МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

Licho

Редовен Потребител
Че тя тая пружинка е бетер РСР !
В 4,5 мм и без опора...Да не повярва човек!
Браво!(имам предвид Дианата!)
Емо,да не си решил да изневериш на ФХ с Хасан?И да пренебрегнеш Вулкана 3 лонг?
 
Последна промяна:

Vojda73

Потребител
Че тя тая пружинка е бетер РСР !
В 4,5 мм и без опора...Да не повярва човек!
Браво!
Пушката наиснена е супер точна.По принцип не стрелям за групи,правя прострелка и слагам нещо да го целя.По време на прострелката редовно се получават групи колкото кибритена кутйка на тези дистанции.
 
Последна промяна:

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Еиии,тоя Хасан 125/135 ти е влезнал в подсъзнанието,доста пушки съм имал,доста съм разкарал,но 135цата си я пазя,но заради теб бих се разделил с нея да мирясаш :).Вожда е малко тегав в това отношение,но ще се опитам да го навия да дойде на някоя сбирка да се убедиш!Поздрави!
 

Karlito/Man

Редовен Потребител
Днес направих една мишенка с новата играчка, няма такъв кеф! Дистанция 30 метра, прав с упора. JSB 0,475 - 38бр.:rambo:
 

Attachments

  • Screenshot_2024-04-21-14-28-49-672_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-21-14-28-49-672_com.miui.gallery.jpg
    98.3 KB · Прегледи: 61
  • Screenshot_2024-04-21-14-29-03-989_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-21-14-29-03-989_com.miui.gallery.jpg
    188.3 KB · Прегледи: 61

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Емо,хайде Ачката като се върне да се видим на Банево,да постреляме на 100 и 200 м. Ще се обадя на бате Ники и той да дойде,ще взема мишените за Екстрийм бенчрест, както и бутилка елексир за най-точния стрелец
 

Licho

Редовен Потребител
Емиле,
Сигурен съм,че ако смениш алумин.масичка,ще свиеш групата с още 2 см!
 

emci74

Редовен Потребител
Емиле,
Сигурен съм,че ако смениш алумин.масичка,ще свиеш групата с още 2 см!
Смених я, ама сега ми идва малко къса с новата двунога.
Пуснах по 1-2 изстрела встрани нарочно, че да не се комплексират другите марки (чешко производство) :D
 

emci74

Редовен Потребител
Ако не бях осрал 1-2 изстрела или бях пускал групи по 5, вместо 10, щеше да е толкова групата
 

du6ata

Редовен Потребител
Ако не бях осрал 1-2 изстрела или бях пускал групи по 5, вместо 10, щеше да е толкова групата
Чак сега видех че е 6.35 в тоя калибър няма нито един хубав лайнер произведен във всички други са топ но 6.35 не
 
Нагоре