Европейско първенство по ФТ 02-06 юли 2019 г. Pyrgetos, Grece

Дискусия в 'Архив Минали Мероприятия' започната от kid, 14 Август 2018.

1. soundmax

soundmax Редовен Потребител

Публикации:
    3,243
    от:
    Казанлък - Пловдив
    Както казаха всички си изкарахме много весело, заедно на море не бяхме ходили, но определено само заради това бих отишъл пак в Гърция :cheers:
    При пружинките пък как се развиха нещата да обясна с няколко думи.
    Първи ден- бях леко напрегнат и адреланина си каза лошата дума. Почнах с 5 нули, защото треперех. И изтървах бонус мишени направо. Имаше си прекъсвания и най-тъпото бе, че нямаше вода в този участък в началото поради некоординиране и ми бе доста кофти, Хубаво все пак, че гръка с който стрелях отиде до заведението и ми донесе вода момчето, защото маршалите ме пращаха в другия край на трасето, а един друг пък ми вика ще донесат ама не донесоха. Как и да е имах кофти резултат за съжаление и не го запомних или снимах. Но си спомням, че имах повече от Гръка с една или две точки и със изненада разбрах, че имаме равни вечерта.
    Ден 2 - не ми пукаше вече особенно и стрелях доста концентрирано, на моменти пак потрепервах и изтървах 2-3 лесни мишени. Но взех задължителните на 100 % и бях адски доволен. На последния коридор за деня имах една мишена на 50 метра и една на 9, знаех вече че резултата ми е много добър, но като свалих далечната сефте се зарадвах и отпуснах, и при позициониране за лесната мишена неволно натиснах спусъка :D:wall: как и да е направих 40 точки. Върнах се в играта отново си казах. В края на деня друг грък който направи същия резултат дойде и ме поздрави и аз него съответно поговорихме си и .т.н
    Ден 3 - още на 2-и или 3-и коридор удрям мишената в убойната зона. И тъй като преди това я стреляха малко състезатели и нямаше удар по щита ясно видях къде я ударих. Викнах маршал, и отидаха да я нагласят, видяха че е наклонена и я нагласиха, но въобще не погледнаха дали има пропуск или сплит. И се почна няколко минутна забава, в обяснения нула или Х да се пише. Единия грък с които стрелях за първи път вика можело да бъде сплит, аз ги пращам да ходят да видят, но всички седят и се ослушват. И накрая издивях вече. Станах и им казах да пишат нула на тъпанарите. След това бях все едно за първи път стрелям от ФТ поза такъв пулс и трептене имах не е истина. Опитах да се успокоя ама не стана за съжаление, за което и аз си имам малко вина. Защото ако не бях се нервирал и бях подходил, както винаги да не спирам състезанието и да си пиша нулата едни 30-35 точки си бяха реално постижими, и влизах в 10-ката без проблем.
    Та извода е -не правете като мен, и не се нервирайте в подобни ситуации, че става мнооого по-зле, а простотии си имаше и други много за съжаление, и пак същия грък се правеше на доста разсеян когато той трябваше да стреля, ама като се видим ще приказвам, че дълго ще стане.
    И също така да се снимат протоколите за да не надписват и лъжат другите или махат от ваще точки.

Все пак съм адски доволен, че бях заедно с момчетата и момичетата, които направиха страхотни резултати и класиране и повдигаха духа постоянно. Браво на всички :cheers:

Последна промяна: 8 Юли 2019
    Venco, Jethro, xpresident and 6 others like this.
  2. njatanasow

njatanasow Редовен Потребител

Публикации:
    1,626
    от:
    Бургас тел 0897871938
    Любак,ти поне знаеш ,че нервите са лош помощник.Аз също се нервя много на състезанията но си го изкарвам на тоз който ме е ядосал и ми минава.За награда го ОТУПВАМ и в стрелбата.Прави като мен и няма да сбъркаш ;).Все пак браво на целия отбор!!!

Jethro, sir John and soundmax like this.
  3. oblaka

oblaka Редовен Потребител

Публикации:
    846
    За съжаление нервите винаги играят кофти шега. Факта че тръгнах без особена подготовка си оказа думата първия ден 37т. Втория ден започнах нервно и с доста пропуски. Нещата се ооравиха след 7 8 коридора ама беше късно за добър резултат.даже 10те коридора без пропуск не ме спасиха 39т. Последния ден беше изненада за мен. Събудих се със стомашно разстройство и цял ден бях със ужасни болки, което се оказа благотворно върху концентрацията ми явно. Започнах с най лесните мишени прав, които съм виждал но уви в припряноста ги изпуснах и двете. Този ден все едно трасето ми говореше. Бях уверен във всеки един изстрел използвайки си времето максимално и резултатът не закъсня. За съжаление последния ден 45т. Лично за мен силната психика е най доброто оръжие във ФТ.
    За трасето. Личеше си че е подготве о от стрелци с много умисъл.
    За организацията. Личеше си че е организирана от хора без опит с цел да изкараме някой лев.
    Надявам се че ще си вземат поука за бъдещи мероприятия

Jethro, astra, sir John and 3 others like this.
  4. soundmax

soundmax Редовен Потребител

Публикации:
    3,243
    от:
    Казанлък - Пловдив
    Знам Ники, но за първи път попадам в толкова малоумна ситуация от как стрелям въобще, Опитах и аз така да се настроя, както казваш ама пулса така и не спадна за съжаление, може би само някакви хапчета щяха да ме оправят тогава :D

astra харесва това.
  5. njatanasow

njatanasow Редовен Потребител

Публикации:
    1,626
    от:
    Бургас тел 0897871938
    Нямаше шанс водят ни с много точки. Уважавам Павел. Поздравявам го за резултатите, които показва, но мисля че избора да не е в отбора е негов.
    Аз не вярвам , Павката да се откаже ,че е БЪЛГАРИН.Ако е имало някакви организационни причини като квоти и такси по мога да го разбера.Мен лично не ме интересуват нито руснаците нито които и да е било други нации,а само БЪЛГАРИТЕ!!!

oblaka, Jethro, gary m and 3 others like this.
  6. Jethro

Jethro Редовен Потребител

Публикации:
    160
    от:
    София
    Браво на всички!
    Много ви се кефя, че и ви завиждам малко :)
    Само така, а защо не и още по-добре ... просто си го можете!

gary m, astra, oblaka and 3 others like this.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена