Благотворителен Бенчрест турнир Тихия - Пазарджик

dberov

Редовен Потребител
Ако 16-ката не ми е готова за състезанието,ще ти услужа с моя рест и заешки уши. ;)

Нареждам се на опашката за реста ако двуногата ми не пристигне до тогава.
Пишете и мен в клас над 16J

И на мен ще ми е първо състезания, може би и последно но ако здравето ми позволява ще съм там 100%
 

njatanasow

Редовен Потребител
Миро,аз се шегувах,макар и по правилник да съм прав.Ако питаш мен, аз съм за стрелба кой как иска.Нашите състезания все още са срещи на съмишленици . ;)Говоря за бенчреста разбира се.При ФТ си е друга бира ;)
 

dberov

Редовен Потребител
Ники, то дали с двунога или с рест аз с тоя булпап и оптика 6.5-20х42 сигурно ще съм на последно място ;) но искам да дойда и участвам специално в този турнир по лични съображения и подбуди а и да се видя на живо с колегите :cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Който няма двунога , рест или заешки уши да не се притеснява все ще измислим нещо.То по принцип и анямам :crazy: :cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
И с какво двуногата е "по-добра" от рест, макар и не "професионален", повече опорни точки ли има, по-стабилна ли е, с повече регулировки ли е? Или се "отрича" в БР само за да не прилича на "курс за снайперисти"? ;) :cheers:
ПП. Аз май заявих участие в над 16Дж, даже с двете пушки - демек 2 участника, пък дали аз ще съм и с двете или друг ще водя, няма значение - важното е участието. И "участие" мога да заявя само при пържолите(изделия от кайма не консумирам.)- 2-3 коплекта "вратни".
 

dberov

Редовен Потребител
Аз също съм + за реста но не обичам да се моля на хората и ще си поръчвам рест на Коцето/savate а двуногата я купих да не мъкна постоянно рест-а и торби с пясък и като искам да стрелям от някоя маса да извадя пушката и да си пуцам.

За скарата заявявам 2 вратни пържоли че съм малокръвен ;) :cheers:
 

njatanasow

Редовен Потребител
И с какво двуногата е "по-добра" от рест, макар и не "професионален", повече опорни точки ли има, по-стабилна ли е, с повече регулировки ли е? Или се "отрича" в БР само за да не прилича на "курс за снайперисти"? ;) :cheers:
Peko,
В правилника е записано,че предната опора може да бъде най много 76,2мм.Ако двуногата в най широтата си част не надвишава тази ширина и влизаш в теглото за съответния клас,нямо проблеми за ползването и.Това само за сведение ;) :cheers:
 

piperov_pipi

Потребител
. Стига с тези правилници, не забравяйте за какво се събираме и каква е целта на МЕРОПРИЯТИЕТО...
 

оги-пз

Редовен Потребител
Това са хората ,които до сега са заявили скара и какво предпочитат качвам файл ,ако нещо не съм разбрал и има недоволни да казват.Поръчки за скарата приемам до 20.09. :cheers:
За бирата ще пиша допълнително ,че я бях забравил.
 

Attachments

  • скара.docx
    12.8 KB · Прегледи: 16

оги-пз

Редовен Потребител
Струва ми се ,че си приготвил изненада :cheers:

Новия списък
 

Attachments

  • скара.docx
    12.9 KB · Прегледи: 37

luis vu

Потребител
Бройте ме и мен ,+сина и може би жената .две порции ще вземем +1 пържола .аз ще се пусна на 16 джаула,а може би и на фак.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ето списъка отново ,нека всеки който е поръчал да го прегледа ,зада няма грешки.
За бирата Шуменско ,който иска по 3лв галончето.
Поръчвайте ако искате биричка на лични ще ви я включа в таблицата.
За скарата мисля да взема всичко точно ,ще печем на место и до довечера ще се изхвърли излишното , а аз не обичам да хвърлям :crazy: ,така че който се чуди и не е поръчал има време до четвъртък вечерта в петък ще купувам и ще мариновам. :cheers:
 

Attachments

  • скара.docx
    15.6 KB · Прегледи: 31
Нагоре