МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Бат Ники с какви муниции си стрелял? Предполагам не са БГ .

П.С. Може би Lapua X-ACT или RWS R-50 ?!
 

lubo

Редовен Потребител
Специално за големите консуматори на олово , JSB пуснаха нов субкалибър 5,67 ;) :cheers: (ELEY tenex ULTIMATE EPS)
 

anibis

Редовен Потребител

dinkata

Редовен Потребител
lynx написа:
Йордан написа:
А бе някой виждал ли е Рачо :bravo:

Познаваме ли се?

Рачо, тука всеки пише където и каквото си поиска без значение дали познава другите, и се дават оценки на стрелба, вид на пушки и т.н. все едно стреляте всеки ден заедно !
 

FreeMan

Редовен Потребител
Реших да си проверя зоракито как стреля.
Мишена: Бенчрест А4
Разстояние: 10м
Чашки: RWS Basic - отвратителни, но евтини (5лв - 500бр)
Ред дот
От опора - заешки уши
 

Attachments

  • Zoraki.RWS.Basic.10m.Rest.BR.target..jpg
    Zoraki.RWS.Basic.10m.Rest.BR.target..jpg
    113 KB · Прегледи: 163

njatanasow

Редовен Потребител
Една мишена на дядо Данчо.Пускам я аз защото него го е "срам".Мисля че е стреляно на 48 метра,калибър 5,6.За сега няма друга пушка :)
За въпроси към него ;)
 

Attachments

  • DSCI0505.JPG
    DSCI0505.JPG
    1.3 MB · Прегледи: 194

anibis

Редовен Потребител
njatanasow написа:
Една мишена на дядо Данчо.Пускам я аз защото него го е "срам".Мисля че е стреляно на 48 метра,калибър 5,6.За сега няма друга пушка :)
За въпроси към него ;)
Еееее и аз искам да съм толкова срамежлив и с такива постижения. :bravo: :cheers:
 

kaloqn

Новодошъл
Никакъв срам нямам суматра 2500 25кал. при лех полъх на поляната 48м. Много си обичам чифтето :yahoo:
 

Attachments

  • DSC03491.JPG
    DSC03491.JPG
    371.8 KB · Прегледи: 227

kaloqn

Новодошъл
Благодарение на О.С.О. школата на " чаталдженската позиция" в Варна и полигона във Виница Ех колко хубаво беше. Имаше спорт!!! :cheers:
 

vanko

Редовен Потребител
njatanasow написа:
Една мишена на дядо Данчо.Пускам я аз защото него го е "срам".Мисля че е стреляно на 48 метра,калибър 5,6.За сега няма друга пушка :)
За въпроси към него ;)

Близо 50м и такава мишена!Браво на Данчо :bravo:
Ама туй ще направите вие с Николай,при такъв фул-контакт по цял ден с пушките си,човек да не смее да постне мишените си :wall: ;)
 

ininia

Потребител
ФТКС
Малко да се похваля и аз.
Днес понеже се чувствах добре с нервата ( ;)),реших да пострелям малко за точност.На 45 м направих група от 5 изстрела,
17 мм около центъра на мишената с БАМ51.Сачми жсб 1,175.Снимка не мога да покажа,защото няма с какво.
След това стрелях 10 пъти по въртелива мишена с диаметър 40 мм - на същото разстояние.Всичо беше вътре.За моята възраст мисля,че това е добре.Доволен съм.
А пропо,Успях да направя и десетина отговорни спойки,с които се мъча от седмица,защото ръцете ми малко потреперват. ;)
 
Нагоре