Добричка група

milen milkov

Редовен Потребител
Не че нещо ама тоя нов риболов който видях на живо ;) от колегата с кепа беше супер ... Аз се от срамих колкото за сефте ама другия път повече ;)
 

milen milkov

Редовен Потребител
Тъй като камъните по горе бяха за моята градина другия път ще има снимки направо от язовира че в бързината фотото остана в къщи и снимките са от нас след излета :-[ но мисля че за сефте за тая година е добре ;) пожелавам на колегите много по добри резултати от моите щото чувам ще в сряда ще се опитат да подобрят моя резултат и ще очаквам снимки ;) :cheers:
 

staif

Редовен Потребител
Еее за сефте си е супер,Миленски :clap:..
при мен риболова протече така: взех туистерчета и една въдица..хвърлям ,хвърлям -ама фаида ич :-\ та по едно време чувам шупуркане по брега до мен-гледам -тайфа от риби ;) Викам на колегата ,а тои ми носи кепа ,,хоп гребване-хоп 2-3 рипки..и така..понапълнихме кофичката ^-^
п.п. по-на скришно (към дълбокото) се пробвах и с пушлето ама не ме огря таланта :-\ ;)
 

milen milkov

Редовен Потребител
staif написа:
Еее за сефте си е супер,Миленски :clap:..
при мен риболова протече така: взех туистерчета и една въдица..хвърлям ,хвърлям -ама фаида ич :-\ та по едно време чувам шупуркане по брега до мен-гледам -тайфа от риби ;) Викам на колегата ,а тои ми носи кепа ,,хоп гребване-хоп 2-3 рипки..и така..понапълнихме кофичката ^-^
п.п. по-на скришно (към дълбокото) се пробвах и с пушлето ама не ме огря таланта :-\ ;)
Много добре те видях ама що не спря при нас ??? помислих че нещо си сърдит :D пък щях и да почерпя че барбекюто тъкмо пращеше с пълна сила ;) пък и бирка имаше на глава ... Айде другата неделя пак там по баба ти Алишка на плиткачите :cheers:
 

staif

Редовен Потребител
milen milkov написа:
staif написа:
Еее за сефте си е супер,Миленски :clap:..
при мен риболова протече така: взех туистерчета и една въдица..хвърлям ,хвърлям -ама фаида ич :-\ та по едно време чувам шупуркане по брега до мен-гледам -тайфа от риби ;) Викам на колегата ,а тои ми носи кепа ,,хоп гребване-хоп 2-3 рипки..и така..понапълнихме кофичката ^-^
п.п. по-на скришно (към дълбокото) се пробвах и с пушлето ама не ме огря таланта :-\ ;)
Много добре те видях ама що не спря при нас ??? помислих че нещо си сърдит :D пък щях и да почерпя че барбекюто тъкмо пращеше с пълна сила ;) пък и бирка имаше на глава ... Айде другата неделя пак там по баба ти Алишка на плиткачите :cheers:


А :eek: Въобще не съм ви видял..иначе щях да се отбия да се видим.Няма причина да съм сърдит .. :cheers: ц.ц.ц тю- язък..пропуснах барбекюто :wall: ;)
 

botev73

Потребител
Сега вече ви повярвах,не че съм се съмнявал във вашите възможности,ама така като има снимки е по достверно.Браво.Нека да има и по големи екземпляри ^-^ ^-^ ^-^
 

milen milkov

Редовен Потребител
Ееее де -като за риби ловени край леда размерите са си много добри ;) - поне за яз. Одринци ;) пп Не че няма и по големи риби ама те малко по на лято :yes:
 

botev73

Потребител
Утре двама от групата ще ходят за риба.Очакваме резултати и снимки.Наслука с голямата кука :yahoo:
 

botev73

Потребител
Търся място на Одринци,хем за риба,хем за стрелби,хем за барбекю.Утре мислим с Иво да се поразходим с жените и дечурлигата.Който желае да заповядя. :rambo: :shootup: :meat: :mcdonalds:
 

milen milkov

Редовен Потребител
Ако ще е за банкет отидете в гората над язовира -минава се през с. Дончево и където е прелеза на дясно и само по пътя той води до гората :) по банкетите ще я познаете ;) А за риба по това годишно време ще ви е нужна и малко тишина -тъй че не може да ги съчетаете поне според мен банкет и риболов :-\ но вие си знаете ... Аз ще съм там ... някъде във тишината ;) че да мога пак да пусна някоя снимка тоя път от мястото на събитието ;) Ехххх дано не вали ;) Ай наслука :cheers:
 

Иван Димов

Потребител
botev73 написа:
Търся място на Одринци,хем за риба,хем за стрелби,хем за барбекю.Утре мислим с Иво да се поразходим с жените и дечурлигата.Който желае да заповядя. :rambo: :shootup: :meat: :mcdonalds:

Еееех, да бях свободен,каква жарчица щях да ви направя...От барбекюто нямаше да се отделя. :meat: :mcdonalds: :hotdog: ;)
 

botev73

Потребител
milen milkov написа:
Ако ще е за банкет отидете в гората над язовира -минава се през с. Дончево и където е прелеза на дясно и само по пътя той води до гората :) по банкетите ще я познаете ;) А за риба по това годишно време ще ви е нужна и малко тишина -тъй че не може да ги съчетаете поне според мен банкет и риболов :-\ но вие си знаете ... Аз ще съм там ... някъде във тишината ;) че да мога пак да пусна някоя снимка тоя път от мястото на събитието ;) Ехххх дано не вали ;) Ай наслука :cheers:
Милене,какво направи на новото място вчера?Имаше ли нещо?
 

milen milkov

Редовен Потребител
Инстинкта не ме подведе и тоя път ;) Макар че доста подухваше на плиткачите отсрамих празника - вечерта го посрещнах с прясна пържена рибка ;) :cheers:
 

milen milkov

Редовен Потребител
Другия път мероприятието да е малко по навътре от завоя - по към насажденията с малини ;) В неделя ако не вали :sleet: ще ви закарам до едно местенце дето хем не духа много - хем е тихо става за банкет и дава риба :yes: Тая година там хванахме първите рибоци :)
 

milen milkov

Редовен Потребител
Ми нема :pardon: Другия път че нашето фото нещо му се скапаха батериите :( Може някой от колегите да е снимал нещо ???
 
Нагоре