Добричка група

staif

Редовен Потребител
milen milkov написа:
Ми нема :pardon: Другия път че нашето фото нещо му се скапаха батериите :( Може някой от колегите да е снимал нещо ???

Да не би да ги изтървахте във водата или ги хвърлихте за тежини :p :no:Може да е снимал ако е бил с лентов фотоапарад ;) :cheers:
 

milen milkov

Редовен Потребител
staif написа:
milen milkov написа:
Ми нема :pardon: Другия път че нашето фото нещо му се скапаха батериите :( Може някой от колегите да е снимал нещо ???

Да не би да ги изтървахте във водата или ги хвърлихте за тежини :p :no:Може да е снимал ако е бил с лентов фотоапарад ;) :cheers:
Абе да си кажем - в тая криза всеки ползва кое как намери за добре ;) Кой батерия ще сложи за тежина кой със кеп от брега :D и така нататъка ;) :cheers:
 

botev73

Потребител
Има ли живи хора от нашата група?Къде се изгубихте?Наблягате май на :meat: :cheers:
 

botev73

Потребител
На вниманието на Дорбричката група-наближават 4 дена почивки.Хаиде по старите кучета да организират една сбирка на открито(закрито,ако е лошо времето)че се забравихме с тая зима.Има ли мераклии?
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги, вашия кашон утре ще е в Русе. Май от вас никой не се гласи за там да ходи. Я намерете някой познат студент, който ще се прибира за празниците и да има с кво да пукате. Иначе остава варианта някой от Варна ако ходи да ги вземе с техните.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ако няма кой друг, то варненци ще ги отнесат, а се надяваме Ив да се появи на срещата в Русе и той да ги отнесе за Добрич.
 

Iv

Потребител
Ив няма да се появи на срещата в Русе, Ив хваща гората за празниците така, че остава варианта да отидат във Варна а аз ще ги взема от там.
 

Иван Димов

Потребител
Здравейте групата.Май,май позамря масовостта при нас.
Да ви намирисва на метанче нещо ...? ;) Пробвах пушлето на 25м.,нямах повече налични,скалпел. :yahoo:
Вдигна скоростта с ок.25м/с. ^-^ Сега две дъски зад мишената му са тънички. ;)
Ако ви понамирисва,следете вятъра,лесно ще ме намерите. :p :goodbye:
 

staif

Редовен Потребител
Иван Димов написа:
Здравейте групата.Май,май позамря масовостта при нас.
Да ви намирисва на метанче нещо ...? ;) Пробвах пушлето на 25м.,нямах повече налични,скалпел. :yahoo:
Вдигна скоростта с ок.25м/с. ^-^ Сега две дъски зад мишената му са тънички. ;)
Ако ви понамирисва,следете вятъра,лесно ще ме намерите. :p :goodbye:

Все един трябваше да поведе "стадото" и в тая насока.. :bravo:свършвам сулука в ботлето и -аз ще съм следващия ;)
 

anibis

Редовен Потребител
Вдига се скоростта с около 12-13% някой казва че е с по малко около 10% но не знам. Имам зареждачка и то голямата за метан от колегата Andi но така си стои не мога да се откажа още от въздуха. ;) Абе ако намеря някоя изгодна бутилка на 250бр веднага ще мина и аз на метан, че до нас ми са познати тия от метан станцията и са ми казвали само вечер да ходя ако ще зареждам. Все пак е забранено бутилката да не ти е в колата закачена така знам от тия момчета.Но има време за всичко ще си барна и аз една метан станцийка в къщи. :eek: :bomb:
 

dberov

Редовен Потребител
Че кой казва че бутилката няма да е в багажника на колата ми ;) а ти видя ли с каква скорост ми направиха да стреля моята пушка 54 J, 280 м/с с 1.37 Баракуда, 305 м/с с 1.17 ЖСБ и 330м/с с 1гр. GAMO pro Hunter. Аз ако заредя метана значи отивам на 60 джаула, ехееее тогава трябва с двуграмки да мятам
 
Нагоре