Благотворителен Бенчрест турнир Тихия - Пазарджик

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Моите ги удвоявам, ще водя още един човек. Молба - пускайте файловете в в doc формат или най-добре в txt, че не всички имат последните офиси почва едно конвертиране и т.н.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ето крайния резултат за скарата ако има пропуски казвайте. :cheers:
 

Attachments

  • New Text Document.txt
    375 bytes · Прегледи: 54

оги-пз

Редовен Потребител
Имам няколко запитвания да сложа координати на мястото където ще се проведе състезанието, но нещо съм забравил как да се сдобия с тях :wall:.Моля някой който знае как да ги сложи ,за да улесни и мен и тези които не се ориентират по картата.
 

bighill

Потребител
Айде бре колеги кво стана с тоя Пазарджик,кви са резултатите нямам търпение да разбера.
:bravo: :bravo: :bravo:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Над 16волта
1-Панчев :bravo:
2-Миро anubis :bravo:
3-Костадин :bravo:
До 16 волта
1-Злати :bravo:
2-Деян :bravo:
3-Валентин :bravo:

Извинявам се ,ако съм объркал на някой името или ника пиша на бързо за любопитните, утре ще има повече инфо.
Пазарджишката група благодари на всички ,които уважиха каузата и нас , мероприятието беше много добро дано да се е харесало на всички :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Току що се прибрахме от Пазарджик, все пак пътувахме 450км.

Благодарим на организаторите на турнира за гостоприемството :clap:

erv3.jpg


o7w1.jpg



И малко снимки на част от участниците, дано сме допринесли подобаващо за каузата която ни събра.

qzp6.jpg


okxd.jpg


6i41.jpg


4gpn.jpg


au1w.jpg


4m8p.jpg
 

anibis

Редовен Потребител
Оги,защо пак тия Дестейти с тоя големия преразход са на челните места? :pardon:

z8f3.jpg


yvzr.jpg


pdh6.jpg


s9b7.jpg


bw9g.jpg
 

dberov

Редовен Потребител
За Дейтстет е ясно, отново челните 3 места се спечелиха от тази пушка, интересно е представянето на другите модели.

1-во - Дейтстет
2-ро - Дейтстет
3-то - Дейтстет
4 - ? по мои изчисления е KalibrGun с минимална разлика в точките от третото място ;).
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Надявам се поне малко да сме допринесли за каузата и това да не бъде еднократно.
Честито на победителите и поздравления за организаторите!
:cheers: :cheers: :cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз също се надявам да сме помогнали за каузата и вярвам, че ще видим отново усмивките на Тишо и Сиса, каквито сме ги виждали.
 

bighill

Потребител
Страхотно,само може да съжелявам че не успях да дойда,да се видя с колегите на живо,да помогна за каузата и да си видя родния край.Смятам обаче да присъствам на мероприятието на Копринка,тогава може би ще съм свободен.Ще взема жената,хем почивка хек пуцане какво по хубаво от това.
 
Нагоре