МОДЕЛИТЕ НА Air Аrms S510 / S410 / S400 /EV2 / Twice Mk и др.

Dominus

Редовен Потребител
Браво, ама аз пък си развалих шапката бре. Къв шапкар ще съм сега :D:D:D
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Браво, ама аз пък си развалих шапката бре. Къв шапкар ще съм сега :D:D:D

С увиснала фуражка...
telec_kukrinixi_03.jpg


:cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Абре чиляци, пипнахте ли на живо в Литва туй.. как беше... ХафТиПиту.. 900 ?? По списък трябва да е имало 4 бр. участващи..
 
Последна промяна:

praetorian

Редовен Потребител
Павка, ма то смятай и как ще тежи :DЧовек може да му сложи 2 колелета и да го мъкне като тачанка подире си с един сезал :))))))))))))
 

Dominus

Редовен Потребител
Абре чиляци, пипнахте ли на живо в Литва туй.. как беше... ХафТиПиту.. 900 ?? По списък трябва да е имало 4 бр. участващи..
Аз не съм. Когато има толкова много техника на едно място е трудно да видиш кое какво е и кой с какво стреля.
 

alex70

Потребител
Колеги, някой ако има за продаване пружинката която превърта барабана на Армса S410 (за която колегата Станчев е писал на предната страница) да ми драсне едно л.с.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Станчев ще ти напише как направи неговата. Според мен на неговата пушка не се усеща че не е оригинална...

Sent from my A850S using Tapatalk
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Абре чиляци, пипнахте ли на живо в Литва туй.. как беше... ХафТиПиту.. 900 ?? По списък трябва да е имало 4 бр. участващи..
Аз го разгледах доста добре...състезател от Турция преди мен групата стреляше фтп900 ...много красива пушка...нямаше как през състезаниета да я пробвам. Иначе имаше малко точки . Първия ден мисля 31...но това не значи нищо за пушката
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Колеги, някой ако има за продаване пружинката която превърта барабана на Армса S410 (за която колегата Станчев е писал на предната страница) да ми драсне едно л.с.
Ремонтирай го по моят модел. Става вечно!!!
Ако купиш оригинална част... след време пак ще имаш същият проблем.
Тази част е с заводска хронична болест - т.е. буквално е консуматив.
Вече имам доста изстрели с моят патент - безпроблемни.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Колеги, някой ако има за продаване пружинката която превърта барабана на Армса S410 (за която колегата Станчев е писал на предната страница) да ми драсне едно л.с.
Имам май няколко такива чисто нови, останали ми от Армс-овете. Ще ги потърся и ще ти пратя!
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Със сигурност имам поне 3-4-5, аз нали съм по запасяването, скоро май ги гледах.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Нали за това става дума? Магазин индексинг спринг както се казва на български.:lol:

036025094.jpg

036025095.jpg


Явно съм пораздал, останали са ми само 4.:D
 
Последна промяна:

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Само да уточня - не си спомням какви пари съм давал за тях, нито шипинга, а и това е без значение. Просто с удоволствие ще ви ги подаря, само да си поемете транспорта. По този повод може би ще е добре да ви пратя по една, за да има да помогнем и на други колеги при нужда. Вие кажете.
 
Нагоре