Вицове и смешки

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Известен адвокат от Ню Йорк отишъл на лов за патици в Тексас.
Застрелял патица, която паднала зад оградата на фермер.
Докато адвокатът се катерел по оградата, фермерът се качил на трактора си,отишъл до него и го попитал какво прави в имота му?
Адвокатът отговорил: „Застрелях патица и тя падна тук и сега искам да си я взема. "
Старият фермер отговорил. "Това е моя собственост и вие нямате право да влизате тук. "
Възмутеният адвокат казал: „Аз съм един от най-добрите адвокати в САЩ и, ако не ми позволите да взема тази патка, ще ви съдя и ще взема всичко, което притежавате. "
Старият фермер се усмихнал и казал: „Явно не знаете как решаваме подобни проблеми в Тексас.
Такива малки разногласия уреждаме с тексаското правило за трите удара. "
Адвокатът попитал: "А какво е правилото за трите удара? "
Фермерът отговорил: "Ами първо те ритам три пъти, после ти три пъти ме риташ и така нататък, докато някой не се откаже. "
Адвокатът бързо обмислил предложението и решил, че лесно ще се справи със стария фермрр и се съгласил да приложат местния обичай.
Фермерът бавно слязъл от трактора и отишъл до адвоката.
Първият ритник на тежкия му работен ботуш бил в пищяла на адвоката и го проснал на колене.
Вторият попаднал в носа и двокатът се прострял по корем.
Третият ритник на фермера, който бил в бъбрека, почти го накарал да се откаже.
Адвокатът мобилизирал всяка частица на волята си, изправил се на крака и казал: "Окей, стар глупако, сега е мой ред! "
Старият фермер се усмихнал и казал: „Не, предавам се. Можете да вземете патката. "
 

dberov

Редовен Потребител
Нещо интересно от мен. Мисля че се останете очаровани и е супер занимавка за свободно време - https://chat.openai.com/auth/login
Това е една от последнате разработки на екипа на Елон Мъск. Бот с изкуствен интелект и много богата база данни.
Пише симфони, стихотворения, песни на език на който го накарате, владее почти всички. Решава логически и математически задачи, отговаря на въпроси по география, история, също на философски въпроси....и за всичко което се сетите. Обучава докато комуникирате и ако не може да отговори на някой ваш въпрос понеже липсва информация в базата с данни и му предоставите информация, при повторно запитване ще я получите с множество подробности.
А бе луда работа.
Реших да го накарам да напише песен за нашето хоби и ей я на, пред Коледен подарък. :)
На втората снимка са възможностите които предлага сървъра. За момента е бета версия.
2022-12-19_233220.pngFireShot Capture 021 - Examples - OpenAI API - beta.openai.com.png
 
Последна промяна:

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Трабантче се движи по тясна квартална уличка. Пред него върви жена с огромен задник. Шофьорът кривнал малко наляво, после малко надясно и с всичка сила се нацепил в задника на жената.
Жената започва да крещи:
- Абе идиот, не можа ли, да ме заобиколиш, бе. . . .
Шофьорът смъква прозорчето и отговаря:
- Ми при това скъпо гориво, а и не знаех, дали ще ми стигне бензина.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Има 4 вида лекари:

1) Нищо не умеят, но затова пък знаят всичко!
Те са терапевти.
2) Нищо не знаят, но всичко умеят!
Те са хирурзи.
3) Нищо не знаят, нищо не умеят!
Те са психиатри.
4) Всичко знаят, всичко умеят, но хората попадат при тях доста късно!
Те са патоанатоми.
 

barbaron

Редовен Потребител
Американски туристи в Русия отишли в гората за гъби. Не щеш ли, излязла мечка и ги погнала. Хукнали американците да бягат, но по пътя минали през група руснаци, които били насядали на една полянка и хапвали и пийвали. Американците минали през тях и им изпосъборили всичко. Ядосали се руснаците, скочили върху американците и голям бой им хвърлили. Седнали после да си допият и един от тях казал:
- Голяма работа, американци! Рамбовци, чъкнорисовци, пък не могат да се бият.
- Не си прав, браточка! - казал друг. - Този с кожуха се би много добре.
 
Последна промяна:

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Решава арменец да прави бизнес и започва да продава гевреци в морската градина. Още първият ден, един от бягащите за здраве спира при него, пита колко струват гевреците, нашия му казва че са по лев. Човекът му хвърля 1 лев и заминава без да си вземе геврека. На другият ден, човекът пак минава бягайки от там и без да спира му хвърля лев и отминава. Това се повтаря десетина дена и на единадесетият ден арменеца го спира и му вика:
- Чакай бе човек, чакай да ти кажа нещо...
- Знам какво ще ме питаш бе човек, не взимам гевреците, щото не ги ям, много съм богат и ми харесва да помагам на хора, които с честен труд си вадят хляба.
- Не бе приятел, спрях те да ти кажа, че вдигнах цената на 1,20.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Навън се смрачаваше, а тя лежеше гола. По гръб. По бледите и гърди пробягваха отблясъци от фаровете на преминаващите навън коли. Краката и - леко приповдигнати и разтворени, изглеждаха като обидени. Той и се любуваше и едновременно с това се чудеше, как аджеба да сготви тая току що извадена от фризера кокошка.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Две ескимосчета не внимавали в час, а постоянно си говорели нещо.
Учителката ги видяла ,накарала ги да станат прави и ги попитала:
- Вие двамата какво толкова интересно си говорите?
Ескимосчетата се спогледали и по-смелото попитало:
- Извинете, госпожо, но може ли да ви попитаме нещо?
- Питайте, щом е толкова важно!
- Госпожо, има ли бели жени?
- Има.
- А черни жени има ли?
- Има.
- А жена, която е хем бяла, хем черна, има ли?
- Ааа, такава жена няма - казала учителката. Тогава ескимосчето бутнало другарчето си и му казало:
- Абе глупак, аз казах ли ти, че сме е***и пингвин бе!
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Излиза един каубой от бара, вдига опашката на коня и го целува по задника. Друг го пита:
- Кво е тва бе, защо го направи?!
- Ами от вятъра ми се напукват устните, а така нямам желание да ги облизвам...
 
Нагоре