МОДЕЛИТЕ НА Air Аrms S510 / S410 / S400 /EV2 / Twice Mk и др.

paolo_n1

Потребител
Имам едно запитване къде в Пловдив или София мога да закупя корава пружина за AA S410 ?
 

lynx

Редовен Потребител
В Евроболт пружините им с по-голям диаметър са доста хилави, трябва от друго място да се търси.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
ФТП то стреля точно. Проблемите му са поправими:
.1.Изпускане на въздух от цилиндъра-други пръстени не оригинални.на последните този проблем го нняма.
2.Промяна на мощността и вариации в скороста -отваря се изцяло трансфер порта...маха се фабричната хуйня дето е сложена англичаните да не минават 16 дж...и регулираш пружината.
3. На първите бройки проблеми с редуктора...даваш го на спец да го оправи или поръчваш къстъм редуктор.
4. Пои шифт- Освобождаване на цевта ...маха се шрауда.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
ФТП то стреля точно. Проблемите му са поправими:
.1.Изпускане на въздух от цилиндъра-други пръстени не оригинални.на последните този проблем го нняма.
2.Промяна на мощността и вариации в скороста -отваря се изцяло трансфер порта...маха се фабричната хуйня дето е сложена англичаните да не минават 16 дж...и регулираш пружината.
3. На първите бройки проблеми с редуктора...даваш го на спец да го оправи или поръчваш къстъм редуктор.
4. Пои шифт- Освобождаване на цевта ...маха се шрауда.

Е да де, но не е оферта да дадеш торба с пари и дапочнеш да ремонтираш ......... то кое по-точно е ок на тая пушка. Те наслагаха някви ла...на върху Евовата конструкция, от които нито едно не е функционално,а просто да се види, че нещо е правено и грабете това е пушката.....
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Румба така е, но като няма нови еви...ФТП. Иначе приклада е много красив. Аз изброявам всички възможни проблеми. Има и хора късметлии , дето са я купили и нямат проблеми вече втори сезон. (Поне така са казали в шутинг дъ бреезе форума) ..проблемите на пушката все пак могат да свалят цената и на пазара втора ръка! Макар , че с този курс на паунда пак е кофти.
 

paolo_n1

Потребител
За много години на всички и имам едно новогодишно питане!
Има ли О пръстенче на иглата и ако има какви са размерите ?
 

apapazov

Редовен Потребител
Коя игла. Ако имаш предвид стержена на бойния клапан да е като на Хатсан с о пръстен-не няма !
 

anibis

Редовен Потребител
12417610_10156426710370114_7219129707640149191_n.jpg
 

rashko

Редовен Потребител
+18
Много си е готина !!!!!!!
Това му прилича на мъдурест глист с хемороиди, влачещ две кални шумки.
По Шуменски за по кратко му викат пълен ташак.

Този техния дизайнер не е лошо да почине, не излиза от образа????
 

anibis

Редовен Потребител
Толкова години английските фирми не предприемаха нищо свързано с булпап пушките,но видяха и те че това е една от най масовите продавани пушки из цял свят.И лека полека почнаха,първо Дейстейт, сега АА пък да видим коя друга английска фирма ще направи и тя някой друг булпап.
Не че ми харесват двата английски булпапа Pulsar,и тоя на AA Galahad но все пак трябва се почне от някъде.
Дано някоя друга английска фирма изкара по-хубав от тия двата булпапа модел.Не знам какво гледат и какво чертаят,но лично на мен си тия двата булпапа не ми харесват,но за всеки влак си има пътник.
Пожвьом увдим!
 
Нагоре