Благотворителен Бенчрест турнир Тихия - Пазарджик

andi

Редовен Потребител
Дани, след благородния жест, който направи, трябваше да дойдеш ! Да ти стиснем ръката лично !

ПП. Предполагам всички щяха да те разберат ако от парите от търга си оставиш 25лв за газта до Пазарджик . А и колите от София бяха няколко - все някоя можеше да те (ви) вземе .
 

оги-пз

Редовен Потребител
anibis написа:
Оги,защо пак тия Дестейти с тоя големия преразход са на челните места? :pardon:

Миро тия дейстейти ..... има магия в тях ,но това маже да го усети човек който има такава пушка. :cheers:

Sisi написа:
Поклон пред организаторите и пред всички вас, които се включихте в благородната кауза!
Наистина ми стоплихте сърцето. Всяка прегръдка и всяка думичка от вас, за мен беше важна (вярата, че Тихия ще се оправи), както и всеки подарък и всяко едно левче за нас означават много. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРИЯТЕЛИ!

Това е най-малкото което можеше да се направи.
Ако не беше тая криза съм сигурен ,че щеше да е по-добре.

пп. Не заключвайте още темата да сложа таблица с резултатите.Нещо нямам време и затова се забавих.
 

DANNY

Редовен Потребител
andi написа:
Дани, след благородния жест, който направи, трябваше да дойдеш ! Да ти стиснем ръката лично !

ПП. Предполагам всички щяха да те разберат ако от парите от търга си оставиш 25лв за газта до Пазарджик . А и колите от София бяха няколко - все някоя можеше да те (ви) вземе .

Andi наистина ми се идваше но не бе честно да отделям от парите, които някой друг има повече нужда от тях. Моето щеше да е просто туризъм. Друг път! :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Оги,защо пак тия Дестейти с тоя големия преразход са на челните места? :pardon:

Миро тия дейстейти ..... има магия в тях ,но това маже да го усети човек който има такава пушка. :cheers:


Вярно е Оги, Дейтстет се е доказала и който не я притежава но е стрелял с такава има респект към нея. В пушката може да има магия но за да е на челно място трябва човека зад приклада да направи магията :cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Коста младежа ,който е 3-ти на миналото състезание беше 4-ти ,от тогава не я е барал сега е 3-ти.
 

anibis

Редовен Потребител
В пушката може да има магия но за да е на челно място трябва човека зад приклада да направи магията :cheers:
Прав си Мите,то и баба ми може да натиска спусъка,ама тоя вятър като задуха вкарай вътре 10-ка ;)
Стрелби,и пак стрелби на открито,другото е бошлав работа. :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
оги-пз написа:
Коста младежа ,който е 3-ти на миналото състезание беше 4-ти ,от тогава не я е барал сега е 3-ти.

До колкото разбрах Коста ти е рода, взел е генче и има бъдеще момчето, ако се хване да тренира и участва в състезания редовно ще взима медали, а пушката с която стреля каква е ?!? пак Дейтстет и то твоя дето Миро каза че си пипнал нещо в него и е станал скалпел ;)
 

anibis

Редовен Потребител
Дейтстет и то твоя дето Миро каза че си пипнал нещо в него и е станал скалпел;)
Мите,Огнян не е пипал нищо вътре,а предишния собственик на пушката с магьосническите си ръце Любо той е пипал пушката. ;)
 

оги-пз

Редовен Потребител
dberov написа:
оги-пз написа:
Коста младежа ,който е 3-ти на миналото състезание беше 4-ти ,от тогава не я е барал сега е 3-ти.

До колкото разбрах Коста ти е рода, взел е генче и има бъдеще момчето, ако се хване да тренира и участва в състезания редовно ще взима медали, а пушката с която стреля каква е ?!? пак Дейтстет и то твоя дето Миро каза че си пипнал нещо в него и е станал скалпел ;)

Тука в Пазарджик всичко е рода :cheers:.Объркал си се с баща му сме приятели Цвятко се казва баща му с мустаците , ако се сещаш.Пушката я взех на готово от Любо а аз сега въртя това което ми е показал и стрелям.
 
Нагоре