Добричка група

staif

Редовен Потребител
И аз ходих днес но към маслодобивния-останах доволен шащардисан кво може пушката :80м при тоя вятър мишените ги няма за нищо ^-^..Долу при мен за сега нестава..сложил съм охрана понеже имаше мангалски набези..седмица -две няма да може там поне докато се уталожи положението :rambo: :rambo: :bastun:
 

milen milkov

Редовен Потребител
staif написа:
И аз ходих днес но към маслодобивния-останах доволен шащардисан кво може пушката :80м при тоя вятър мишените ги няма за нищо ^-^..Долу при мен за сега нестава..сложил съм охрана понеже имаше мангалски набези..седмица -две няма да може там поне докато се уталожи положението :rambo: :rambo: :bastun:
Ми те набезите лесно ще ги решим мисля ??? ;)
 

staif

Редовен Потребител
milen milkov написа:
staif написа:
И аз ходих днес но към маслодобивния-останах доволен шащардисан кво може пушката :80м при тоя вятър мишените ги няма за нищо ^-^..Долу при мен за сега нестава..сложил съм охрана понеже имаше мангалски набези..седмица -две няма да може там поне докато се уталожи положението :rambo: :rambo: :bastun:
Ми те набезите лесно ще ги решим мисля ??? ;)

На варда ли :D :rambo:..аа не- Аз по животни не стрелям :no: ;)
 

staif

Редовен Потребител
Сложих им по двама ticharsi :bastun: долу..дано само се явят за уроците..веднъж вече имаше наградени цибъри за добър успех на по 6 м. и на по година ефективна ;)..между другото -вчера видях там (в халето) лисица интересното е че беше сива на цвят
 

staif

Редовен Потребител
Иван Димов написа:
staif написа:
..между другото -вчера видях там (в халето) лисица интересното е че беше сива на цвят

Тая е, дето я улучи с Гамото и се е обезкървила. :eek: Затова е посивяла ... ;) :p
[/quote

Тя -оная отдавна посивя :D..
 

milen milkov

Редовен Потребител
Сигурно някакъв сибирски вид се е завъдил край халето ;) Пък може и някаква Чернообилска разновидност или комбинация със местен помияр примерно :crazy:
 

staif

Редовен Потребител
milen milkov написа:
Сигурно някакъв сибирски вид се е завъдил край халето ;) Пък може и някаква Чернообилска разновидност или комбинация със местен помияр примерно :crazy:


Незнам, ама и другите дето бяха с мене, и те в такъв цвят я видяха ;)..а още не бяхме пили.. :no: ;) :lol:
 

Алекс

Потребител
Следващият път първо пийте,а после може да ги видите цяло семейство!Пък може и да се окажат цветни!!! :lol: :goodbye:
 

staif

Редовен Потребител
аааа ВИЖТЕ СЯ- нито съм в предизборна кампания нито съм ловец ;)..знаете че се лъже само пред избори и след лов нали :p..така че- :no:
 

Иван Димов

Потребител
Хънтъри,доволни ли сте от днешното мероприятие :rambo: :meat: :mcdonalds: :gunner:
Е,имаше малко ветрец,но който си стискаше здраво наденицата,успя да си я изяде цялата. ;) :p
Следващия път по-големи наденици,че вятъра може да е по-силен. ;)
 
A

Anonymous

Гост
Иван Димов написа:
Хънтъри,доволни ли сте от днешното мероприятие :rambo: :meat: :mcdonalds: :gunner:
Е,имаше малко ветрец,но който си стискаше здраво наденицата,успя да си я изяде цялата. ;) :p
Следващия път по-големи наденици,че вятъра може да е по-силен. ;)

Хубаво си беше, макар и малко хладничко. :yahoo:
 
A

Anonymous

Гост
Помощ :sos: :sos: :sos: :sos: купих си нова пушка Метеор ар 1000 разглобих я и сега не можем да я сглобим с баща ми моля за акъли и др. ако може ще съм най-доволен ако някй дойде и ми помогне
 

botev73

Потребител
чувам че някои хора от групата са ходили за риба.Вярно ли е?Не вярвам докато не видя снимки ;) :DЧакаме фотоси




я
 

staif

Редовен Потребител
Хайдее..които е ходил да си признава бързо :p ;)..аз хвърлях" на кеп покраи брега и напълних кофичката с каракуди ^-^
 
Нагоре