КРОСМАН пушки и пистолети

didarai

Редовен Потребител
Ми тя си е идеална за тази стрелба , че и повече .
Ако кола ти върши работа , не съжаляваш , че не си си купил трактор и не те бърка дали колата е дизел или бензин .
С ПП е една от най-трудните стрелби . Ако се научиш с нея да стреляш точно , ще стреляш точно и с другите пушки . Приеми го като предизвикателство . ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Гатев, стреляй си за кеф и не си пълни главата с глупости.
За парите си пушката е добра и ще ти пасне на целите за които си я взел.
 

Гатев

Новодошъл
Ок,
много ви благодаря за полезната информация!
Пуснах обява за продажба в ОLХ, но след час я махнах.
За сега остава!
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Не бързай с продажбата. Първо провери пушката дали ще ти пасне добре, дали ще си върши работата, за която си я взел и дали ще ти хареса стрелбата с нея. Все още не те е разочаровала и има вероятност и да ти хареса.
 

Venco

Редовен Потребител
Здравейте, колеги, искам да ви питам от къде поръчвате части за Кросман? Търся цев за 2100 или за М4-177, може и с подобна дължина,нарези и калибър .177. Поздрави.
 

lynx

Редовен Потребител
Аз съм пазарувал Кросманска цев за познат от Ибей, излизат интересни предложения.
Лошото е, че по-интересните обяви са в Щатите.
Тоест, ако пазаруваш от там отиваш на митници и други хубавини :)
 

Venco

Редовен Потребител
Разбирам, благодаря, ще търся някакъв вариант :)
 

Venco

Редовен Потребител
Благодаря много, колега, мисля, че това търсих точно ::):cheers:
 

chopara

Потребител
Здравейте, някой има ли идея дали цевната кутия и ръкохватката на 1377 ще паснат на 2240, като изключим трансфер порта който сигурно ще е различен за .22?
 

chopara

Потребител
Може би заради дотиквачите пишат цевните кутии различни, благодаря :)
 

anibis

Редовен Потребител
Мда, ореховите приклади,и чирени са доста красиви особено ако имат хубава шарка,ноооо ламината си е друга бира.:yes:
Клапаноударната група е направена,СМ корпус от карбон Ф/30мм цев от Славия 631 200мм. остава само ЦК,ще е мислим и нея.

038705904.jpg



038705905.jpg


Нещо такова ще изглежда моя пищак когато стане готов,но СМ ще е от карбон,и ЦК не ми допада да е с болтов затвор,точно на пистолет,предпочитам биатлоно зареждане.

038705906.jpg
 

lynx

Редовен Потребител
Много красив ламинат.
От къде купи заготовката, Миро?
 

anibis

Редовен Потребител
Аз направих лека грешка,трябваше да поръчам направо две парчета 120х130х20
Но поръчах 120х80х20 което се наложи да внажда майстора,но пак стана доста добре,вече бях закупил плочките, та заради това се получи така.
Ако някой почне да си прави модел като моята ръкохватка това да го има в предвид.Вярно и цената вече е двойна на ламината,но кеф цена няма!

https://www.aliexpress.com/item/120...-Color-wood-good-quality-120/32701110663.html
 
Последна промяна:

Georgiev.81

Новодошъл
Колеги някой ползвал ли е въпросната пушка??? Дали си струва паричките?
 

Attachments

  • Screenshot_20180914-003623.png
    Screenshot_20180914-003623.png
    523.8 KB · Прегледи: 94

Georgiev.81

Новодошъл
Да и на мен ми изгрежда добра ама знаеш как е едно е да я гледаш на картинка, друго е да си боравил с нея... Затова питам
 

becker

Новодошъл
Здравейте,
Притежавам въпросният модел на Кросман,на който закачих приклад .Предварително се извинявам,че ей така от един път се включвам и направо въпрос.Имам възможност да закупя 24 инчова цев калибър .177.Ако заменя сегашната .22 която е много по-къса,дали ще мога да постигна по-добри резултати ,имам предвид далекобойност,и да увелича скоростта на чашката.Нямам познания в тази област,единствено правя изводи по това че СО2 балонче ще плюва по - силно лекия проектил от този който използвам сега.Старая се да постигна резултати до максимум 30-40 метра.По -големи дистанций не гоня защото и да се напъна едва ли ще уцеля нещо.Поздрави!
 
Последна промяна от модератор:
Нагоре