Който еххх, еххх.. Кака се омъжи :( Strelok !

shaman

Редовен Потребител
Преди няколко седмици Игор (човека, направил Стрелок) се оплака, че американците го вкарали в списъка със санкции и предупреди всички, които ползват програмата му да внимават..
Имайте предвид, че вече програмата е премахната от Appstore и Google Play store и вече не може да бъде инсталирана...
Който я има - ще продължи да работи (поне докато не си смените телефона), който я няма - е.. вече няма да може да я има :(Screenshot 2023-03-13 at 18.41.46.png
 
Последна промяна:

Hidden

Редовен Потребител
Строшиха гръбнака на руската армия! Окончателната победа ще дойде когато в Европа яденето на пелмени стане незаконно.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Павка незнам от къде ти е инфото,но и трите разновидности на Стрелока си стоят в Гугала,даже Прото имаше обновяване от вчера.
 

Attachments

  • Screenshot_2023-03-13-18-39-55-446_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2023-03-13-18-39-55-446_com.android.vending.jpg
    111.4 KB · Прегледи: 31

shaman

Редовен Потребител
В AppStore при мен вече я няма.. Някой казват, че все още в техните държави се вижда, но малко по малко ще изчезне отвсякъде...
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Сега се зачотох в страницата на Игор.
За Аппа е ясно,нали си е краварско....
В Гугала си го има още
 

shaman

Редовен Потребител
Chairgun elite е нещо подобно (не знам кой от кого е крал, но и на външен вид е такова), но гадовете са го направили с абонамент
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Стрелок про го изтеглих на времето от някакъв руски сайт безплатно. Вчера смених телефона. Прехвърлих на новия телефон АПК файла на Стрелок про от стария телефон и всичко е точно.
 
Последна промяна:

llcoolj

Редовен Потребител
Строшиха гръбнака на руската армия! Окончателната победа ще дойде когато в Европа яденето на пелмени стане незаконно.
И от 3 до 5 години ефективна за пиене на водка. На къде отива света... :(
Аз ги имам всичките версии на Стрелок в телефона. За мен лично това е една от добрите програми, да не казвам най добрата.
 

Attachments

  • Screenshot_2023-03-14-22-54-23-177_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2023-03-14-22-54-23-177_com.miui.home.jpg
    92.2 KB · Прегледи: 37

niki 67

Потребител
Павка незнам от къде ти е инфото,но и трите разновидности на Стрелока си стоят в Гугала,даже Прото имаше обновяване от вчера.
Не зная кои са другите разновидности, но въпросния Strelok Pro гугъл плей не го намира вече.
 

Attachments

  • Screenshot_2023-03-15-08-00-07-024_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2023-03-15-08-00-07-024_com.android.vending.jpg
    114.2 KB · Прегледи: 17

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Не зная кои са другите разновидности, но въпросния Strelok Pro гугъл плей не го намира вече.
Еми няма го вече...който се усетил да си го свали докато го махнат и там е добре.
Иначе винаги се е намирал по руските и други сайтове за кракнати приложения.
Свалял съм си исталационни файлове от тях и имам две три разновидности запазени.
 

Васил Василев

Потребител
И от 3 до 5 години ефективна за пиене на водка. На къде отива света... :(
Аз ги имам всичките версии на Стрелок в телефона. За мен лично това е една от добрите програми, да не казвам най добрата.
Какво е това - пелмени ? Аз,съм селско момче и обичам свинско и винско, и те така .
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Вчера пробвах да го смъкна на втория си телефон от Гугъл плей (на единия го имам инсталиран).
Даде ми няколко пъти, че транзакцията не може да бъде осъществена - нито с банкова карта, нито с плащане през оператора.
Влязох от телефона си на тази страница:
И го инсталирах безплатно.
 

dzverdzer

Новодошъл
В хуавейския ап стор ги има и strelok + и strelok pro за сега . Прото е за 19.19 лв. Всеки може да си инсталира хуавеиския ап стор дори и да нямате хуавеиски телефон . За епълски телефони незнам баче :) Аз съм със самсунг и ап сторана хуавеи работи добре.
 

shaman

Редовен Потребител
Пуснах тази тема само да предупредя, че рано или късно ще изчезнат от двата американски стора (Appstore и Google play) и който иска да превари преди да са ги махнали да си я инсталира...
Хуавей - там колкото и да им се иска на американците не могат да въздействат ;)
 

sts1969

Редовен Потребител
Какво е това - пелмени ? Аз,съм селско момче и обичам свинско и винско, и те така .
Руско национално ястие, хапка месо (кайма) с подправки, увита в тесто и сварена във вода. Не ми допада особено.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Вчера пробвах да го смъкна на втория си телефон от Гугъл плей (на единия го имам инсталиран).
Даде ми няколко пъти, че транзакцията не може да бъде осъществена - нито с банкова карта, нито с плащане през оператора.
Влязох от телефона си на тази страница:
И го инсталирах безплатно.
Запази си файла,който си свалил,да си го имаш.
Коя версия ти показва че е в приложението така исталиран?
 
Нагоре