Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

fatalen написа:
Тоз "F" значи, че е до 7,5J

Ами то всъщност 160 м/с с половинграмова чашка си е толкоз. Ние какво искаме?! :pardon:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

Как какво?!
Поне 75 :crazy:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

Ето че и аз имам своята първа турска играчка(бахти не мога да се позная ;))! :p :p :p На пръв поглед и усещане - масивна и здрава изработка, много удобно ляга в ръката. НО дори при едно напомпване гърми като 9х19! :eek: Направо не смея да го напомпя два, камо ли три пъти..... ;) ;) ;) Повече - по-късно.

П.П. А като нямам навици как ми прехапа пръста - не е истина. :'( Но трепери Бай Ачо!
 
A

Anonymous

Гост
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

Честито, Макс.
Разчитам на теб за отзиви.
Бях си харесал Кросман 1377, ама ме разколебаха. А като видях чертеж и взривна сгема, съвсем се отказах.
Това може да се окаже алтернативата, въпреки, че е по-скъпо.
Нклк въпроса - мерника и мушката тънки ли са, или дебели; като е такъв звяр, има ли някакъв откат; качество на цевта и точност?
 

st_beer

Редовен Потребител
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

@MAD MAX
Да ти е честита новата придобивка. Чета и не вярвам на очите си да се оборудваш в турска стока ;) ;) ;) ;) . Дано да не те разочарова че ти си свикнал само на класни неща. Желая ти хубави моменти с него за времето което ще бъде твой :p :p :p (понеже не вярвам много да се задържи да си му собственик)
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

MAD MAX написа:
Ето че и аз имам своята първа турска играчка(бахти не мога да се позная ;))! :p :p :p На пръв поглед и усещане - масивна и здрава изработка, много удобно ляга в ръката. НО дори при едно напомпване гърми като 9х19! :eek: Направо не смея да го напомпя два, камо ли три пъти..... ;) ;) ;) Повече - по-късно.

П.П. А като нямам навици как ми прехапа пръста - не е истина. :'( Но трепери Бай Ачо!

Брей, че бързо пишете всичките бре!
Докато се наканя да кажа, че Ачката трябва сериозно да се заема с тренировки, че нов играч в дисциплината пистолет се появи и Макси успя да си редактира поста.
Макси честито и в неделя да го донесеш да го видя и аз тоз щедьовър на турската оръжейна прпмишленост.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

st_beer написа:
@MAD MAX
Да ти е честита новата придобивка. Чета и не вярвам на очите си да се оборудваш в турска стока ;) ;) ;) ;) . Дано да не те разочарова че ти си свикнал само на класни неща. Желая ти хубави моменти с него за времето което ще бъде твой :p :p :p (понеже не вярвам много да се задържи да си му собственик)

Благодаря! Мислех да си купя Вайраух, ама пътьом реших да видим и тоя. Ако не ми хареса го харизвам и продължавам нататък! Откат няма почти никакъв. Има някакви гадории в цевта които се мъча да изчистя, но с парцелче не се махат. Нарезите са плитички. Мушката е подвижна(на ексцентрик) - тънка в едното положение, по-дебела с червена точка в другото.
Току-що стрелях по една мишена в къщи на около 4м. четири изстрела - в една дупка. :eek: Май пистолета ще се окаже доста точен, притеснява ме само, че е шумен(поне в сравнение с Вайха на Petkof).
 
A

Anonymous

Гост
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

Мушката е подвижна(на ексцентрик) - тънка в едното положение, по-дебела с червена точка в другото.
Интересна идея. Ще е удобно ли да покажеш снимка?
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

Това са снимки от турския сайт постнат по-напред в темата

arpack1kv1.jpg

arpack2bg4.jpg

arpack3gw4.jpg


Спусъкът е твърдичък за моя вкус но ще го оправим.
 

andro

Потребител
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

Макс първо честито!И после извинявай за тъпия въпрос ,ясно че силно гърми и стреля точно ,ама :pardon: какво и колко дупчи? :pardon:Както сега е модно , як ли е пищова?
 
A

Anonymous

Гост
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

готино ли е пищачето? като гледам арсенала и вече ми се ще да се запознаеме.. :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

Ще го замерим в неделя, но според мен е много як, хем стрелям с тежки JSB щото такива имах. Абе взе да ме кефи турчето. :-*
 
A

Anonymous

Гост
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

да ти е честито ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

Мерси! Това е първия пистолет който си купувам, и се надявам да не стане като с пушките............... :crazy:
 

andro

Потребител
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

Така да е , ама ние се надяваме ;)
 
A

Anonymous

Гост
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

Ай Честито, приятелю, време ти беше ;) дано да пламне огънче от тази изскрица (аз само ще ти подавам линковете...) ;)
ама какво и колко дупчи
най-вероятно ще използваме стария изпитан "коткомер"
Но трепери Бай Ачо!
знайш ли колко са ма плашили... ;)
Хай със здраве!!!
:cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

Гамо Мач ли трябва да използувам или леките JSB Express или тези специалните на JSB за пистолети ?
 

angelmr

Редовен Потребител
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

Има сериозна вероятност гамо мач да са най-добрите чашки за този пистолет на поносима цена.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

С моя пищоф, стрелям с Кросман, ама вероятно JSBто ще е по-добро.
 

dinkata

Редовен Потребител
Re: Мултикмпресионен пистолет зораки

Кросман премиер-а съм чувал, че летят много добре от пистолети.... Боби взе от моите да ги пробва той да сподели ! Аз май имам едни излишни 1000 бройки ;)
 
Нагоре