МР 654 К Макаров

Alex4real

Потребител
Явно има разменени пратки.

Представям си жената дето си е поръчала парфюм Мон Герлен и тоалетно пате, а вътре ПМ :)
 

Attachments

  • 0D6AC985-70F6-41E1-9C1E-2BEB8FC052A8.jpeg
    0D6AC985-70F6-41E1-9C1E-2BEB8FC052A8.jpeg
    235.2 KB · Прегледи: 52
  • AC305C28-FEAA-4B32-9FD6-DEAD441EBEDC.jpeg
    AC305C28-FEAA-4B32-9FD6-DEAD441EBEDC.jpeg
    99.7 KB · Прегледи: 52

Alex4real

Потребител
внимавай, поискай преглед преди да платиш, мене за малко да ме ужулят
Аз съм ясен вече - вероятно разменени пратки. Теб как се опитаха да те врътнат? Тия работи май не са за темата. :) моля модератор да ги премести някъде на по-разумно място.
 

hloros

Новодошъл
Здравейте колеги!.....от бродене из интернет съвсем случайно попадам на темата във форума. Имам го същия МП 654-К серия Т 08. Молбата ми е.....някой може ли да каже дали по-новите модели отстъпват по качество от по-старите? Щото съм решил да си взема още един ,ама да не би нещата да са станали като със салама -първо тръгне па после го развалят.
 

ivokar

Новодошъл
Здравейте ще си купувам 654 К-24 никелиран. Някой може ли да ми го тунингова да стане по-мощен? Пишете ми на Вайбър ако има желаещ който му разбира, да се разберем на каква цена ще е евентуално? 0884156555 благодаря предварително!

И много ми е интересно защо тези Байкал държат такава цена от около 330лв а има макаров на половин цена? Има и още много модели, но Байкал си държи цената. На какво толкова се дължи това? Аз освен причина че могат да се преработват на бойни не мога да си го обясня по друг начин.
 

Alex4real

Потребител
Щото имат култов статус. А относно преработването - едва ли някой в днешно време се занимава. Интернета е по-вреден от оръжията :)
 
Нагоре