Оръжеен магазин АйЕсДи БГ

joro_ihr

Редовен Потребител
Адаш, дори и така да е не е правилната тема за тези разсъждения. Предлагам да си обособим тема, където да споделяме недоволството от дадена фирма. Нека оставим темите на търтовците чисти и си пишев на друго място.
 
7

7842

Гост
Адаш, дори и така да е не е правилната тема за тези разсъждения. Предлагам да си обособим тема, където да споделяме недоволството от дадена фирма. Нека оставим темите на търтовците чисти и си пишев на друго място.
Не е недоволство.Коментар.
Напоследък се заглеждам по една пушка също в Кралете и като и гледам цената си мисля че трябва да побързам защото да не фалират:lol:
Софиянци при Вас нали си имате копърките-таксита.Ами тези магазини са същите.Когото успеем да опарим е добре.Утре следващият.
П.П. Върнах се от нощна смяна и така ми е весело като чета.
 

t.marev

Редовен Потребител
ВЪЗДУШНА ПУШКА WALTHER ROTEX RM8 5.5MM
465.11.30_1_1.png

Спецификации:

Калибър: 5,5 mm (.22)
Вместимост: 8 сачми 5,5 mm
Дължина на цевта: 500 mm
Обща дължина: 1040 mm
Приклад и ложа: дърво
Покритие на цевта: черно
Тегло: 3.870 kg
Принцип на действие: резервоар със сгъстен въздух
Дулна енергия: 30 J
Начална скорост: 250 m/s

Английски стил, но произведено в Германия.
Новата Walther Rotex RM8 е презареждаща се въздушна пушка, предназначена за лов на дребен дивеч и пернати, и развлекателна стрелба. Изстрелва сачмите с помощта на резервоар със сгъстен въздух. При пълно компресиране, налягането достига до 230 bar - с едно зареждане може да изстреля над 150 сачми. Дулната енергия е в порядъка на 30 J, а началната скорост на сачмата 250 m/s. Пушката е способна да държи всички видове сачми до 9mm дължина. Прикладът е ергономичен, изработен от Минели, предлага инстиктивно и дефинирано захващане. Цевта е проектирана от Лотар Валтер, с 1/2" UNF резба за заглушител. Манометърът е вграден (предлага се без оптиката).
Аз пък виждам дървен приклад и мисля че цената се отнася за този модел.
Както и да е - може да съм се объркал....:(
Аз също оглеждам и сравнявам цени...и съответно избирам, просто не коментирам цените, особено публично.
Приятен ден и :cheers:
 

rivan

Редовен Потребител
В колко частни обяви в купува-продава се коментира висока цена?!И се дават линкове?и това не пречи на никой, освен продавача
Кучета и котки може!А прасета- не може!
Реплика от бълг филм.всяка връзка...
 
7

7842

Гост
Аз пък виждам дървен приклад и мисля че цената се отнася за този модел.
Както и да е - може да съм се объркал....:(
Аз също оглеждам и сравнявам цени...и съответно избирам, просто не коментирам цените, особено публично.
Приятен ден и :cheers:
Влез във сайта на някой магазин НЕ БЪЛГАРСКИ и виж колко е разликата за една и съща пушка с дървен и пластмасов приклад.;)
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Тогава хайде да ходим да оплюем темите и на другите фирми та да е честно. Ма те и без това не ги следят.
 

t.marev

Редовен Потребител
Браво! Някой си направи труда и се разбра, че нито холандците са глупави, нито нашите търговци са кожодери! Цените са еднакви, даже като сложим доставка и липса на гаранция нещата съвсем се променят.
Сега дали да очакваме извинения за определението "доста завишена" цена?!
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Виж сега, аз от този магазин съм си купил кутия чашки засега. Обаче прекалено тенденциозно и нападателно стана в посока на фирмата. Вече предложих да направим тема и там да плюем всичко от, което сме недоволни.
Аз също имам да споделям горчив опит от близкото минало с други наши търговци.
 

rivan

Редовен Потребител
Браво! Някой си направи труда и се разбра, че нито холандците са глупави, нито нашите търговци са кожодери! Цените са еднакви, даже като сложим доставка и липса на гаранция нещата съвсем се променят.
Сега дали да очакваме извинения за определението "доста завишена" цена?!
Проследи хронологията на разговора и ще разбереш кой какво трябва да направи.Аз сайта им не съм отварял.Чета това, което пише ТУК
 
7

7842

Гост
Аз също имам да споделям горчив опит от близкото минало с други наши търговци.
Ами видя ли че не е от значение името на фирмата(магазина)една майка ги е раждала в тази държава.
За голямо съжаление.
 

Марин Илиев

Потребител
Виж сега, аз от този магазин съм си купил кутия чашки засега. Обаче прекалено тенденциозно и нападателно стана в посока на фирмата. Вече предложих да направим тема и там да плюем всичко от, което сме недоволни.
Аз също имам да споделям горчив опит от близкото минало с други наши търговци.
ас не видях никаде оплюване а база за сравнения на различни цени и магазини нали за това е форома колеги
 

rivan

Редовен Потребител
Здравейте,

Цената на пушката е 1259 лв., за членова на форума, цената е 1100 лв.
Тук е заровено кучето!Може би ако пишеше"Цената е за модела с дървен приклад", "Цената за модела с пластмасов приклад е...", щяхме да си спестим повечето коментари
 

rivan

Редовен Потребител
Аз го разбирам, че всеки може да избира къде да пише.Аз каквото имам да казвам съм го казал, където съм преценил.Ако някой прецени,че не му е тук мястото, да го премести.
Сега, след като темата вече е преместена, ще споделя, че обсъждането има и положителна страна.Нарича се "Маркетингово проучване на пазара" и е изцяло от полза на ISD, а и на всички останали търговци.Освен това е напълно безплатно за всички.Надявам си всички заинтересовани страни да го анализират и да си направят съответните изводи.
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител

оги-пз

Редовен Потребител
Не ми е работа да пиша, ама да кажа и моето мнение.
Защо повечето разбирачи и големи търговци бегаха в чужбина, да си продават труда и тук оставиха деца и старци на произвола на съдбата, дето има една дума.
Защо гледате тоя и оня колко печели, попитахте ли същите хора какви разходи имат.
Защо като не сте доволни не обявите бойкот на всичко и да спираме да пазаравуваме, та видиш ли случайно да не ни прецакат.
Аз виждам нещата така.
Продавач който и да е той показва дадена стока и обявява цена, на който не му отърва не пазарува и би било редно да подмине.
Все пак не е комунизма и границите са отворени, както и целия Европейски пазар. Всеки има интернет, като не ви устройва цената пазарувате другаде. Аз мисля че не е редно да оплюваш някой, че е направил нещо и иска да припечели, та нали това е целта.
Аз също не съм съгласен с някои цени на някои изделия, затова и не ги купувам, но колеги ги купиха, това са гледните точки на различни хора.
Та решаваш да купиш нещо и го искаш сега и веднага, отиваш в магазина и го получаваш.
Можеш да почакаш и не ти е зор работата, търсиш си го на ниска цена, поръчваш и чакаш.
Това си е моето мнение.
Та който мисли че така лесно се забогатява с това, да отвори един магазин, да го зареди както трябва, за потдържа ниски цени и ще му стисна ръката и не само аз, ами и други сигурен съм.
 

vizor

Новодошъл
Виждам, че все пак се е разразила някаква дискусия и както хората обърнаха внимание - $676.99 е цената на СЪЩАТА пушка в krale. 1.81 е долара в момента, което прави около 1225лв.
1100 за форума си е страхотна цена. Не се занимаваш с доставки, простотии и каквото и да било. Отиваш и си я взимаш.

за справка - https://www.krale.shop/en/walther-rotex-rm8/
 

rivan

Редовен Потребител
Сега чета темата и я препрочитам.И ме е яд, че един недообмислен пост подпали бурето...И съжалямам, че избухналата дискусия доведе до това, че оакахме темата на магазин ISD, и не само това, ами и темата беше преместена там, където не и е мястото.А ISD въобще не го заслужават. Не трябва да се цапат и темите на всички, които продават нещо, независимо дали цените ни харесват или не, дали ни устройват или не.В крайна сметка всеки може да търси на това, което продава каквато си иска цена.Друг е въпросът, дали стоката ще се продаде, кога и за колко пари.
Затова се чувствам отговорен за станалата беля и бих желал да поправим, доколкото може случилото се!
Затова предлагам модераторският екип да върне темата там, където и е мястото - в раздел магазини за въздушно оръжие, като основно я почисти от ВСИЧКИ коментари, които не са пряко свързани с темата, не се отнасят до въпроси за наличности, доставки и т.н.., и темата да си остане чиста, както и темите на другите търговци и продавачи в раздел "Купува-продава"
Затова предлагам модераторският екип да обсъди и ако реши да създаде тема, например "Коментари и обсъждания по темите за продажби", или както намери за добре, но такава , където бихме могли да обсъждаме въпросите, които ни вълнуват, без да цапаме темите на търговците или продавачите.Но такава тема според мен трябва да има.И в тази нова тема да бъдат преместени всички постове, които цапат темите. Пък тях, ако ги вълнува нашето мнение, могат да си ги четат. От друга страна темата "недоволни или измамени" не е подходяща, защото създава внушение за измама, а всяка една покупка е доброволен акт, при съгласието и на двете страни(Изключвам случаите на получаване на дограма вместо пушка и други подобни, които са си точно за "недоволни или измамени")
Още веднъж съжалявам и се извинявам на всички засегнати страни!Надявам се, че Модераторският екип ще подходи с разбиране и ще уважи молбата ми!Съжалявам за причиненото неудобство!
 
Нагоре