Мнение за Browning X-Blade Hunter 5.5 / UMAREX/

batnan

Редовен Потребител
Между другото, замислям се дали да не организирам състезание само с Браунинги.
По добре е да се организира състезание за пушки до ... примерно 500 лева с оптиката. Да не се чувстваме хората с евтини пушки като хора втора категория.
 

apapazov

Редовен Потребител
По добре е да се организира състезание за пушки до ... примерно 500 лева с оптиката. Да не се чувстваме хората с евтини пушки като хора втора категория.
По добре състезание с пружинки. Защо трябва да ума ограничение в цената на пушката. С радост бих се включил
 

ATO

Редовен Потребител
Аз съм съгласен да съм последен, защото съм и една идея по-млад, тоест за мен има време. ;)
Колеги, днес реших да пострелям докато подухваше. Резил!
Не съм мислил, че може да има толкова голямо влияние. Все пак пушката е Browning 24J. :) Втората мишена е на почти тихо.
 

Attachments

  • IMG_20200329.jpg
    IMG_20200329.jpg
    757.4 KB · Прегледи: 72
  • IMG_202003291.jpg
    IMG_202003291.jpg
    643.1 KB · Прегледи: 76
6

6.35

Гост
Късметлия.Имал каде да стреля....
Метри? Като гледам мишената са поне 150.Все пак е Браунинг.
Хи-хи
 

batnan

Редовен Потребител
Защо трябва да ума ограничение в цената на пушката.
Трябва, за да може хора с Хасани ,Гамовци , Браунинги и други знайни и незнайни пушкла да се включат . Да не се чувстват омаловажени, как има ограничение на джаулите при марковите???? И ние с Кометите и Хасаните можем да отделим по стотина лева за два дена да се забавляваме.
П.П .Класните пушки ги знаем какво могат обаче няма да е честно, дайте място за изява на хората.И да се съберем ,да се видим на живо не само на екрана.
 

apapazov

Редовен Потребител
Трябва, за да може хора с Хасани ,Гамовци , Браунинги и други знайни и незнайни пушкла да се включат . Да не се чувстват омаловажени, как има ограничение на джаулите при марковите???? И ние с Кометите и Хасаните можем да отделим по стотина лева за два дена да се забавляваме.
П.П .Класните пушки ги знаем какво могат обаче няма да е честно, дайте място за изява на хората.И да се съберем ,да се видим на живо не само на екрана.
Имах предвид че с пружинки се стреля доста по трудно независимо на кой производител е
Ако си мислиш, че купуваш скъпа пушка и почваш да ги целиш мишените където си искаш си в грешка
 

t.marev

Редовен Потребител
Трябва, за да може хора с Хасани ,Гамовци , Браунинги и други знайни и незнайни пушкла да се включат . ....
Нещо като Втора дивизия....;)
Ама трябва да внимаваме, щото ще се промъкне някой с Вайраух, маскиран ката В2 и ще ни разкаже играта!:confused:
 

batnan

Редовен Потребител
Ако си мислиш, че купуваш скъпа пушка и почваш да ги целиш мишените където си искаш си в грешка
Знам , но от пушка до пушка има разлика. Един колега сложи снимки на едно пищовче марково 4джаула на 50 метра дето прави групи като Хатсан 125 примерно
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Купува се една "служебна" пружинка и всички стрелят с нея.
Иначе става като в приказката:
Седнал с мечките мед да яде ;)
 

batnan

Редовен Потребител
Та нали трябва да се отсее най-добрата пушка до 500 лева???

Най- добре е състезание.

Купува се една "служебна" пружинка и всички стрелят с нея.
Иначе става като в приказката:
Седнал с мечките мед да яде ;)
Ами купете си на отбора който ни представя по света една пушка, и яжте мед :wall:
 
Последна промяна от модератор:

ATO

Редовен Потребител
t.marev, Няма страшно, Вайрауха е лесно разпознаваем. Има спечифичен подход и визия ха ха. ;)
Обърнахме го на седянка, само дето не работим.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
"Нощта ражда из мъртва утроба
вековната злоба на роба:
своя пурпурен гняв -
величав."(Г.Милев)
Момчета тук нещата си отиват на революция...:) а ставаше дума за пушки!
П.С
Ако хората се организираха и посещаваха сбирки щяха да се познават и нямаше да се "стреля" на посоки;)!За това по места се организирайте и се забавлявайте,така ще има възможност хората да придобиват и реални впечатления от различните марки и модели,НО….отрицателната мотивация,желанието за реванш, мъст и обирането на "негативен вот" не е градивно!
И Тодоре, ти нямаш Браунинг разбери го,освен ако някъде по мазетата не ти е останал някой от партизанските години:cheers:
 

t.marev

Редовен Потребител
.....Момчета тук нещата си отиват на революция...:)...........НО….отрицателната мотивация,желанието за реванш, мъст и обирането на "негативен вот" не е градивно!
Айде пак обобщения!:(
Ако наистина си забелязал в нечие мнение, някои от нещата, които си изброил - редно би било да адресираш възмущението си към неговия автор! И да насочиш поученията си към него, иначе така увисват във въздуха. Те и без това имат стойността на ланския сняг, но поне няма да звучат подмазвачески.
......И Тодоре, ти нямаш Браунинг разбери го....
Разбрах! Отивам да се срамувам в ъгъла.....:confused::(:dazzed::wall::'(
 
Нагоре