МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

azzaro

Потребител
Рачо е прав,тия дето ги пишат глупостите са я виждали пушката само на картинка,аз като бивш собственик на АR 6 мога да кажа само че съжалявам че я продадох/писал съм го и преди /.Това е най -бързата въздушна пушка ако не се смятат сегашните автоматични модели.Супер група си направил. :bravo:
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Ето и от днес. Еваникс АР-6, Юн-Жин, Подпрян на тавана на колата. Първите 3 мишени са на 50 метра, а най-долната е на 70 метра. Бързах, защото се смрачаваше, а и минаваха хора.
 

Attachments

  • 20140517_154757-1-1.jpg
    20140517_154757-1-1.jpg
    501.6 KB · Прегледи: 45
  • 20140518_201045-1.jpg
    20140518_201045-1.jpg
    386.7 KB · Прегледи: 44
  • 20140518_201117-1.jpg
    20140518_201117-1.jpg
    807.4 KB · Прегледи: 49
  • 20140518_201031-1.jpg
    20140518_201031-1.jpg
    308.5 KB · Прегледи: 57

Dominus

Редовен Потребител
Аз на твое място ще я пусна на някой бенч да разцепи конкуренцията.
 

dberov

Редовен Потребител
Gadnqra написа:
Мисля вече да я пробвам как стреля от маса.

Браво Ники, много добри мишени и непременно пробвай от маса, сигурен съм че ще направиш по добри групи и на по големи дистанции.
Вчера след състезанието в Троян постреляхме малко по мишенки, след което видяхме че организаторите са сложили гонг на 100 метра. Изпразних един барабан без пропуск и ми стана безинтересно. Миро/anibis тъкмо си беше направил последни корекции по новата самоделка в 6.35 и вика дай и аз да пробвам. Първи изстрел до центъра, втория и той там, третия и той на същото място.....гледа и не вярва. Помоли ме да направя клип на следващия изстрел че освен снимката да има достоверно доказателство.


Ето и клипчето, не е качествено понеже стрелях през камера на друга дистанция но все пак си личат предните 3 попадения и се вижда последния 4-ти изстрел.

https://www.youtube.com/watch?v=7B1ll0STw2M&feature=youtu.be

Клипче 3 изстрела по стена на 60м да си сверя прострелката и прибрах щуреца в чантата (изрязох кадрите където презареждам....)

https://www.youtube.com/watch?v=W8nNXAqNKBA&feature=youtu.be


Ето групата от 4 изстрела по гонга, скорости и чашки после Миро да пише че не ги знам.

 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Той гонга от маса беше безинтересен, макар и на 100м и с 39,5 Дж Щурец с 1,03 - за справка питай Оги(след като "хвана" корекцията) и Божо(2-те попадения от дясно в черната точка мисля че са неговите). Аз прав от ръка не го пропусках, та и на мен ми стана безинтересен ;).
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Мите явно скалпела на Миро добре си върши работата. Ама аз не съм се и съмнявал. Иначе отдавна щеше да я е махнал пушката ако не стреляше така.
 

dberov

Редовен Потребител
Gadnqra написа:
Мите явно скалпела на Миро добре си върши работата. Ама аз не съм се и съмнявал. Иначе отдавна щеше да я е махнал пушката ако не стреляше така.

Ники, ти Миро да си го виждал да се задържи с една пушка повече от няколко месеца?
Начеше ли си крастата и се започва нов проект. ;)
 

Dominus

Редовен Потребител
Една мишена на 25 м. дека съм я стрелял от колата с гладиатора. Мишената е на А4 и е доста по-малка от стандартната. След като има вече с какво да я оценя мога да кажа, че изглежда добре.
 

Attachments

  • uploadfromtaptalk1400694349815.jpg
    uploadfromtaptalk1400694349815.jpg
    78.8 KB · Прегледи: 70

Dominus

Редовен Потребител
От днес. 25м. А4, вътре от колата, на открито с лек ветрец отляво. Чашки не тегля и не сортирам. Дори и някой с кривичка поличка замина. Имам си и грешки от прикладване, но това не е състезателна мишена все пак ;)
 

Attachments

  • IMAG0640_1.jpg
    IMAG0640_1.jpg
    137.7 KB · Прегледи: 88

Dominus

Редовен Потребител
Всичко изглежда просто като боп, докато не опитаме да го направим. Тогава разбираме какви канадски ливади сме.
Много ме е хващало яд някой като ми каже нещо как се изработвало. "ааа, лесна работа. пускаш струга и му пускаш две стружки" На такива им отговарям - Ами ела, аз ще ти пусна струга, а ти му пусни две стружки.
Колегата е същия симпатяга ;)
Пусни една мишена, не във форума, а си постреляй да видиш как се цели Х и как се правят точки. Стреляй с каквото искаш.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Много са си добри мишените.Браво!
Не случайно състезанията по бонч (за въздушно) се провеждат на 25 метра. :cheers:
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Приятелчета вие чувство за хумор нямате ли бе,мишената е супер.
 

praetorian

Редовен Потребител
Ето и от мен една мишена, стреляна днес на 100 метра с Хатсана, след поставяне на редуктор от Scandalo и кадърна оптика. Отначало мислех,ч е са 6 изстрелите, но после видях, колко съчми са останали в барабана :) .На 50 м просто нямаше смисъл да снимам групи ;) .
Стреляно е от прозореца на колата.Скоро ще пробвам със стабилна опора, да видя максималните възможности на пушката.
 

Attachments

  • 052514142954.jpg
    052514142954.jpg
    368.8 KB · Прегледи: 109

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Браво Ники много се радвам че пушката с станала още по точна.Трябва да ти дам и моята да пуснеш една група и с нея че да и направя още релкама.:D;)

Sent from my HTC One using Tapatalk
 
Нагоре