МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Направихме сефтето за тази година. Стрелба на дистанция 65 и 105 мView attachment 113774View attachment 113775View attachment 113777View attachment 113776
Емо, другата седмица ако е подобно времето или по-хубаво, може да се видим на Банево, ще звъннем на бате Ники, другия Ники, Валката, абе който е свободен от Бургаско, ще видим, единия ми ден е свободен, поне засега ;)
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Направихме сефтето за тази година. Стрелба на дистанция 65 и 105 мView attachment 113774View attachment 113775View attachment 113777View attachment 113776
И ти си се забавлявал, браво. Аз също откраднах 2 часа които трябваше да съчетая със стрелба, както и да се видя с градски да му покажа Маверика понеже ще си взема и той такъв, трябваше и снимки да направим на старата му пушка която ще пуска в продажба. Та ходих на пистата на Зимница където гласих за приятелско надстрелване, с Маверика в 30 кал, вятър на пориви и доста дразнещ, температура 4-5 градуса, на 180 м дистанция 8от10 в гонга, в групираност 80 мм. Остава ми да се постопли малко, да направя прецизни замервания на дистанции 50,100,200 метра, да замеря скорости и БК на слъговете (турските с които ще се стреля паралелно с Джавелин) и да разграфя турета за вертикална корекция. Така че мога да кажа, че Маверика е на финалната права от замисления проект от преди година време :) ;)
 

emci74

Редовен Потребител
Петьо през Уикенда ще съм извън града, но през останалото време съм на линия. Ако на някого му се стреля, да свирка.
 

DGman

Редовен Потребител
Да попитам
Вятър от ляво да кажем 6м/с как влияе на чашката. И вятър от дясно със същата скорост как влияе. Каква е разликата
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Петьо през Уикенда ще съм извън града, но през останалото време съм на линия. Ако на някого му се стреля, да свирка.
Мислех си за неделя,понеже в събота съм на мероприятие. През седмицата съм на работа, така че..... Ще видим, евентуално февруари, ако даде времето. Впрочем Емич пробвал ли си Зан .250 37 или 41 грейна, когато на Бигмакса имах хеви лайнер интегриран, тези Занове с 287-292 правеха страхотни групи на 125 метра, мисля че даже и мишените съм качил във форума.
 

DGman

Редовен Потребител
И ако правилно съм разбрал. Колко е по-бърз туиста толко повече отклонение. Така ли?
ПП. Това което показва гари трябва да е ляв туист нали
 
Последна промяна:

emci74

Редовен Потребител
Мислех си за неделя,понеже в събота съм на мероприятие. През седмицата съм на работа, така че..... Ще видим, евентуално февруари, ако даде времето. Впрочем Емич пробвал ли си Зан .250 37 или 41 грейна, когато на Бигмакса имах хеви лайнер интегриран, тези Занове с 287-292 правеха страхотни групи на 125 метра, мисля че даже и мишените съм качил във форума.
Със Зан и Джавелин не съм стрелял. За сега NSA най- ги харесва в 6.35. Във фейса основно със Зан стрелят, но там малко е платена рекламата.
Иначе има отстъпка 5% в сайта на Зан с код PRECISION5 , който е заинтересован
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Мислех си за неделя,понеже в събота съм на мероприятие. През седмицата съм на работа, така че..... Ще видим, евентуално февруари, ако даде времето. Впрочем Емич пробвал ли си Зан .250 37 или 41 грейна, когато на Бигмакса имах хеви лайнер интегриран, тези Занове с 287-292 правеха страхотни групи на 125 метра, мисля че даже и мишените съм качил във форума.
На 28-ми неделя съм след нощна. Та ако ще стреляте - свиркайте. После до средата на месеца ме няма. На 29-ти ще ходя до Турция,после на почивка ...
 

DimitarV

Редовен Потребител
И ако правилно съм разбрал. Колко е по-бърз туиста толко повече отклонение. Така ли?
ПП. Това което показва гари трябва да е ляв туист нали
това на Гари е точно обратното ако е за слъг, но е вярно за чашки! Магнус сила надолу сваля носа на слага, при което драга намалява и вдига точката на попадение
 

Attachments

  • 20240122_105351.jpg
    20240122_105351.jpg
    336.7 KB · Прегледи: 56
Последна промяна:

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Е....разбира се с приклада,иначе ще са в орбитата на Плутон!Konus Sight pro-R е бързомера,на това разстояние точката е приблизително колкото черния кръг!
 
Последна промяна:

pakfa

Редовен Потребител
Една мишена от вчера. Пушката е на приятел - Air Venturi Avenger 6.35. Стреляно е от тавана на колата с торбичка, по 5 или по-вече изстрела в група, 50 метра.
air venturi avenger.jpgair venturi 50 m.jpg
 
Последна промяна:
Нагоре