МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

Djack

Редовен Потребител
Georgi PL е всъщност много точен пич! Познавам го сигурно повече от 10 години покрай ножарския форум. Със сигурност има нещо казано - недоказано, но в едно съм убеден, определено е човек заслужаващ уважение! Най-вероятно, е имал предвид, че дистанцията е несериозна в сравнение с ония 240 м. ли бяха, не помня вече! Верно, че не се разбира на прима виста, ама съм сигурен, че е така! Поздрави на всички!
 
7

7842

Гост
Верно, че не се разбира на прима виста, ама съм сигурен, че е така!
Колега ти как го разбра,след като той не иска да се уточни?Ако групата беше кофти,да го каже....резил,а тя е перфектна за слъгове.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Групата е много добра не само за слъгове, а и за чашки. Може би, наистина, Георги е имал предвид онази щуротия с 240-те метра, което за мен си е абсолютна лъжа.
 
Последна промяна:

njatanasow

Редовен Потребител
Гледам,някои хора ги влече изкуството,защо не вземете да си откриете една тема и там да си пеете и танцувате!
До колкото знам тази тема е за друго.На някой май му стана навик да цапа всяка тема в която влезе! ;):cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Така е колега, особено твоето мнение сега е баш по темата...
Ако имаше познанията и уменията на горе посочения от теб колега,помни че никога нямаше да приказваш и да изказваш мнения, такива дето не вървят на/за голям човек.... 240м това колкото и да си пил, няма как да го напишеш ако не си искал да ни вържеш/излъжеш, майтап да си направиш, и т.н./ всички,ноооо всички не можеш да ни вържеш...Оркестър Канарите отдавна му е минало модата,точно в тоя форум.Не искам да се сърдиш,нищо лично към теб нямам имам към твоите 240м. И за колегата и той съм сигурен че няма нищо лично към теб,има лично точно какт и аз от към тия 240м.За колегата Атанасов/Бате Ники/,не един път съм се карал с него защото той е от тия хора, дето магарето в калта не си го оставя,и за това му правя евала. А колко съм научил от него,томове с книги да чета не можеш да ги научиш тия работи,едно е книжка друго е пушка,заредена с патрони,там е друга бира.
Лека вечер!:cheers:
 

njatanasow

Редовен Потребител
Преди малко пробвах една мишена на 25м. в 4,5 JSB 0,51.
Голям студ.2,5 градуса,хич не си е за стрелба или на мен ми отаня кожата.
Колегата с резила може да го напише пак....правил съм и по добри мишени но не в такъв студ!:cheers:
 

Attachments

  • IMG_1236.jpg
    IMG_1236.jpg
    138.8 KB · Прегледи: 78

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Преди малко пробвах една мишена на 25м. в 4,5 JSB 0,51.
Голям студ.2,5 градуса,хич не си е за стрелба или на мен ми отаня кожата.
Колегата с резила може да го напише пак....правил съм и по добри мишени но не в такъв студ!:cheers:
248 точки ги броя...
 

petkof

Редовен Потребител
Да Ицо! 10 и 20 са девятки!Не стига ,че ми тракаше чейнето от студ,ами имаше един уж слаб вятър но въртелив.Не можах да го хвана съвсем!
Ако предната вечер си закусил с една две чаши добро червено вино, студа на следващият ден не е толкова страшен, даже по морето където вятърът почти не спира. Иначе по това време на годината поради изравняването на температурите на земята и морето, бризът е нестабилен относно посока и интензитет.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Ако предната вечер си закусил с една две чаши добро червено вино, студа на следващият ден не е толкова страшен, даже по морето където вятърът почти не спира. Иначе по това време на годината поради изравняването на температурите на земята и морето, бризът е нестабилен относно посока и интензитет.
Петко,всяка вечер след ракията пия поне двеста грама червено вино.....но не е като твоето! ;):cheers:
 
Нагоре