Магазини за въздушно оръжие в република Турция

MobbDeep

Новодошъл
Здравейте. Искам да попитам по запознатите как мога да си купя ВО от Турция?
Прочетох темите свързани с внос , деклариране по граници. Ходих в служба КОС и питах служителя който ми обясни че няма нищо сложно. 1.Харесваш си
2. Купуваш с фактура
3. После декларираш на границата и даваш фактурата, ако си над 300 евро плащаш такси мито и ДДС
4. И имаш 14 дни да уведомиш писмено КОС по сатоящ адрес за покупката.
Обаче имате ли контакти някакви за да си поръчам в някой от магазините в Одрин пушката ( става въпрос за effecto zeon 5.5mm)?
Иначе трябва да ходя до Турция само за да се запозная с тях , да си разменим контактите, да поръчам на място ако нямат налични ( най-вероятно нямат) , да оставя капаро и да се върна а след като дойде да ми пишат и да ходя да си я взема. Все си мисля че ще има “отъпкана пътека”
 

nichevo

Новодошъл
Здравейте. Искам да попитам по запознатите как мога да си купя ВО от Турция?
Прочетох темите свързани с внос , деклариране по граници. Ходих в служба КОС и питах служителя който ми обясни че няма нищо сложно. 1.Харесваш си
2. Купуваш с фактура
3. После декларираш на границата и даваш фактурата, ако си над 300 евро плащаш такси мито и ДДС
4. И имаш 14 дни да уведомиш писмено КОС по сатоящ адрес за покупката.
Обаче имате ли контакти някакви за да си поръчам в някой от магазините в Одрин пушката ( става въпрос за effecto zeon 5.5mm)?
Иначе трябва да ходя до Турция само за да се запозная с тях , да си разменим контактите, да поръчам на място ако нямат налични ( най-вероятно нямат) , да оставя капаро и да се върна а след като дойде да ми пишат и да ходя да си я взема. Все си мисля че ще има “отъпкана пътека”
в темата го има този номер +905303049177 , това е магазин в Одрин. Пишеш им на WhatsUp и те ти отговарят кое как. Аз им писах на английски и се разбрахме.
 

MobbDeep

Новодошъл
Има хора от форума, които ходят до Турция и внасят пушки по поръчка
Насочете ме към някой колега който го прави, ако може и да е от бургаския район ще е супер. Не съм запознат с комисионните. Аз съм отворен към всякакви предложения
 

bass_kick

Потребител
Аз се доверих на колегата Дончо Иванов , много добър и коректен колега. Пишете му на ЛС или му звънни.
 

NME

Потребител
В Одрин има един магазин на много лесно място , на картата излиза cobanoglu av market . Мисля ,че се пада на 1то кръгово в дясно и надолу се слиза до един паркинг. Има кафява сграда с куполчета. Ходих в неделя сутринта и беше затворен .
 

MobbDeep

Новодошъл
В Одрин има един магазин на много лесно място , на картата излиза cobanoglu av market . Мисля ,че се пада на 1то кръгово в дясно и надолу се слиза до един паркинг. Има кафява сграда с куполчета. Ходих в неделя сутринта и беше затворен .
Този магазин го гледах в един клип по YouTube за пазар в Одрин. Казваха че бил най-заредения. Не знам
 

MobbDeep

Новодошъл
Лоша работа колеги. Не знам аз ли съм карък или просто мал-шанс но цените в Турция се променят ден за ден ( и то пък точно когато реша да си поръчам)
Не съм се отказал но и не съм навит да купувам на новите им цени.
Търся варианти да си ощастливя дните си със нова пушка но да видим.
Ще пиша ако успея IMG_2720.png
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Лоша работа колеги. Не знам аз ли съм карък или просто мал-шанс но цените в Турция се променят ден за ден ( и то пък точно когато реша да си поръчам)
Не съм се отказал но и не съм навит да купувам на новите им цени.
Търся варианти да си ощастливя дните си със нова пушка но да видим.
Ще пиша ако успея View attachment 109201
Помолил съм хората в одринския магазин да потърсят от старите цени.Ще видим !
 

llcoolj

Редовен Потребител
Помолил съм хората в одринския магазин да потърсят от старите цени.Ще видим !
Ако имат наличен Зеон при тях зареден на старите цени, може, но ако нямат, няма как да намерят на старите цени! От заводата дават на всички на новите цени. Понеже имам заявен PX5 PRO преди две седмици и обърнах внимание вчера, че му е вдигната цената с 5460 лири. Доста голямо увеличение! Който ще си купува Kral Arms от Турция да побърза, защото от 1 август ще литнат и техните цени на горе ;) Уискито после ще го пием :cheers:
 
Последна промяна:

MobbDeep

Новодошъл
Явно ще чакам ново понижение на лирата за да станат цените по-поносими. Писах си със 6 сайта и 2-ма човека в оръжейни магазини, и ситуацията е следната. Всичко на новите цени с 50% увеличение , без значение дали е стара стока или ново заредена.
Или да се насоча към друг производител.
Няма да пълня тази тема обаче с тези въпроси. Другаде ще питам
 

gushev

Новодошъл
Здравейте,има ли някой от Хасково/Свиленград който да закупи една пушка?Или ако може сайт на магазин в Одрин
 
Нагоре