Европейско първенство по ФТ 02-06 юли 2019 г. Pyrgetos, Grece

ivofox

Редовен Потребител
Браво момци супер сте.И на Павката за 8-мото място Браво.Много добре сте се представили.И на Надето все така да върви напред Другия път 1-ва.Браво и за 3-тото място на Първолета.Много се радвам на всички.
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Първо искам да благодаря на всички за подкрепата и че ни стискахте палци.
Специално благодаря на всички съотборници с които се преборихме за третото отборно класиране.
Всеки един от нас допринесе за 3-тото място. Така че Честито на победителите.

Честито на Пепи, която макар трудностите не се предаде и се бори до последно за 3-тото място при жените.

Честито на Павел Великов за 8-мото място и показаното постоянтво.

За оганизаторите мога да кажа само евала че ни събраха. Относно съдиистването, класирането и награждаването, всяко българско състезание е на по-високо ниво от това което преживяхме.
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Наде, както винаги обективна, делова и на ниво в стрелбите. Радвам се, че те познавам.
 

astra

Редовен Потребител
Поздравления за българските юнаци!
Горди сме с вас!
Може ли инфо за крайното класиране на всички състезатели?
 

братушка

Редовен Потребител
Поздрави на всички.
Особено на Павел за 6-то място и Надежда (най-вече, че е SENIOR MALE :) ) и на Симо (че е SENIOR FEMALE :) ).
Но майтап настрани: резултатът на Надежда при тези убийствени условия наистина впечатлява.

http://www.eftc2019.eu/results.html

Но имам и 2 въпроса: в табличката има резултати само за 2 дни, какво стана с третия?
Ако Павел беше в отбора дали отбора нямаше да е на 2-ро място?... Така, питам се само...
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
20190706_160343.jpg 20190706_160346.jpg 20190706_160326.jpg 20190706_160343.jpg
Нямаше шанс водят ни с много точки. Уважавам Павел. Поздравявам го за резултатите, които показва, но мисля че избора да не е в отбора е негов.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Искам да поздравя всички за високите резултати. Евала Павка, Надя, Пепи. Всички се борихме със всички сили за това отличие. Вярвам че можем и повече. Личо мое мнение: добре направено състезание. Разнообразни трасета. Изцеден максимум от възможностите на мястото, съчетано с жегата и странните течение направиха съсъезанието доста интересно. Чудесно прекарана седмица с прекрасни хора, на трасето и извън него ;) . Радвам се че участвах и успях да дам малък принос за общата цел. Лична благодарност към Румен. Той си знае защо. Иска се голямо сърце за такъв жест. Радвам се че ви познавам и се нафявам още дълги години да обикаляме нашите и международни трасета заедно.

:rambo::cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Моля Ви, намерете си друга тема и не се занимавайте с моето участие и името ми.
Кой, как, защо, нямам намерение да влизам в обяснителен режим.
 

братушка

Редовен Потребител
Забелязах нещо странно: в листите за първите 2 дни руснаците са отбелязани като "свободни електрони", но 3-я ден като членове на отбора. И ако те наистина са отбор би трябвало те да са на 3-то място....
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Какви свободни електрони ве Миша. Вземи прочети правилата. Взимат се 4те най добри резултата за деня на всеки отбор. Руснаците бяха 4ма човека. Ясно с вижда че ги водим с 5 точки. Моля те ако ти е толова мило за братушките пиши в техния форум, но не умаловажавай труда положен от отбора за да достигне дотук. Повярвай ми изобщо не е лесно. Всичко е с цената на доста лишения и месеци труд за тренировки и органузирание на състезания , за да може да се подготвим
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Първо желая да кажа, че си изкарах прекрасно с вас момци.
Браво на двете ни дами, борихте се до последно във тези тежки условия, гордея се с вас.
Евала на всички лъвове, които не се предадохна до последния изстрел.
Взехме си 3-тото място заслужено, което е резултат от всички състезания, тренировки и всичко организирано през годините в България.
 

братушка

Редовен Потребител
Моля те ако ти е толова мило за братушките пиши в техния форум
Мило мие за истината, исках просто да бъда обективен.


ru
Зубенко - 130
Бондаренко - 126
Морозов - 122
Козлов - 110
***
488

bg
Георгиев - 125
Петров - 121
Гергушки - 120
Гергушка - 114
***
480

И въпросът ми беше: ама те отбор ли са изобщо?


ПС: и ако погледнеш - една лоша дума за българи не съм написал, точно обратното. Знам при какви условия стреляхте. Всеки, който изобщо се осмели да стреля там е герой. Особено жените и младежите.
 

Attachments

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    351.8 KB · Прегледи: 14

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Миша аре хвани смятай малко а?


44 40 45 42 = 171 44 - Симо 40 - Аз 45 - Ицо 42 - Деян Марков
42 39 41 39 = 161 42 - Симо 39 - Надя 41 - Аз 39 - Хайри Хутев
41 39 39 40 = 159 41- Надя 39 - Аз 39 - Ицо 40 - Любо Николов


491 БЪЛГАРИЯ
488 Русия

Това са резултатите от нашия отбор, които влизат в класирането.
Ти си смяташ квото ти изнася. КОЕ не разбра? 4-те най-добри резултата за деня влизат в сметките за деня. Не ми взимай на рандом принцип някакви резултати понеже не влизат за всеки ден едни и същи хора, а според резултата. Ти си обичаш да си напрягаш хората просто. Не четеш правилата само ляляш ей така кънтент да има.

П.С - малко по-нагоре Ицо ти го е постнал със снимка, а там е отбелязано с червено кой резултат за кой ден се смята в отборното класиране, но ти пак си смяташ по твоя преценка.
П.С - и да Руснаците влязоха в отбор на по-късен етам. Може би са се договорили с Гърците нещо и са си платили таксата за отборното.
 
Последна промяна от модератор:

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Скъпи господин "братушка"

Моля със въпросите си се обърнете към организаторите които могат и да ви пристанат на акъла.
Моля не пишете повече в тази тема защото очевидно няма какво да добавите.
Оставете на хората да НИ се радват.

Никой от Българския отбор не желае да ви се обяснява и не желае вашето мнение.
 

venciru

Редовен Потребител
Голямо БРАВО на всички участници, отборни и индивидуални!!!:cheers:
Интересно защо Миша се прави на ........няма значение.
Само на мен ли ми направи впечатление след толкова драматичното формализиране и лъженеразбиране на Миша нашият отборен резултат от първия ден. Ако се вярва на написаното, сборът ни би трябвало да е 171, а не 173 т.
Което в случая няма никакво значение и не поставя под съмнение класирането. И в никакъв случай не умаловажава постигнатото от отбора и Павката.
Още веднъж поздравления за всички БЪЛГАРИ и разбира се БЪЛГАРКИ на първенството и уважение за вложеният труд, средства и отделеното време за да се стигне до тези постижения!!! :bravo::bravo::bravo:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Малък разбор за състезанието през моите очи.
Хубава и обширна прострелка позволяваща да свериш мерника :).
3 интересни трасета със различни специфики. Мишените бяха разчекнати :) едната на ляво другата на дясно и вятъра не беше еднакъв за двете мишени, че и много често различен.
Предимно далечни мишени 40мм 45-50м рядко по-близка 40-ка, 25мм - пределни дистанции 32-35, че и 36, но не мога да твърядя на 100% за нея дали съм я измерил вярно или не, но всички бяха далечни.
15мм бяха по-разнообразни имаше и много близки имаше и пределни, че и на 31м, което беше гадно :). Оказа се, че ако първия не подаде контестация за тази мишена то тя си е валидна и всички я стреляме, което има някаква логика. Маршалите не бяха съвсем подготвени за подобно първенство, но криво ляво се справиха. Като истинска критика бих казал, че цилиндирите бяха много зле. Лично мен не ме засягат понеже нямам изпуснато коляно за 3-те дни, но това е Европейско и подобни цилиндри са недопустими. За мен най-труден беше вятъра, който се менеше от всички посоки, не се чувствах сигурен къде да стрелям и от там и малко слабия ми резултат. Като заключение хубави 3 трасета, най-слаба церемония по награждаването, която аз съм виждал, но все пак всичко си заслужаваше.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Кофти вятър беше с минимални корекции първите 2 дни без никаква логика за мен. Масово добрите резултати бяха с jsb heavy , което обяснява доста .
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Неочаквано за мен много добре изцеден терен, много добри коридори. Лошото е,че маршалстваха хора без подготовка и това доведе до много прекъсвания.
За състезанието толкова. Изкарах страхотно сред приятели с отборен дух на трасето и в морето.
Благодаря на Отбора за всеки миг.
 
Нагоре