Магазини за въздушно оръжие в република Турция

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Ето го колегата Жоро щастлив ,като малко дете .То и аз бях много на кеф в магазина.Фактурите са на други цени за да се вместим в ограничението от 300 евро.Сега следва измерване на скорости и донапасване до това ,което искам.
 

Attachments

  • IMG-fe6b89a19246e33a105e963ba2b15263-V.jpg
    IMG-fe6b89a19246e33a105e963ba2b15263-V.jpg
    276 KB · Прегледи: 202

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Петьо предварително ги поръчваме от дистрибутор от южна Турция и той ги изпраща по карго. Утре ще се получава стоката. По нататъка ако искаш нещо пиши на л.с. на колегата llcoolj
Ми не съм сигурен,но май с него си писах преди време и нямаше възможност или нещо такова!
 

bleu81

Редовен Потребител
Ако някой ще ходи идните седмици до Турция може ли да ми купи цев и дотиквач за крал армс пунчер 4.5мм?
 

Vapple

Новодошъл
Здравейте колеги, нов съм.

Да ви попитам относно една пушка съм наскоро фен,понеже видях форума и се вдъхнових от вас лично, става дума за хътсан флашпъп дървен приклад.

https://zarimex.eu/air-rifles/flashpup-qe модела както е тук, колко би ми струвало?

Благодаря предварително.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Наскоро разгледах един такъв Флаш.
Дърпам спусъка, нещо стърже???
Свалих прихлада, и отдолу почти всички чаркалъци пластмасови....
Пръчката която дърпа спусъка също е толкова кекава, че пластмасата се огъва и стърже по приклада само като дръпнеш спусъка....
Зареждането е изключително неудобно, тежко, стържещо и заяжда.
По нескопосано изделие от тази фирма не бях виждал досега. Колкото и да струва, дори и да "преглътнеш" дизайна, не си заслужава нервните състояния които ще ти докара.
Според мен, пушки се купуват за да се кефиш при използването им, а не за да ги псуваш постоянно.
 
Последна промяна:

krasun

Новодошъл
Здравейте. Има ли някой който мисли да ходи до Турция за внос на въздушно оръжие или да поръчва да се включа в една поръчка?
Ако например аз си я поръчам до кой град е най-удобно да си я взема.
 
7

7842

Гост
Здравейте. Има ли някой който мисли да ходи до Турция за внос на въздушно оръжие или да поръчва да се включа в една поръчка?
Ако например аз си я поръчам до кой град е най-удобно да си я взема.
Не е сега времето да ходиш до Турция.
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
На някой скоро да му се налага пътуване до Турция или до Истанбул?
 

llcoolj

Редовен Потребител
Аз мислех да ходя до Турция, но тази 14 дневна карантина, която ти я слагат на връщане в България ме отказва!
 

Rumpelstiltskin

Потребител
Здравейте!
Може ли да се купува ВО онлайн от турски сайтове?
Само от Mundilar и Krale ли може "от врата до врата"?
 

Rumpelstiltskin

Потребител
А може ли приятел да купи от там на мое име и да прати през границата на адрес в BG?
Благодаря!
 
7

7842

Гост
А може ли приятел да купи от там на мое име и да прати през границата на адрес в BG?
Благодаря!
Ако ти го купи приятел,трябва да отидеш там и да си го вземеш.През границата няма кой да ти го докара.Ако този твой приятел е далеч навътре в Турция,по техни куриери да ти го прати примерно в Одрин.И пак трябва да отидеш там,да си го вземеш.
 

krasun

Новодошъл
В Одрин има ли магазин за ВО? Ако някой знае да даде адрес, сайт...
 
Нагоре