Европейско първенство по ФТ 02-06 юли 2019 г. Pyrgetos, Grece

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Гърците отвориха записването ( не че работи сайта) и мисля че е време да се преборим.
Още не са обявили таксите което е малко тъпо.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Май няма да има птборно класиране, като гледам. Само индивидуално. Аз съм там.
 

Bakalina

Потребител
И аз искам! Някой може ли да ми намери 5-6 литрова 300Bar. Бутилка. Има кой да я плати и прибере в София, но няма да намери нужното.
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Има такса за отбор значи ще има и отбори
Team fee (team leaders one per team) €45.00 EUR

Аз не бих бързала да се регистрирам току виж се наложило да се записваме втори път после. Сайта не ми изглежда готов особено.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Абсолютно си права. Няма нищо за такси, настаняване и т.н. даже датите са объркани. Няма срок за записване. Ще изчакаме да вкарат нещата в ред
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Както знаете регистрацията е отворена. Таксата е 125€.
В регистрацията има поле дали сте член на отбора, знаете къде да намерите рейтинговото класиране, първоте 8 са в отбора. Ако някой от тях се откаже да ходи продължаваме по ред на списъка.
Който се е записал може да го сподели тук за да е по-лесно да следим списъка с участници от наша страна.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Предлагам желаешите да се заоиешм първо тук, за да видим кой има желание и кой не. Така всеки ще си знае влиза ли в отбора или не.
 

bleu81

Редовен Потребител
Не знам дали само аз не съм разбрал, но ако може да повторите за по неориентираните.
1. Мога ли на общо основание да се запиша с жената. До колкото разбрах може но все пак да питам
2. Не разбрах за свободни електрони таксата 125 или 45 евро е. Таксата се праща с банков превод или на място при регистрация?
3. Някаква идея къде ще се спи?
4. Има ли някаква специфика с пренасянето на пушките през граница. Саунд-Модератори?
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Въпрос номер 1 не ти го разбирам. Ако имаш в предвид да стреляте с 1 пушка двамата то отговора е НЕ, няма да можете да се запишете с 1 пушка. Но ако всеки си има пушка, си се записвате като отделни състезатели и всеки бива разпределен във тройка и си стреля.
2. 45 евро е таксата за отбор, дефакто 8-те човека, които влизат в отбора си делят тази такса + 125 евро на човек. Ти ще си платиш 125 евро ако плащаш и за жената 250.
3. Все още не знам да има нещо организирано.
4. Ще имаме покана от страна на Гърците и пушките си минават границата с лекота, но за саунд модератора няма идея.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
призовавам отново всички мераклии за участие да се запишат в тази тема, за д аможем да започнем организацията. моля копирайте списъка и добавяйте името си.


1. Христо Петров Oblaka
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
влади копирай списъка до тук и се добави. нека винаги има пълния списък

1. Христо Петров - Oblaka
2. Владислав Върбанов - KILLER
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Ново
1. Христо Петров - Oblaka
2. Владислав Върбанов - KILLER
3. Деян Марков - Djubey
4. Първолета Маркова ( тя не знае):rolleyes:
5.Любо Николов


Ще има ли някакъв срок за записване?
 
Нагоре