Магазини за въздушно оръжие в република Турция

Дискусия в 'Магазини за въздушно оръжие.' започната от rivan, 27 Февруари 2019.

1. Jorom

Jorom Потребител

Публикации:
    153
    от:
    Бургас
    Хм, странно според сайта на крал цевта на брейкърите с дървен и пластмасов приклад е дълга 535мм Явно е някаква нестандартна версия, безсмислена обаче

Прати ми една твоя снимка да му кажа че ти ме пращаш :D

кАжи видя ли някъде Аирмакс с нормална цев с резба?

rivan харесва това.
  2. kosmev

kosmev Редовен Потребител

Публикации:
    177
    от:
    Варна
    Тоя TurkBull го имаше почти във всеки магазин с лепенка точно 2000 лири и навсякъде като го посочиш почваха да обясняват нещо за цената.... Не знам какво е АирМакс - както написах, от турската продукция познавам само Zoraki Hp-01 (най-доброто multipump pcp в света за мен) и Kral Arms Puncher Breaker.

rivan харесва това.
  3. Jorom

Jorom Потребител

Публикации:
    153
    от:
    Бургас
    aksuav-hatsan-airmax-bullpup-agac-kundak-pcp-havali-tufek.jpg Това е AIRMAX-а който ме интересува, фабричната версия е със заглушена цев, но аз търся този вариант - без заглушена цев!

Тоя с трите цеви, дано поне едната да става!
    Полуавтомата на крал Equinox 5.5 - гледах клипче май от оня руснак дето ги продава в русия (9х1:cool: такава група направи, че коментарите бяха че група няма, само флаери! ТРАГЕДИЯ! Все едно стрелям с про хънтър!
    Аз крал мноого трудно бих си взел, евентуално само след прекарване на чашки през цевта, което в магазина не знам как ще стане! Такава халтава цев като на моя булпап до сега не бях виждал, но моя поне прави група и някой даже доста добре ги прави! Тоя полуавтомат да не е гладкоцевен, баси чудото!

Последна промяна: 30 Декември 2019
    Gadnqra and rivan like this.
  4. Jorom

Jorom Потребител

Публикации:
    153
    от:
    Бургас
    Няколко месеца по-късно, и аз искам да разбера същото

Gadnqra and rivan like this.
  5. Jorom

Jorom Потребител

Публикации:
    153
    от:
    Бургас
    И с гугъла нищо не излиза, като търся оръжейни магазини в Одрин! Поне на английски нищо не излиза. Странна работа, голям град с 400000 жители и да няма един оръжеен магазин е просто невъзможно!
    Утре мисля да мина през града, така че се надявам някой колега да сподели ако знае такива магазини в града

Gadnqra and Hidden like this.
  6. Hidden

Hidden Редовен Потребител

Публикации:
    430
    от:
    Перник-София
    И аз щях да питам за такива магазини в Одрин. Един познат понякока ходи до там, но намери само един магазин, при това слабо зареден. Исках едно Зораки, но продавачът му казал "Йок!".

Gadnqra and Jorom like this.
  7. sa6o

sa6o Потребител

Публикации:
    43
    здравейте да попитам някой знае ли орентировь4на цена на крал армс нп 0 1 в турция ,4е май ще тьрся нещо такова ,ако някой колега окаже сьдействие ще сьм много благодарен....поздрави на вси4ки.

8. alone_rider

alone_rider Новодошъл

Публикации:
    9
    от:
    Варна
  9. alone_rider

alone_rider Новодошъл

Публикации:
    9
    от:
    Варна
    Това намирам само

10. PUNISHERvw

PUNISHERvw Редовен Потребител

Публикации:
    339
    от:
    София
    Предстои ми пътуване до Турция и ме интересува колко броя въздушно мога да си внеса и на границата дали ще има проблем?

Gadnqra and kaloyan_takev like this.
  11. rivan

rivan Потребител

Публикации:
    216
    от:
    София
    Според мен ограничението е 300 евро(декларирани, по фактура), а не брой цеви.

Gadnqra, cilindura and Jorom like this.
  12. PUNISHERvw

Публикации:
    339
    от:
    София
    Трябва ли да са на името на един човек или на повече? Понеже искам да внеса една пушка , два пищака и резервни части за нея? И всичко да е на една фактура или по - отделно за всяка вещ?

Gadnqra харесва това.
  13. Jorom

Jorom Потребител

Публикации:
    153
    от:
    Бургас
    И ако кос-аджиите ви действат като бургаските кос-аджии, ще трябва тези на името на които са писани оръжията да си ги регистрират/уведомят в кос, и след това с договор за продажба да се прехвърлят на друг! Исках да докарам от турция на баща ми пушка... не, не можело да пише моето име на фактурата а пушката да я пишем на негово! Така че, като я взема първо ще я пиша на мое име в кос, а след това ще му я прехвърля с договор за продажба
    Имай го предвид и това

rivan харесва това.
  14. PUNISHERvw

Публикации:
    339
    от:
    София
    Пушката ще е на мое име ,а пищаците на жената ,понеже не се уведомяват.

Gadnqra харесва това.
  15. njatanasow

njatanasow Редовен Потребител

Публикации:
    1,640
    от:
    Бургас тел 0897871938
    Не разбрах защо трябва да замесваш жена си като "пищаците" не се уведомяват?Това е за КОС.
    А митницата си е друга бира!

16. Niki

Niki Потребител

Публикации:
    462
    от:
    София
    Абе,Светлъо полицай си мама му е----?Аз искам да ми донесеш една лупара 12 калибър за прасета,тия имат такъв модел

llcoolj and doctora like this.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена