МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

st_beer

Редовен Потребител
За пружина си е идеална групата даже. Норика не са калпави чашки. Преди съм ги тествал като стрелях с пружинките и даваха много добри резултати. Трябва да се пробват няколко модела чашки обаче за да се види кои най много харесва цевта на пушката и които си избере пушката с тях да се стреля.
 

MrBarry

Потребител
Мисля, че с JSB Diabolo Straton ми дава по-добри резултати, но ще се тестват доста модели. Norica-та нещо не влизат добре в цевта и искат допълнително побутване, за да се настанят удобно...
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Щом Стратона ти дава по-добри резултати, как ли ще стреля с Екзакта 0,93 или 1,03 ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Първо да уточна, че мишената не съм я правил аз! ;)
На днешното ФТ-състезание в София Kid от Асеновградската група пожела да ми пробва дъртата пушка дали "цели" ;)
От първо хващане на пушката, 16 метра до мишената и от ФТ-поза :eek: :eek: в мишената са 4 или 5 чашки.
Това естествено пред свидетели.....
От център до център - нула МОА ;) ^-^ дупката е точно колкото калибъра.
За да е пълен кефа, имаше и лек ветрец от ляво.
 

Attachments

  • IMG_9111.JPG
    IMG_9111.JPG
    434.9 KB · Прегледи: 123
  • IMG_9114.JPG
    IMG_9114.JPG
    447.4 KB · Прегледи: 112

azzaro

Потребител
Колко пъти да му казвам да не показва такива резултати при вас че няма да го пускате после по трасето :lol:
 

andi

Редовен Потребител
Браво на Калоян :bravo: :bravo: :bravo:

Интересно ако веднага след това стреля с неговата си , какво ли щеше да направи :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
В късния следобед и на мен ми остана половин час лично време и реших да видя Доминатора на какво дередже е.
Група 5 изстрела на 50 метра. 19 джаула с JSB Exact на метан. Hawke 4-12x40 на 12х. Странична упора.

30.03.14+-+1


П.п. Кала и ти ли почна с шилото бе брат.. :bravo: :cheers:
 

njatanasow

Редовен Потребител
Браво Оги!Отлична стрелба на такава дистанция.
А колкото до шилото,май много хора то "умеят" :bravo: :cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Днес и аз се пробвах да направя една мишена на нещо като БР. Стрелях на 25м от колата с предна опора-торбичка и задна опора ръце. И за капак изодзадзе и от дясно подухваше. Тук таме съм коригирал неправилно, но поне беше що годе реално.
 

Attachments

  • uploadfromtaptalk1396365587226.jpg
    uploadfromtaptalk1396365587226.jpg
    92.3 KB · Прегледи: 83

batnan

Редовен Потребител
Като за една мишена и първа проба е перфектно, ако сложиш пушката в менгеме и стреляш на закрито си перфектен :)
С какво стреля ? ФХ ?
 

azzaro

Потребител
Освен че е стреляно по по-реалистичния начин май си и на А4 вместо на А3.Ако беше на А3 много от 9-те щяха да са 10-ки.На мен ми харесва много как се е получила мишената.Като гледам се заформя доста сериозна конкуренция на Рашето!
 

Dominus

Редовен Потребител
Да, на A4 са мишените. То за А3 в печатница май трябва да ходя. Но А4 ме устройват за сега.
Абе ще тренираме усърдно , пък някой ден да доближим поне малко големите. Сега и рестчето да завършим, и така...
 

azzaro

Потребител
Е то с менгемето и маса ще трябва да мъкнеш и стол,по-добре си стреляй истински вместо да правиш стендове за пушки!
 

njatanasow

Редовен Потребител
Е то с менгемето и маса ще трябва да мъкнеш и стол,по-добре си стреляй истински вместо да правиш стендове за пушки!
Как за толкова години поне малко не се ограмотихте,има си стилове в стрелбата.Четете преди да пиште.Ние не сме открили топлата вода,но приказката за гроздето и лисицата си е наша.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ето мишенки с двете пушки от подписа ми стреляно е на 20 метра(в мазето е толкова) подпрян на един стол(нямам маса) стреляно е и с двете с чашки жсб 1.03 (5.52) АТ-то е 39 джаула,а 90-ката е 22 джаула.Знам че дистанцията не е кои знае каква и мишените може да са много по добри но все пак аз им се радвам и на двете пушки как срелят и съм доволен от тях. ^-^
 

Attachments

  • Hatsan AT44.jpg
    Hatsan AT44.jpg
    1.1 MB · Прегледи: 128
  • Hatsan mod 90.jpg
    Hatsan mod 90.jpg
    1.1 MB · Прегледи: 97

anibis

Редовен Потребител
Милко това АТ много добре стреля,хубава мишена,браво на майстора! :cheers:
 
Нагоре