МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

anibis

Редовен Потребител
Точно ама аз не стрелях по твоята само ти по моята :D
И поглеждам през оптиката дадено е старт на стрелбата,но чашки ли не бях сложил в цевта абе нещо се забавих и вие стреляхте вече та поглеждам и моета мишена надупчена,аааа
Ама така е като ми стреляше с оня ловния Хоук на бенч 6.5х20 хубяаво че ти казах да вземеш нещо може да и китайско ама да е х40 увеличение и кво стана после с моите камъни по моята глава.Че ме е яд че ти казах ама,да си смениш оптиката че не виждаше както трябва.Та името ми на мишената не видя,че не пише твоето име, и те така след това взе вече друга оптика х40 увелиение
 
Последна промяна:

Ctan4o

Потребител
Хайде и аз ще кача една мишена на Станчо от вчера, че него го е срам. :D
Дистанция 91 метра, чашки JSB 1.175/5.53, скорост 275м/с стреляно с ТАЗИ пушка при съвсем лек ветрец. 10 изстрела горе по червената капачка и 5 изстрела долу. За сравнение - 20ст.
Чудно как цели тая пушка с каталясал редуктор и турска цев дето за нищо не става.;)

View attachment 83266

Само ще добавя че ако бях с моята маса и беше малко по-светло вероятно щях още да свия групата.
 

dberov

Редовен Потребител
Точно ама аз не стрелях по твоята само ти по моята :D
И поглеждам през оптиката дадено е старт на стрелбата,но чашки ли не бях сложил в цевта абе нещо се забавих и вие стреляхте вече та поглеждам и моета мишена надупчена...
Надупчих я, но само X-сове. А бе стана панаир.:lol:
 

Ctan4o

Потребител
Не че се хваля, знаеш че стрелям рядко и щом на тези условия успях да я свия до това, с масата и на добра светлина пушката може още.
 

anibis

Редовен Потребител
Погледни и виж къде си е прострелял в 10т. минус :D от начало на клипа се вижда къде е твоя изстрел надупчена е мишената там където се дават 10т ама не в + а в минус
 

sts1969

Редовен Потребител
Надупчих я, но само X-сове. А бе стана панаир.:lol:
Вие двамата тогава убихте рибата, помня Миро като разправя: "Намествам кръста на следващата мишена, слагам чашка, поглеждам пак през оптиката...той хикса надупчен." :D:D:D
 

dberov

Редовен Потребител
Миро, бъркаш се бе чиляк. И ти стреля веднъж моята мишена и аз веднъж в твоята, ти беше в ляво от мен. Тогава смени мишените, помня като слон. Петков беше в дясно от мен и стреляше с FX но нещо не целеше добре и дойде МАХ-а, та вияха че нещо в барабана е причината и когато мина на единична стрелба започна да стреля точно.
А, цирк голям беше Светльо.
Хайде един спомен от тогава. Тая снимка мисля че не съм я качал щото не е качествена.

DSC08981.JPG
 
Последна промяна:

njatanasow

Редовен Потребител
Миро,тази мишена на клипчето е правена в Белослав на 25 м,или бъркам?
 

anibis

Редовен Потребител
Да и това си спомням но в тоя случай не виждам Х :D в твоята мишена с тоето име,имаше някакава измама:D пак си затворих очите ама аре от мен да мине:p:D
 

anibis

Редовен Потребител
Миро,тази мишена на клипчето е правена в Белослав на 25 м,или бъркам?
Бъркаш аз за това на края на клипа показвам че съм на 50м а не на 25 то е по-средата на стрелбището много добре знаеш къде е,а показвма че маситеи моята маса са в началото на коридора до входната врата.
 

anibis

Редовен Потребител
Не си забравил аз съм се объркал я вземи и гледа клипа и виж точно че снимам от средата на стрелбището,извини ме че и аз съм забравил то кога беше
Да точно на 25м стрелям:cheers:
 

rivan

Редовен Потребител
Истината е ,че гледам да не "преча" на пушката да стреля!Тя си знае работата!
Заменям лопата , която сама копае, за пушката която сама стреля!Желая ти само десетки, бате Ники!Бъди жив и здрав!Добре, че го има Форумът, та по-леко да преживеем карантината!:cheers:
 

andi

Редовен Потребител
Мишената е подарък на andi от дядо му Николай!
Евала Дядо Николай , Голям си !
Шапка свалям в знак на уважение !
И признавам , наи-добрия си със замбите .
И се радвам , че познавам наи-точния Дядо в България . И май не само в Бг .

пп. Пусни за продажба замби по света , и България ще има финансово предимство след кризата .
 
Последна промяна:

njatanasow

Редовен Потребител
Благодаря Дидо!Е ти ме "короняса" точно преди 10 години! (16.4.2010)

Божидаре , стрелял съм с теб , и съм впечатлен от стрелковия ти опит ! Моженето е малко по-важно от парите !
А Николай го признавам за ЦАР на бенча , все пак стреля само от 6 (шест) месеца !
 

petkof

Редовен Потребител
Две групи от днес на 102 метра с предна опора, слаб до умерен вятър от ляво, температура 8 гр. Целзий, влажност 73%. Импакт МКII, смуут туист Х 700 мм., 7.62, JSB 3.25, скорост 265 м/с. Оптика Millett 6-25X56 LRS-1 Mil-dot bar Side Focus Tactical Riflescope на Х12.5. Първата група е на втората снимка, около 40 мм., като двете леви попадения са последните два от общо 10, след като си преместих главата след осмия изстрел. Втората група е на първата снимка и първият изстрел е в черния кръг, а останалите 8 отдолу.
 

Attachments

  • IMG-e957014e5bcded21947d995592c1efaf-V.jpg
    IMG-e957014e5bcded21947d995592c1efaf-V.jpg
    159.8 KB · Прегледи: 91
  • IMG-5716771910782094877745ae54b36940-V.jpg
    IMG-5716771910782094877745ae54b36940-V.jpg
    165.8 KB · Прегледи: 86
Последна промяна:
Нагоре