На лични им писах, но от времето на началото на този разговор няма отговор
Може и да не ти харесва, това, което четеш, но това е положението.
И аз не гледам в нечие канче
Просто оглеждам всички канчета, и ще реша от кое да си сърбам попарката.
Аз по напред в темата като писах за цените в Турция доста колеги скочиха както сега t.marev.Оказа се че турците са много глупави като продават на загуба;),сега и холандците се оказаха глупави.Ден година храни-това на чужденците както и да го обясняваш не могат да го разберат.Ама те нали са си глупави:D.Ние за това цъфтим и вържем.
 
Нагоре