Магазини за въздушно оръжие в република Турция

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Здравейте.Не съм писал отдавна по темата-много работа ми излезе този месец!В сряда бях в Одрин,ходих до магазина и купих няколко артикула.Вчера ми писаха,че вдигат цените!Само знам ,че Биг Макс ще е 6000 турски лири!Това е с хилка повече.Така че честита баня колеги!Сега ще се опитам да разбера и цени на други популярни пушки.
П.П.
Забравих да кажа ,че донесох 6,7 л.карбонови бутилки.!!
 

llcoolj

Редовен Потребител
Здравейте.Не съм писал отдавна по темата-много работа ми излезе този месец!В сряда бях в Одрин,ходих до магазина и купих няколко артикула.Вчера ми писаха,че вдигат цените!Само знам ,че Биг Макс ще е 6000 турски лири!Това е с хилка повече.Така че честита баня колеги!
Средно около 20-25% е увеличението, както писах в предния си пост. Нищо ново ;)
 

djsesko

Новодошъл
Видях ги!Имам няколко купени на стари цени и шъ ходя да ги взема.
Колега, ще можеш ли да провериш за наличност в този магазин за

Kral Arms N-07 Wood.​

В българия го има само с пружина и е над 300 лв. с орехов приклад. В крал сторе цените не са мръднали и като го обърна по курса на лирата идва към 160 лв с газово бутало. Проблема е че трябва да го поръчам до адрес в Истанбул и да чакам доста за доставка.Kral-Arms-N-07-Wood-Gaz-Pistonlu-Havalı-Tüfek-Kral-Store-Hobinin-Kralı-Kral-Arms-Havalı-Tüfekl...png
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Добро утро!Отдавна не съм писал,а пък не съм ходил в Одрин от Гергьовден.Отваря ми се няколкодневна почивка,та си викам да запаля джипа и да се разходя!Може би вторник сряда ще отида да хапна тава джигер и да видя някои приятели-то и няма какво друго да правя.Другата седмица съм три дни за риба и ще купя от Одрин малко влакно и един рибарски стол.Ако излезе някоя интересна пушка,може и нея да взема.Да попитам!Трябва да направя подарък на един човек-кажете каква пружина в 5,5 ММ да му взема?Дайте предложения,аз с пружинни пушки не съм имал работа.
 

Hidden

Редовен Потребител
Ако не държиш да е пушка може да му вземеш един Хатсан Суперчарджър. А ако държиш да е пушка- някой пружинен Крал. Предлагат богат избор според бюджета. Избягвай Хатсан Страйкър, както и моделите им с полимерна цевна кутия.
 

djsesko

Новодошъл
Ако намериш тази в Одрин за тези пари я купи за подарък. Прикладът е от орехово дърво. Много добра изработка. Не вибрира като пушки със синтетика, макар че е пружина. 28 джаула е и мерните прибори се настройват лесно с няколко изтрела. От 20 метра пробива тава, на 25 цели без проблем капачка от минерална вода. Важното е да си хареса един вид сачми, с друга марка и грамаж трябва пренастойка на мерника.Kral-Arms-N-07-Wood-Yaylı-Havalı-Tüfek-Kral-Store-Hobinin-Kralı-Kral-Arms-Havalı-Tüfekler-Kral...pngKral-Arms-N-07-Wood-Yaylı-Havalı-Tüfek-Kral-Store-Hobinin-Kralı-Kral-Arms-Havalı-Tüfekler-Kral...pngKral-Arms-N-07-Wood-Yaylı-Havalı-Tüfek-Kral-Store-Hobinin-Kralı-Kral-Arms-Havalı-Tüfekler-Kral...png
 

Jorom

Редовен Потребител
Патерицата и на досегашната си цена беше трудно продаваема, а сега вече е НЕпродаваема, но не е тя най-скъпата турска пушка!
Ето я най-скъпата:
www.hatsanstore.com/hatsan-blitz-full-ve-semi-auto-pcp-havali-tufek-pmu4713

www.aksuav.com.tr/urun/hatsan-blitz-otomatik-pcp-havali-tufek

По сегашния курс на лирата излиза 1940 лв... с 450+ лв по-скъпо отколкото се продава в БГ... това е някакъв абсурд!
 
Последна промяна:

llcoolj

Редовен Потребител
Патерицата и на досегашната си цена беше трудно продаваема, а сега вече е НЕпродаваема, но не е тя най-скъпата турска пушка!
Ето я най-скъпата:
www.hatsanstore.com/hatsan-blitz-full-ve-semi-auto-pcp-havali-tufek-pmu4713

www.aksuav.com.tr/urun/hatsan-blitz-otomatik-pcp-havali-tufek

По сегашния курс на лирата излиза 1940 лв... с 450+ лв по-скъпо отколкото се продава в БГ... това е някакъв абсурд!
Тази тояга съм я пропуснал! А и като цяло на Хатсан моделите не ги гледам особено. Имат 3-4 модела които предимно се търсят тука , а този не е един от тях.
 

Hidden

Редовен Потребител
Възможно е, но едва ли са научили от Форума за такъв род покупки. Още преди ковид във ФБ имаше група, посветена на пазаруването от Одрин и там бяха питали за купуването на оръжие. В самата статия намекват точно за ФБ- групи. Даже май журналистите са закъснели с тази "новина" .
 
Нагоре